تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: معیار انتخاب همسر از نظر شما ==> شاغل یا خانه دار ؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

از همه دوستان خواهش میکنم (ضمن معذرت خواهی) (( اصلا مظلوم نمایی نمیکنم! اگه چنین فکری می کنی پس بدون این نشونه تهمت زدن شما می باشد پس درستش کنید ))

اصلا جواب منو ندید خواننده ها خودشون تشخیص می دهند حق با کی هست ...

اما لحن من بد باشه؟!! منم یک حرف راست میگم: "حرف های منو نپذیرید چون اندیشه ام جای کار داره"

توی دانشگاهی که میری دایره المعارف و تعاریف نظریه ها و حقوق ها و ایسم ها رو میخونی...

تا حالا شده با توجه به آشنایی شما به زبان قرآنی و عربی ، قرآن بخونی (دقت بکن خودش رو بخون و فقط معنی شو نخون!)

و بدون ریا و نفاق !!! (و چه بهتره که بر خلاف من نوعی ضعیف الاعتقاد!!) بشینی با تعاریفش زندگی خودتون رو تحلیل کنی و پیش نهاد میکنم به کسی دیگه ندیش!

با این زبان و تحلیل یا بدون اون فرقی نمیکنه یا اصلا فقط معنی قرآن رو بخونی !

دم همه اون کتاب ها گرم! ببینید من به شما تهمت زندیق و قرآن نخواندن نزدم چه بسا اینکه از خیلیا قرآن بیشتر بخونید من چنین نظری ندادم و قطعا بخاطر سطح مطالع بیشتر شما و سعی تون رو زمانی که پشت کنکور بودید یا بعدش (دقیق یادم نیست) در این انجمن شاهد بودم ولی در نهایت دانش پیش برنده کل زندگی نیست و نداشتن عقل هم فقر بزرگی هست !

انشالا این آخرین پستم باشه توی p30world از خیلی وقت پیش و البته از زمان تاسیس انجمن علوم انسانی فاتحه کاربر های خوب و دوست با هم دیگر خونده شد ... شاید یه روزی بفهمی چرا پست اولم رو اونطوری فرستادم آقای معین خان ولی بدون هزینه اینطور صحبت کردنم و مثل تو، محبت من نیز بدون زحمت نبود که راحت پرپرش میکنن ...
    ------------------------------------------ بازم از خودم میپرسم! آیا جایی نباید حرف میزدم ولی زدم؟ ------------------ دقت کن باز هم بهتره توهین نکنم به شعور و دانسته های شما ..... یا علی
    Last edited by Iloveu-ALL; 06-08-2020 at 20:41. دليل: ویرایش جزئی جمله اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جناب معین عزیز من موافق اسلام هستم
    و خواهشا در این محفل علمی و وقت کوتاه به همون سخنان من ایراد بگیرید بهتر است (انتقاد به نوع لحن و نگارش لطف شما بود)
    و نمیگم آدم کامل و عادلی هم هستم ... مدافع حقوقی هم نیستم چون رشتم نیستم اما در مورد جامع کی میتونه نظر بده؟ لابد اونم فقط جامعه شناس؟
    باشه اگه من فضل فروشی کردم (که سعی میکنم در دنیای واقعی نکنم شما منو بینا کردید) اما شما هم نبایستی فضل فروشی میکردی... من چنین احساسی دارم از این نوع لحن ... که خواستید جای هیچ سوالی رو اینجا باقی نگذارید ... چرا همیشه میخوایید طبق خواسته های جوامع پیش برید
    دوست گرامی من اگر میخواستم فضل فروشی کنم توی پست اول میتونستم مثل شما چنین اصطلاحات غامض و مبهمی رو به کار ببرم!
    اما بحث علمی و نثر دانشگاهی باید هر چی ساده تر و همه فهم تر باشه... در اصل در علوم بحث چه گفتن هست نه چگونه گفتن...اما ادبیات بر عکسه بحث چگونه گفتن مطرح هست ...
    مثالی که میتونم بزنم این هست : کتاب سبک شناسی و کتاب بیان دکتر سیروس شمیسا رو بخونید. مثلا کتاب بیان در زمینه تخصصی ترین مباحث ادبیات و دقایق اون هست اما برام جالب بود که جهت درک موضوع و اونم موضوع ادبیات! اونم شخصی که مسلط به چند زبون هست و دکترای ادبیات و زبان فارسی داره توی کتابش برای توضیح مسایلی مانند تشبیه از ایکس و ایگرگ استفاده کرده! برعکس برخی افراد که سعی در سره نویسی زبان فارسی دارن در نثر علمی هیچ اصراری بر سره نویسی فارسی نیست ! البته ندیدم به غیر از دکتر کزازی کسی هم بتونه سره کتاب بنویسه و سخنرانی کنه! که جالبی هم اینجاست که سره سخن گفتن و کتاب نوشتن ایشون باعث میشه نثر ایشون رو کسی بتونه متوجه شه که حداقل کارشناس ارشد ادبیات و زبان فارسی باشه !
    در زمینه نوشته شما هم من حداقل سه بار خوندم متن رو... میتونم یه کلام بگم تعقید معنوی داره! اصلا مشخص نیست چی گفتین ...نفهمیدم تعریف کردین... انتقاد کردین... فقط فهمیدم در زمینه موضوع تاپیک چیزی نگفتین و وارد حقوق و جامعه شناسی و سیاست و همه شاخه های علوم انسانی شدید...
    کتبی رو که من معرفی کردم بهترین در نوع خود از نوع قلم و نگارش و محتوا هستن. من نه شما رو میشناسم و نه کسی من رو میشناسه توی انجمن اما همیشه سعی خودم بر این بوده که توی جمع یا سخن نگم یا اگر میگم بتونم از عهدش بر بیام...فرض کنید توی جمع دوستانتون چنین الفاظی رو به کار ببرید... فکر میکنن دارید یه سری کلمه رو حفظ میکنید! .
    امیدوارم اگه ناراخت شدید از دستم ببخشید. من فضل فروشی خاصی نکردم ... توی این انجمن هم کسی رو نمیشناسم که بخوام براش خود شیرین بازی در بیارم ... بلکه اون کسی رو که خیلی دوستش داشتم به خاطر همین موضوعاتی که در تاپیک مطرح شد از دست دادم!
    از یه نفر هم یاد گرفتم که :
    سر در نیاورم به سلاطین روزگار
    گر من ز بندگان تو باشم کمینه ای.

و در زمینه خودم :

دوستان گویند سعدی دل چرا دادی به عشق
    تا میان خلق کم کردی وقار خویش را
    ما صلاح خویشتن در بینوایی دیده ایم
    هر کسی گو مصلحت بیند کار خویش را.

خیلی ها براشون جالب بوده که اگر فلان فرد با فلان مقام هم توی دو متری من قرار داشته نرفتم حتی بهش سلام کنم! چون سواد رو اکتسابی میدونم! به مقام رسیدن توی کشورمون رو هم مناسب با پیشونی افراد میدونم! نه تخصص و صلاحیت ...
    چندان هم علم گرا نیستم مثل کسی میمونم که توی سال 2018 انگار داره توی شوارع منتهی به مسجد جامع بعلبک قدم میزنه... سواد مکتبی داره...جای انگلیسی به عربی علاقه داره توی این سال...جای گرامر بارونز به شرح ابن عقیل علاقه داره...جای داستان های پیکارسک مقامات حریری رو دوست داره ...از غزالی یاد گرفته نباید زن مطلقه رو به هیچ حساب کنه ! اگر چه مثلا حقوق خونده!...
    اما باعث نمیشه که دیگر کتب رو مطالعه نکنم و نفهمم دور و برم چی میگذره ! ... اگر چه شخصیتم رو غزالی و سعدی و... شکل دادن و هیچ وقت هم ناراحت نبودم.
    باز هم میگم امیدوارم از دستم ناراحت نباشید.
    Last edited by مُعین; 04-04-2018 at 19:55.

3. این کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

..........
    ویرایش: جدا نمیدونم چطوری از شما عذر خواهی کنم بابت خراب کردن تاپیک تون و غیره
    ضمن عقب نشینی از مواضع ام ببخشید اگه تند روی کردم + در روند پست دادن هام تجدید نظر کردم.

چیزی که من توی اطراف میبینم گزینه عاقلانه و راحت از طرف خودم شغل خوب هستش با حقوق بالای 2 تا 4 میلیون توی اطراف ما میشه به زن خانه دار فکر کرد...
    این سمت ها که کشاورزی هست فکر نمیکنم مثل قدیم جوان ها کشاورز بار اومدن باشن و بنده پیش بینی ام این است که شغل های افراد تغییر میکنه و کمبود کشاورز با ماشین آلات کشاورزی رفع خواهد شد.

اینکه بگم خانمم باید شاغل باشه یا خانه دار نمیتونم درباره اش نظر بدم چون یا بیکارم یا شغلم کفایت نمیکنه.
    واسه آدم های که تنبل نیستند شاید زن شاغل دار بهتر باشه چون شاید مجبور بشند در خانه هم بیشتر از معمول کمک رسان زن خانواده در کار های خونه بشوند.
    Last edited by Iloveu-ALL; 10-06-2018 at 20:57.

5. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

والا با توجه به شرایط موجود : شاغل البته یک جای مطمئن و یک کار مطمئن وگرنه همون خانه دار!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •