تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بایوس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض بایوس

سلام بنده یه لب تاب ایسر دست دوم خریدم و بایوس رمز داره ورمز اونو یاد دارم حالا میخوام رمزشو بردارم و هر کاری میکنم نمیشه برم داخل بایوسش کسی از دوستان میتونه کمکم کنه

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

رمز رو بلدین ؟؟؟؟ داخل بایاس بخشی هست برای برداشتن و غیر فعال کردن پسورد بایاس با هایرن هم میشه اینکارو کرد ... اگر فراموش کردین باید باتری بایاس رو بردارین بعضی از لپ تاپ ها ی روزنه کوچیک کفشون هست که بایاس رو ریست می کنه ....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

رمز رو بلدین ؟؟؟؟ داخل بایاس بخشی هست برای برداشتن و غیر فعال کردن پسورد بایاس با هایرن هم میشه اینکارو کرد ... اگر فراموش کردین باید باتری بایاس رو بردارین بعضی از لپ تاپ ها ی روزنه کوچیک کفشون هست که بایاس رو ریست می کنه ....
    خیلی ممنون مشکلم درست شد
    یک مشکل دیگه دارم اینکه حافظه هاردم یک ترا هست وقتی میرم داخل مای کامپیوتر تقریبا ۱۲۲ گیگ کمه حالا من میخوام اینو برم به عنوان یک درایو جدید اضافه کنم ولی نمیشه و گزینه ایجاد درایو جدید کار نمیکنه نرم افزار جانبی هم نصب کردم نشد،خواستم حجم یک درایو افزایش بدم بعد اون درایو به دوتا درایو تبدیل کنم که باز هم نشد نمیدونم مشکلش از کجاست.
    از دیسک منجر که نگاه کردم حجم هاردم ۹۵۰ هست ولی بازم تو مای کامپیوتر کمه حجم کلش.ممنون میشم بابت پاسختون

داره خودمونی میشه Mehdi Tamimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خیلی ممنون مشکلم درست شد
    یک مشکل دیگه دارم اینکه حافظه هاردم یک ترا هست وقتی میرم داخل مای کامپیوتر تقریبا ۱۲۲ گیگ کمه حالا من میخوام اینو برم به عنوان یک درایو جدید اضافه کنم ولی نمیشه و گزینه ایجاد درایو جدید کار نمیکنه نرم افزار جانبی هم نصب کردم نشد،خواستم حجم یک درایو افزایش بدم بعد اون درایو به دوتا درایو تبدیل کنم که باز هم نشد نمیدونم مشکلش از کجاست.
    از دیسک منجر که نگاه کردم حجم هاردم ۹۵۰ هست ولی بازم تو مای کامپیوتر کمه حجم کلش.ممنون میشم بابت پاسختون

با سلام شاید زومیت این توضیح رو بهتر از چیزی که من میدونم بده

پس با زومیت باشیم ودلیل رو جویا بشیم من هم دوباره این مقاله رو میخونم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •