تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: معیار انتخاب همسر از نظر شما ==> شاغل یا خانه دار ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض معیار انتخاب همسر از نظر شما ==> شاغل یا خانه دار ؟

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان .
    مدتی هست که این موضوع ذهن من رو درگیر خودش کرده که در زمینه ی ازدواج یه همسر خانه دار داشته باشم یا شاغل؟ البته جوابش برام تا حدودی روشن هست و دوست دارم نظر شما رو هم بدونم.
    به عنوان مقدمه عرض کنم : در زمان حاضر و با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی حقیقتا به نظرم میرسه انتخاب یه همسر صرفا خانه دار انتخاب معقولی به نظر نمیرسه... البته نه اینکه زن رو به عنوان یه کالا بدونم... اما این نوع نگرش هم که زن رو صرفا به عنوان تربیت کننده فرزندان و انجام دهنده کار های خونه بدونم خیلی بچه گانه به نظرم میرسه! البته باز هم بگم نه اینکه کودک رو بی نیاز از تربیت , محبت و عاطفه ی مادر بدونم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... و این نشون میده که یه کشور متمدن جهان امروز که دارای بهترین کادر آموزش و پروش و نظام تربیتی برای کودکان هست به این نتیجه رسیده که نیاز نیست یه کودک رو تا هفت سالگی زیر و بالا کنی و براش غاغالی لی بخری و... به عبارتی یه شخص با تصویب قانون حاضر شاید بتونه توی سن 24 سالگی دارای تخصص و پی اچ دی . در زمینه خاصی باشه! و جوان امروز جامعه ما توی این سن نهایتا خدمتش رو تموم کرده و بیکار ...
    با توجه به غلبه ی سنت ها در جامعه ی ما متاسفانه بستر سازی مناسبی جهت اشتغال زن ها فراهم نیست و این رو همه میدونیم! البته ناگفته نماند که برای اشتغال مردان هم وضعیت چندان جالب نیست!
    از طرفی متون قانونی ما هم برای زن چندان وظیفه ای در نظر نگرفتن! و مطابق با نصوص صریح قانون زن به غیر از تشیید مبانی خانواده و تربیت فرزندان و تمکین از شوهرش چندان وظیفه ای نداره! ...یا شاید من نمیدونم!. و یکی از بحث های من دقیقا همین جا هست که شخصا حاضر نیستم بار یه زندگی با وضعیت کنونی رو به دوش بکشم صرفا در ازای تمیکن همسرم! و همواره هم برام خنده دار هست که برخی افراد دنبال همسر خانه دار میگردن... البته شاید اون ها هم دلایل خودشون رو دارن و به نوبه ی خودش محترم هست نظراتشون.
    بنده طرفدار حقوق مرد ها نیستم اما باری سر کلاسی نشسته بودم که کلام استاد واقعا به دلم نشست و اون این بود که واقعا شرع و قانون برای زن های جامعه ی ما خیلی خیلی سهل گرفته! در اصل هیچ گونه توقعی ازشون نداره ... نه خونه و نه کار و نه وضعیت مالی مناسب و ...و مطابق با نصوص شرعی مرد باید همه ی این موارد رو داشته باشه در فقط ازای تمکین همسرش!
    از سمت دیگه این اعتقاد هم در من هست که زن اگر تنها بشینه توی خونه میتونه منشا برای فساد باشه! به عنوان مثال فرض کنید مرد از صبح سر کار هست تا بعد از ظهر و زن هم تنها و بی مونس توی خونه نشسته و به تماشای سریال های ترکی و گشت گذار در تلگرام و... میپردازه , خواه و ناخواه ریشه های شک نسبت به شوهرش به وجود میاد و ... بعضا مطابق تعریف دوستی که توی بخش 110 نیروی انتظامی خدمت میکرد ریشه های فساد در زنان شوهر دار بسیار بیشتر از دختران هست! ... تعریف هایی که اینجا که نه بلکه واقعا شخصا برای دوستان نزدیکم هم روی تعریف کردنشون رو ندارم!
    در کل به نظرم میرسه انتخاب یه همسر شاغل بیشتر میتونه باعث رشد و اعتلای خانواده باشه بر عکس نظر خیلی از افراد !!
    نظر شما چی هست؟
    با تشکر.
    Last edited by مُعین; 04-04-2018 at 07:52.

2. 4 کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

من به شخصه سودی در همسر دار شدن تو هر خالتیش نمیبینم...........

4. 2 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

چه نغز آمد این یک سخن زان دوتن

که بودند سرگشته از دست زن

یکی گفت کس را زن بد مباد

دگر گفت زن در جهان خود مباد

6. این کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ... و این نشون میده که یه کشور متمدن جهان امروز که دارای بهترین کادر آموزش و پروش و نظام تربیتی برای کودکان هست به این نتیجه رسیده که نیاز نیست یه کودک رو تا هفت سالگی زیر و بالا کنی و براش غاغالی لی بخری و... به عبارتی یه شخص با تصویب قانون حاضر شاید بتونه توی سن 24 سالگی دارای تخصص و پی اچ دی . در زمینه خاصی باشه! و جوان امروز جامعه ما توی این سن نهایتا خدمتش رو تموم کرده و بیکار ...
    عجب! نمیدونستم مرغ و خروس و گربه ها و بقیه رفقای خانواده حیوانات خیلی از ما جلوترن حتی از خیلی وقت پیش از از کشور متمدن فرانسه هم جلوتر بودند!

بله دارای تخصص! (؟!!!) و پی اچ دی و غیره دیدیم در کشورمون اکثرشون رو چه داخل نخونده و چه فرنگ خونده!!! یک جامعه متمدن پر از فساد تازه ما وزیر تنهایی نداریم انگلیس داره یه جامعه پر از فساد!! اه ببخشید اشتباه کردم چون قبل از این معنا کلمات و تعریف های مردم رو قبلا زندیق ها تغییر دادند پس دیگه حالا چون متمدن شدیم دیگه تغییر در عقل سلیم مردم جرم محسوب میشه در جامعه مدنی متمدن پست پست مدرنیته ِ اومانیسم و سوسیالیسم و لیبرال و جهل گرا (از نظر خودشون علم گرا / دانش گرا / تجربه گرا ) و شیطان گرا (از نظر خودشون فقط انسان وجود داره و مادیات! - وارد بحث موجودات خارجی و UFO نشید چون طلب کردید برید تو حاشیه اما جاش اینجا نیست و به منم لغب denier وصل نکنید خودتون از همه تکذیب کننده تر هستید!)
    جامعه بدون فساد چون در عقل سلیم و دانش متمدن امروز = که قطعا عقل رو تحت تاثیر ممکنه قرار بده = فسادی نیست و مفسد ها از نظر شما همون مذهبی ها هستند!

هه جالبه نتیجه زندگی مدرن => زندگی تنهایی - رابطه های خارج از چارچوب (که خیلی از اساتید حتی! مذهبی هم تعریفشو میکنند! در حالی بقول شما نص! هم دستور واضحی رو داده) - یا در کشور ما زندگی و زدن به سر آدمی و زود آرزوی مرگ داشتن و زود مردن و غیره شده (زندگی با خانواده تا مرز 30-40 سالگی! کودک آزاری و غیره ! ماحصل زندگی متمدن و زندیقی میل باب جریان افساد طلبان روغن فکر و بقیه رفقای لیست نا امید شده همین جوان هایی که می بینید و البته پدر بابا و والده های کمر شکسته و پر از چشم گریان ...!! خیلی جالبه خودتون هم همون کار ها و جنایت ها رو کردید <=شخص سوم!>که اسمشو میذارید روی اون کار خطاست اما بقیه بکنند اشتباه هستش و یا جواب نمیده ولی بعضی وقتا واقعا به این نتیجه می رسیم که قید تجملات زندگی رو بزنم و حتی در غذا - خوشمزه - هم چشمم رو ببندم
    تا حداقل (بدونم که) می تونم به چیز هایی که میدونم درسته عمل کنم! نه اینکه استدلال من مملو از ناخالصی باشه = چه چیزی بهتر از نص؟ ولی آیا هر نصی اصیل مونده؟
    Last edited by Iloveu-ALL; 04-04-2018 at 12:57.

8. 2 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خودم و سبک زندگی امروزی مون رو تغییر بدیم که شاهکاره، هر لحظه ممکنه برگردیم، جامعه کثیف و خراب و بدآموخته و فرسوده و کم سلامت رو چطوری باید تحمل کنیم؟
    قطعا همسر خوب بهترین متاع دنیا هست و سنت پیامبر هستش و اگه زندیقی باشه یک نفر دیگه نباید اون حرفا رو گوش بده و بعد سر از خود نتیجه گیری کنه
    منم مشتاق هستم نظر بعضی دوستان رو بشنوم ولی بعضیا ممکنه بعنوان سران فتنه شناسایی بشند و من هنوز تحقیقاتم کامل نیست
    یه آدم عاقل و با تجربه می خواد! نقطه حساسی هست دوستان بدلیل شرایط سخت معیشتی و کدورت های اجتماعی
    در کل زن بردن واسه خودتون خوبه ولی اگه زندگی تجملی میخواهید با این جیب نمیشه و من میگم با جیب پر هم لاکچری بالا مخالف آرامش قلبی و روحی-فکری هست (آسایش و آرامش سایر اعضای بدن و اینکه به کدام اعضای بدن اعتقاد ندارید هم! بستگی به کتاب و منابع کسب علم و دانش کنونی شما داره یا با ابراز تاسف از جایی که نون میخوریم البته کاشکی فقط نون و آب و غیره میخوردیم)
    از توقعات مرد های امروز بگذریم! با کوه دیگری از توقعات ناشناخته دختران (فمینیسم !؟) رو برو هستیم البته قطعا خیلی چیز ها حق شون هست!
    ولی گاها این حق داشتن گاهی تا مرز حق به جانبی فرا تر می رود و حق مردان زیر سوال میره! بعد هم میپرسیم از سران دانش پژو و سلاطین بر روی طلا و مس و آهن و مالیات ها نشسته (نه همشون!) میپرسی میگن شایسته سالاری ! یه نفر نیست بگه آخه خودتون که مدیر نالایقی هستید کفر آدمو در نیارید
    Last edited by Iloveu-ALL; 04-04-2018 at 12:33.

10. 2 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

عجب! نمیدونستم مرغ و خروس و گربه ها و بقیه رفقای خانواده حیوانات خیلی از ما جلوترن حتی از خیلی وقت پیش از از کشور متمدن فرانسه هم جلوتر بودند!

بله دارای تخصص! (؟!!!) و پی اچ دی و غیره دیدیم در کشورمون اکثرشون رو چه داخل نخونده و چه فرنگ خونده!!! یک جامعه متمدن پر از فساد تازه ما وزیر تنهایی نداریم انگلیس داره یه جامعه پر از فساد!! اه ببخشید اشتباه کردم چون قبل از این معنا کلمات و تعریف های مردم رو قبلا زندیق ها تغییر دادند پس دیگه حالا چون متمدن شدیم دیگه تغییر در عقل سلیم مردم جرم محسوب میشه در جامعه مدنی متمدن پست پست مدرنیته ِ اومانیسم و سوسیالیسم و لیبرال و جهل گرا (از نظر خودشون علم گرا / دانش گرا / تجربه گرا ) و شیطان گرا (از نظر خودشون فقط انسان وجود داره و مادیات! - وارد بحث موجودات خارجی و UFO نشید چون طلب کردید برید تو حاشیه اما جاش اینجا نیست و به منم لغب denier وصل نکنید خودتون از همه تکذیب کننده تر هستید!)
    جامعه بدون فساد چون در عقل سلیم و دانش متمدن امروز = که قطعا عقل رو تحت تاثیر ممکنه قرار بده = فسادی نیست و مفسد ها از نظر شما همون مذهبی ها هستند!

هه جالبه نتیجه زندگی مدرن => زندگی تنهایی - رابطه های خارج از چارچوب (که خیلی از اساتید حتی! مذهبی هم تعریفشو میکنند! در حالی بقول شما نص! هم دستور واضحی رو داده) - یا در کشور ما زندگی و زدن به سر آدمی و زود آرزوی مرگ داشتن و زود مردن و غیره شده (زندگی با خانواده تا مرز 30-40 سالگی! کودک آزاری و غیره ! ماحصل زندگی متمدن و زندیقی میل باب جریان افساد طلبان روغن فکر و بقیه رفقای لیست نا امید شده همین جوان هایی که می بینید و البته پدر بابا و والده های کمر شکسته و پر از چشم گریان ...!! خیلی جالبه خودتون هم همون کار ها و جنایت ها رو کردید <=شخص سوم!>که اسمشو میذارید روی اون کار خطاست اما بقیه بکنند اشتباه هستش و یا جواب نمیده ولی بعضی وقتا واقعا به این نتیجه می رسیم که قید تجملات زندگی رو بزنم و حتی در غذا - خوشمزه - هم چشمم رو ببندم
    تا حداقل (بدونم که) می تونم به چیز هایی که میدونم درسته عمل کنم! نه اینکه استدلال من مملو از ناخالصی باشه = چه چیزی بهتر از نص؟ ولی آیا هر نصی اصیل مونده؟
    !!!!!!!!!!!!!!!!
    با عرض احترام.
    با توجه به اینکه معنی یکی از کلماتی رو هم که به کار بردید نمیدونید و خواستید با بازی کردن با کلمات فضل فروشی کنید من پیشنهاد مطالعه چند کتاب رو به شما میدم.
    در مرحله اول با توجه به اینکه حتی در اصول نگارش مشکل جدی دارید این کتاب رو بخونید /. کتاب احیا علوم غزالی که به عربی هست رو میتونم بخونم و ترجمه همزمان کنم براتون اما توی خوندن متن فارسی شما مشکل جدی دارم!
    میخواستم احترام حق پیشکسوتی عضویت شما رو در سایت بزارم که دیدم اون هم ... یادش به خیر انجمن آنتی ویروس سال های 2008... همه تغییر ایدی دادیم!

در زمینه آشنایی با حقوق مدنی که بر مبنای حقوق فرانسه و فقه اسلام نوشته شده کتب زیر براتون گره گشا هست . با مطالعه این کتب هم حقوق ایران رو خوندید و هم فرانسه! در ضمن نویسندگانش هم بزرگان حقوق هستن. امتحانشون رو پس دادن!

از اونجایی که اظهاراتی در زمینه جرم دارید و حتی من منظور شما رو از جرم نفهمیدم! توصیه میکنم این کتاب رو بخونید . (البته نگارشش با توجه به ترجمه بودن کتاب مثل نگارش خودتون هست چندان چنگی به دل نمیزنه ... اما از لحاظ ماهیت کتاب پر باری هست.)

از اونجایی که اظهار نظر میکنید در زمینه حقوق فرانسه و حیوانات و ... و جالبه که در اون زمینه هم فقط 4 تا کلمه به کار بردید و من نفهمیدم منظورتون چیه!! توصیه میکنم جهت آشنایی جامع و مختصر با حقوق کشور های دیگه این کتاب رو بخونید :

از بیانات شما مشخص هست که به حقوق اسلام هم بی میل نیستید ... اما هنوز اون رو هم مگر در صفحات اینترنت و مجازی مطالعه نداشتید.
    پیشنهادم در این زمینه نیز مطالعه این کتاب هست:

از اونجایی که دوست داشتم کمکی کرده باشم این کتب رو معرفی کردم .
    حالا شما میخوای بخون و میخوای نخون . به قول شیخ : تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال...
    سعی کنید وقتی در زمینه ای مطالعه و تخصص ندارید صفحات مجازی رو زیر و بالا نکنید و کلمه ردیف کنید !!.
    وقتی تونستید منظورتون رو صاف و صریح به مخاطب انتقال بدین بنویسید ... در غیر این صورت چرک نویس کنید.
    Last edited by مُعین; 04-04-2018 at 13:48.

12. 3 کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

بعضی وقتا یه عده میخوان اونجوری که میل اونا هست رفتار کنی و با هزار تا تبلیغ و از این حرفا سعی میکنن به خواستشون برسن ولی ادم همیشه خودش حقیقتو بهتر تشخصی میده........مثلا زمانی که ما مدرسه بودیم این معلما و خلاصه کارکنا با هزار تا تبلیغ سعی میکردن دانش اموزا رو به درس خوندن تشویق کنن و اینکه اگه بشین پزشک فلانه چنانه ......ولی وقتی ادم خودش فکر میکنه میبینه که پزشکی زحمت خالصه.ما سر کوچمون یه کفاش داریم یه لقمه نون میخوره زندگی میکنه کتاب میخونه تعریف میکنه و ....... وقتی خودت تجربه به دست اوردی میفهمی زندگی اونجوری که بعضیا تبلیغ میکنن نیست.حالا شاید اونا هم خودشون تجربه ندارن.یا مثلا همین الانش دارن برای ازدواج تبلیغ میکنن میگن اگه بچه بیارین خوبه!!!!! فرزند تک کسی رو نداره و از این حرفا ..جالبه تا همین 20 سال پیش شعار شده بود فرزند کمتر زندگی بهتر!
    اصل هدف افرینش انسان این بوده که یه لقمه نون بخوره زندگی بکنه ولی الان شرایط جامعه جوریه باید برای زنده موندنت تلاش کنی.دیگه زندگی نداره ادم.
    من بیشتر از نظر جنبه مالی به موضع نگاه کردم چون زندگی خرج داره.اگه از نظر مالی مشکلی نداری و از این جهت تامینی بله ازدواج خوبه.
    ولی ازدواج باید از رو علاقه باشه و نه در امد و ........ازدواجای عاشقانه دوام داره.از نظر مالی هم ادم بیشتر نیاز انسان تغذیه هست تا اخر عمر......خرجایی مثل دانشگاه و .... خرجای کاذب به حساب میاد
    هر کسی تا اونجایی که زورش برسه زنده میمونه.....یکی به 20 نمیرسه یکیم 100 رد میکنه.
    Last edited by javad2015; 04-04-2018 at 13:49.

14. 2 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بعضی وقتا یه عده میخوان اونجوری که میل اونا هست رفتار کنی و با هزار تا تبلیغ و از این حرفا سعی میکنن به خواستشون برسن ولی ادم همیشه خودش حقیقتو بهتر تشخصی میده........مثلا زمانی که ما مدرسه بودیم این معلما و خلاصه کارکنا با هزار تا تبلیغ سعی میکردن دانش اموزا رو به درس خوندن تشویق کنن و اینکه اگه بشین پزشک فلانه چنانه ......ولی وقتی ادم خودش فکر میکنه میبینه که پزشکی زحمت خالصه.ما سر کوچمون یه کفاش داریم یه لقمه نون میخوره زندگی میکنه کتاب میخونه تعریف میکنه و ....... وقتی خودت تجربه به دست اوردی میفهمی زندگی اونجوری که بعضیا تبلیغ میکنن نیست.حالا شاید اونا هم خودشون تجربه ندارن.یا مثلا همین الانش دارن برای ازدواج تبلیغ میکنن میگن اگه بچه بیارین خوبه!!!!! فرزند تک کسی رو نداره و از این حرفا ..جالبه تا همین 20 سال پیش شعار شده بود فرزند کمتر زندگی بهتر!
    اصل هدف افرینش انسان این بوده که یه لقمه نون بخوره زندگی بکنه ولی الان شرایط جامعه جوریه باید برای زنده موندنت تلاش کنی.دیگه زندگی نداره ادم.
    من بیشتر از نظر جنبه مالی به موضع نگاه کردم چون زندگی خرج داره.اگه از نظر مالی مشکلی نداری و از این جهت تامینی بله ازدواج خوبه.
    ولی ازدواج باید از رو علاقه باشه و نه در امد و ........ازدواجای عاشقانه دوام داره.از نظر مالی هم ادم بیشتر نیاز انسان تغذیه هست تا اخر عمر......خرجایی مثل دانشگاه و .... خرجای کاذب به حساب میاد
    هر کسی تا اونجایی که زورش برسه زنده میمونه.....یکی به 20 نمیرسه یکیم 100 رد میکنه.
    شخصا با حرفای شما موافقم دوست گرامی.
    یادم افتاد به کلام ابوسعید ابوالخیر که یه روز بهش گفتن فلانی از دیوار رد میشه ... گفت کاری نمیکنه... گفتن فلانی سجاده روی اب میندازه... گفت اونم کاری نمیکنه و ... تا اینکه گفتن شیخ پس به نظرت چه شخصی کاری میکنه ؟ ؟ گفت اون که یه کار داشته باشه و با مردم بجوشه و رفت امد کنه و زندگی داشته باشه برای خودش... اگر نه این حرکات هیچی نیست...

خرج هایی مثل دانشگاه و ...
    در این زمینه یادم میاد زمانی که سرباز بودم یه روحانی میومد پادگان و برامون حرف میزد که من همیشه حرفاش رو دوست داشتم... یکی از حرفاش که تاکید زیادی داشت این بود که برای کسب علم نباید رفت دانشگاه ازاد و...چنین پولی خرج کرد. به نظرم راست هم میگفت چون امثال من که مثلا سراسری درس خوندیم نحوه نمره دهی و ...رو دیدیم ! اونم در دانشگاه تیپ یک و مادر! و امروز هیچی بلد نیستیم ازدروسی که پاس شدن! خدا برسه به داد ازاد! که ترمی باید خداد تومن هم پول داد!.
    در زمینه علم آموزی من نظرم این هست که دانشگاه صرفا باید محلی برای سنجش اطلاعات باشه و مدرک بده ... یعنی کتبی رو معرفی کنه و بگه اینا رو بخونید بیاید پاس کنید و مدرک بگیرید نه اینکه الکی بری سر کلاس بشینی با گوشی بازی کنی تا بگن کلاس تموم شد! امروز با توجه به وفور کتاب علی الخصوص در زمینه رشته ی ما و بسیاری از رشته ها حضور در دانشگاه فقط وقت ادم رو به کشتن میده! بحث رشته هایی مثل پزشکی و کارگاهی جدا...
    و من در کل میخواستم بگم با وضعیت فعلی حتی همون دخل و در آمد اندک هم بدست آوردنش شده کار حضرت فیل! میشه رفت خواستگاری و یه نفر دیگه هم اضاف کنی و خرحش رو بدی؟
    Last edited by مُعین; 04-04-2018 at 14:05.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

محتوای مخفی: 123 
    !!!!!!!!!!!!!!!!
    با عرض احترام.
    با توجه به اینکه معنی یکی از کلماتی رو هم که به کار بردید نمیدونید و خواستید با بازی کردن با کلمات فضل فروشی کنید من پیشنهاد مطالعه چند کتاب رو به شما میدم.
    در مرحله اول با توجه به اینکه حتی در اصول نگارش مشکل جدی دارید این کتاب رو بخونید /. کتاب احیا علوم غزالی که به عربی هست رو میتونم بخونم و ترجمه همزمان کنم براتون اما توی خوندن متن فارسی شما مشکل جدی دارم!
    میخواستم احترام حق پیشکسوتی عضویت شما رو در سایت بزارم که دیدم اون هم ... یادش به خیر انجمن آنتی ویروس سال های 2008... همه تغییر ایدی دادیم!

در زمینه آشنایی با حقوق مدنی که بر مبنای حقوق فرانسه و فقه اسلام نوشته شده کتب زیر براتون گره گشا هست . با مطالعه این کتب هم حقوق ایران رو خوندید و هم فرانسه! در ضمن نویسندگانش هم بزرگان حقوق هستن. امتحانشون رو پس دادن!

از اونجایی که اظهاراتی در زمینه جرم دارید و حتی من منظور شما رو از جرم نفهمیدم! توصیه میکنم این کتاب رو بخونید . (البته نگارشش با توجه به ترجمه بودن کتاب مثل نگارش خودتون هست چندان چنگی به دل نمیزنه ... اما از لحاظ ماهیت کتاب پر باری هست.)

از اونجایی که اظهار نظر میکنید در زمینه حقوق فرانسه و حیوانات و ... و جالبه که در اون زمینه هم فقط 4 تا کلمه به کار بردید و من نفهمیدم منظورتون چیه!! توصیه میکنم جهت آشنایی جامع و مختصر با حقوق کشور های دیگه این کتاب رو بخونید :

از بیانات شما مشخص هست که به حقوق اسلام هم بی میل نیستید ... اما هنوز اون رو هم مگر در صفحات اینترنت و مجازی مطالعه نداشتید.
    پیشنهادم در این زمینه نیز مطالعه این کتاب هست:

از اونجایی که دوست داشتم کمکی کرده باشم این کتب رو معرفی کردم .
    حالا شما میخوای بخون و میخوای نخون . به قول شیخ : تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال...
    سعی کنید وقتی در زمینه ای مطالعه و تخصص ندارید صفحات مجازی رو زیر و بالا نکنید و کلمه ردیف کنید !!.
    وقتی تونستید منظورتون رو صاف و صریح به مخاطب انتقال بدین بنویسید ... در غیر این صورت چرک نویس کنید.
    جناب معین عزیز من موافق اسلام هستم
    و خواهشا در این محفل علمی و وقت کوتاه به همون سخنان من ایراد بگیرید بهتر است (انتقاد به نوع لحن و نگارش لطف شما بود)
    و نمیگم آدم کامل و عادلی هم هستم ... مدافع حقوقی هم نیستم چون رشتم نیستم اما در مورد جامع کی میتونه نظر بده؟ لابد اونم فقط جامعه شناس؟
    باشه اگه من فضل فروشی کردم (که سعی میکنم در دنیای واقعی نکنم شما منو بینا کردید) اما شما هم نبایستی فضل فروشی میکردی... من چنین احساسی دارم از این نوع لحن ... که خواستید جای هیچ سوالی رو اینجا باقی نگذارید ... چرا همیشه میخوایید طبق خواسته های جوامع پیش برید
    Last edited by Iloveu-ALL; 04-04-2018 at 18:11.

17. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سبک زندگی خیلی مهم هست، متاسفانه معیار جامعه باز هم داره با افراد دروغگو و نارو زن و فاسق پیش میره و این واضح هست
    و شما تو همین سیستم اینا بچگی و دوران مدرسه تون رو گذراندید و من هم قطعا خارج از گروه این جوانان نیستم شاید خشت اول بد گذاشته شده!

ممکنه دولت تا حدی کنترل کننده باشه (با در دست گرفتن اقتصاد و رسانه) خیلی بیشتر میشه

علوم هم در جهت خواسته جوامع حرکت میکنند. =>> نظر من نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا تو میتونی بگی مدرک گرایی بده ، همه جامعه میگن مدرک گرایی بده اما سر عمل قضیه فرق میکنه و سر حرف که میرسن میگن نه این فرق میکنه!!

همون دولتهای که اون تبلیغ فرزند کمتر زندگی بهتر رو میکردند مخالف اسلام خیلی جاها عمل کردند و من کار ندارم که موافق فلان نظریه بوده یا نه.

من وقت ندارم زندگی ام رو بر مبنا علمی که صحتش مورد سواله پایه گذاری کنم

من هیچوقت بهت نگفتم برات راه و روش زندگی میدم ... من فقط چندتا نظر دادم همین - ولو اگه نظر من در ظاهر هم بزهکارانه هست و تاثیر منفی داشته باشه؛ خیلی از نظرها و تحلیلها بعضی کتوب تاثیر زیرپوستی میذارن
    همین میشه که خیلی ها پر پر میزنن از حرف های مخالف دروغ عقیده (منظورم زمامداران چیزطلب یا در مرد عادی عقیده دارای ناخالصی شون! (دقت کن نگفتم مخالف عقیده شون!)

بعضی ها که دیگه نظرات رو در حد وحی منزله در کتوب علوم انسانی بعنوان یک یافته کاملا علمی و قابل اتکا شناخته میشن
    جایی که عقل سلیم بر عقل چیره میشه! و مابقیه ماجرا

آقای معین خان اصلا مخاطب صحبت هام شما نبودید و غیرمستقیم حرف زدنم یک طرف ... بازی با کلمات نمیکنم (شاید ناخوداگاه شایدم همون دلایلی دیگه ای که ذکر کردید)
    Last edited by Iloveu-ALL; 04-04-2018 at 18:12.

19. 2 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •