تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نظرتون در مورد باکس های هارد 3.5 اینچی؟

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض نظرتون در مورد باکس های هارد 3.5 اینچی؟

سلام دوستان
    من به دلیل اینکه اعتماد بیشتری به هارد های اینترنال 3.5 دارم ، اینترنال خریداری می کنم و بعد داخل باکس میزارم
    قبلا دو دفعه باکس seagate backup plus خریدم:

خداروشکر خیلی خوب بودن و هیچ مشکلی هم نداشتم ، مزایایی هم که داره از نظر من ، مثل وسترن ها رمزنگاری نمیکنن که بعدا هارد نیاز به فرمت داشته باشه ، فقط زمانی روشن میشن که کابل usb متصل شه (اگه همینطور به برق باشه روشن نمیشه)
    اما متاسفانه این مورد رو ندیدم داخل سایت ها موجود داشته باشن ، به نظرتون چه نوع باکس هاردی مناسبه؟ (روی عمر هارد حساس هستم که اداپتور باکس هم ریپل کمی داشته باشه)
    عموما برند orico رو موجود دارند اما متاسفانه نمیدونم این برند در چه سطحی هست
    راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    با سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام - من به خاطر داشتن آرشیو کاملی از فیلم و سریال و بازی کلا هارد زیاد می خرم.

به هیچ عنوان توصیه نمی کنم که این کار رو بکنید و از باکس هارد استفاده کنید. متاسفانه برند های موجود در ایران واقعا غیر استاندارد و افتضاح هستند. اون موقع که به این هارد های تقلبی و ریجکتی و شرکتی گیر داده بودن و از بازار جمع می کردن تمام این زباله ها هم به همراهشون جمع می شد.

روی هارد لتنسی می اندازن که همونطور خودتون می دونید هیچ جوری نمیشه درستش کرد.

فرصت ندارم بیشتر بنویسم فعلا تا همینجا. اگر فرصت کردم کامل می کنم.
    موفق باشید

3. این کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام - من به خاطر داشتن آرشیو کاملی از فیلم و سریال و بازی کلا هارد زیاد می خرم.

به هیچ عنوان توصیه نمی کنم که این کار رو بکنید و از باکس هارد استفاده کنید. متاسفانه برند های موجود در ایران واقعا غیر استاندارد و افتضاح هستند. اون موقع که به این هارد های تقلبی و ریجکتی و شرکتی گیر داده بودن و از بازار جمع می کردن تمام این زباله ها هم به همراهشون جمع می شد.

روی هارد لتنسی می اندازن که همونطور خودتون می دونید هیچ جوری نمیشه درستش کرد.

فرصت ندارم بیشتر بنویسم فعلا تا همینجا. اگر فرصت کردم کامل می کنم.
    موفق باشید
    سلام
    دقیقا سوال من هم همین هست که چه باکسی رو خریداری کنم ، تنها برندی که دیدم چند تا باکس زده باشه و البته هارد اکسترنال (که مطمعنن هارد داخلشون از شرکتای دیگس) همین orico بود که نمیدونم تا چه حد قابل اطمینانه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام
    دقیقا سوال من هم همین هست که چه باکسی رو خریداری کنم ، تنها برندی که دیدم چند تا باکس زده باشه و البته هارد اکسترنال (که مطمعنن هارد داخلشون از شرکتای دیگس) همین orico بود که نمیدونم تا چه حد قابل اطمینانه
    نه من از این مارک استفاده کردم، اصلا مورد تایید من نیست. تنها دلیل هم ایجاد بدسکتور و لتنسی روی هارد هست. متاسفانه برد بسیار کیفیت پایینی دارن و سیستم برق رسانی مناسبی برای هارد ندارن. یه 2 ترا من از بین رفت.

6. این کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •