تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سوال: آیا نرم افزار تغییر صدا و تقلید صدا ساخته شده ؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض سوال: آیا نرم افزار تغییر صدا و تقلید صدا ساخته شده ؟

سلام دوستان

سال نو همگی پر خیر و برکت و کم ضرر و خطر
    آیا نرم افزاری هست که بتونه صدای یک نفر رو دقیقاً تقلید کنه ؟
    مثلاً فیلمهای یک دوبلور یا هنرپیشه ی معروف رو براش پخش کنیم تا صداهای مختلفش رو بشنوه مثل عصبانیت , شادی , خنده , قهقهه , داد زدن , غمگین حرف زدن و غیره و بعدش یک نفر صحبت کنه و نرم افزار,صداش رو دقیقاً تبدیل کنه به صدای اون دوبلر یا هنرپیشه
    اگر چنین نرم افزاری باشه پس فقط یک نفر میتونه جای دهها دوبلر و هنرپیشه حرف بزنه و فیلم دوبله کنه

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نرم افزار که نه ولی شایعاتی هست که وزیر جوان یه تعداد دستگاه وارد کرده برای مواقع خاص
    در کل اون چیزی که مد نظر شماست نه
    فعلا در بعدی که همه بتونن استفده کنن نرم افزار جدی و قوی نداریم

3. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

من نرم افزار change voise نصب کردم خیلی خوب بود

5. این کاربر از hmirzaie6938 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من نرم افزار change voise نصب کردم خیلی خوب بود

یعنی دقیقا میتونست تقلید کنه یک صدا رو؟
    توجه کنید تقلید کنه نه تغیر بده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

یعنی دقیقا میتونست تقلید کنه یک صدا رو؟
    توجه کنید تقلید کنه نه تغیر بده
    سلام خدمت شما، برای تقلید صدا شما نیاز به مجموعه ای از نرم افزار و سخت افزار دارید. این کار خیلی وقت هست انجام می شه شاید حدود 15 سالی هست که من در جریانش هستم چون پسرعمو هام در کار ضبط صدا و تدوین و ... هستن اطلاع دارم. ولی مثلا نباید انتظار داشته باشید که صدای جنیفر لوپز رو بدید و بعد براتون مثلا آهنگ لیلا فروهر رو بخونه. برای تقلید خوانندگی مناسب نیست. البته مثلا حمید عسگری، محسن چاووشی، محسن یگانه و خیلی های دیگه از این تکنیک حداقل در کار های اولیه شون استفاده کردن. اونور دنیا هم صدای مایکل جکسون رو با دقت 98% برای بازسازی بعضی صداهاش و آهنگ هاش که تکمیل نشده انجام دادند و در مجله people هم نوشته بود که به وسیله هوش مصنوعی با بازسازی کامل صداش با فردی مرکوری در چند سال آینده آلبوم مشترکی که 30 سال پیش ضبط شده رو بالاترین کیفیت قراره بیرون بدن.

یه نکته دیگه هم این که صدای فردی که قصد تقلید دارید با صدای شما باید حداقل 30 درصد تطابق داشته باشه. مثلا حمید عسگری اون اول که می خواست اسمش مطرح بشه با تقلید صدای شادمهر 3 آهنگ بیرون داد که خیلی مهندسی صدای عالی داشت و حتی سایت خود شادمهر در اون موقع این 3 آهنگ رو گذاشت و به شادمهر ایراد گرفت که چرا انقدر کیفیت کارهاش پایین اومده.

8. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام خدمت شما، برای تقلید صدا شما نیاز به مجموعه ای از نرم افزار و سخت افزار دارید. این کار خیلی وقت هست انجام می شه شاید حدود 15 سالی هست که من در جریانش هستم چون پسرعمو هام در کار ضبط صدا و تدوین و ... هستن اطلاع دارم. ولی مثلا نباید انتظار داشته باشید که صدای جنیفر لوپز رو بدید و بعد براتون مثلا آهنگ لیلا فروهر رو بخونه. برای تقلید خوانندگی مناسب نیست. البته مثلا حمید عسگری، محسن چاووشی، محسن یگانه و خیلی های دیگه از این تکنیک حداقل در کار های اولیه شون استفاده کردن. اونور دنیا هم صدای مایکل جکسون رو با دقت 98% برای بازسازی بعضی صداهاش و آهنگ هاش که تکمیل نشده انجام دادند و در مجله people هم نوشته بود که به وسیله هوش مصنوعی با بازسازی کامل صداش با فردی مرکوری در چند سال آینده آلبوم مشترکی که 30 سال پیش ضبط شده رو بالاترین کیفیت قراره بیرون بدن.

یه نکته دیگه هم این که صدای فردی که قصد تقلید دارید با صدای شما باید حداقل 30 درصد تطابق داشته باشه. مثلا حمید عسگری اون اول که می خواست اسمش مطرح بشه با تقلید صدای شادمهر 3 آهنگ بیرون داد که خیلی مهندسی صدای عالی داشت و حتی سایت خود شادمهر در اون موقع این 3 آهنگ رو گذاشت و به شادمهر ایراد گرفت که چرا انقدر کیفیت کارهاش پایین اومده.
    سلام ممنون از شما
    نه نمیخوام در حد خوانندگی باشه همین در حد یه مکالمه تلفنی باشه کافیه ایا نرم افزارش هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام ممنون از شما
    نه نمیخوام در حد خوانندگی باشه همین در حد یه مکالمه تلفنی باشه کافیه ایا نرم افزارش هست
    خواهش می کنم.

نرم افزارش هم براتون می پرسم از پسر عموهام ولی می گم هم نرم افزار لازمه هم سخت افزار. اینکه حالا دقیقا چه چیزهایی هستن و اسم برنامه چی هست که این ها استفاده می کنند رو براتون می پرسم.

11. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •