تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 13 اولاول ... 28910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 127

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2017-2018 | یک چهارم نهایی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جای بوفون بودم، صورت داور را خرد می کردم

استفانو تاکونی، گلر سابق یوونتوس، به شدت نسبت به اتفاقات بازی شب گذشته رئال-یووه عصبانی است. تاکونی بین سال های 1983 تا 1992، نزدیک به 250 بازی برای یوونتوس انجام داد و اکنون به عنوان کارشناس فوتبال فعالیت می کند.

بازی شب گذشته رئال و یوونتوس بسیار جنجالی شد و تصمیم داور مبنی بر اعلام پنالتی به سود رئال در دقیقه 93، خشم یوونتوسی ها را برانگیخت. با همان پنالتی که رونالدو به گل تبدیلش کرد، رئال با وجود شکست 1-3 راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد.

پس از اعلام پنالتی، بوفون به دلیل اعتراضات شدیدش به داور از زمین بازی اخراج شد و پس از بازی نیز بین ستاره های دو تیم، درگیری لفظی شدیدی در گرفت.

تاکونی در مورد پنالتی اعلام شده بر علیه یوونتوس گفت:« من اگر جای بوفون بودم و آخرین سال فوتبالم را پشت سر می گذاشتم، صورت داور را خرد می کردم. بازی دیشب می توانست بهترین پایان را برای فوتبال بوفون رقم بزند و یوونتوس را در مسیر فینال قرار دهد. داور نمی تواند و نباید آن صحنه را در دقیقه 93، پنالتی اعلام می کرد.

من تقصیرات را به گردن کولینا می اندازم. رئیس کمیته داوران باید هر دو یا سه سال عوض شود؛ چون پست حساسی است. کولینا ضد یوونتوس است و تصمیماتش علیه ماست. حالا یووه روی لیگ و کوپا ایتالیا متمرکزتر خواهد شد و شک ندارم که هر دو را فتح می کند.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

طرح بلیچر ریپورت به بهانه "دزدی قرن"

4. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یووه هم خیلی شجاعانه و عالی بازی کرد و پنالتی هم کاملا 50-50 بود
    اونقدر مسخره بود که کارشناس خود آ اس و مارکای مادرید به اتفاق نوشتن پنالتی نبود

البته مارکا برخلاف نظر نویسنده خودش (داور سابق) تیتر زده پنالتی صحیح بود! یه کار تبلیغاتی

6. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

The Same Story Every Year
    ! Unf*ckingbelievable

8. 2 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

البته مارکا برخلاف نظر نویسنده خودش (داور سابق) تیتر زده پنالتی صحیح بود! یه کار تبلیغاتی
    من از هر دو تیم بدم میاد ولی این بازی ترجیح میدادم یووه صعود کنه (اولین بار در طول زندگیم بود فکر کنم!!)
    از نظر من 50-50 بود
    من فقط حرفی که دارم اینه که آیا اگه همین صحنه برای یووه پیش میومد پنالتی میگرفت یا نه

البته همین یووه تو لیگ ایتالیا اکثر 50-50 های حساس رو به نفعش سوت میزنن

در هر صورت ثابت شده همیشه تو هر competition داوری ها چه عمدی و چه غیر عمدی به سمت تیم بزرگتر و محبوب تر و پر افتخارتر تمایل داره
    تو ایتالیا به نفع یووه و تو اروپا به نفع رئال و بارسا

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حالا هی زجه بزنید
    ینی این دوستان جدایی طلب کاتالانمون از صدا و سیما بهتر بلدن جو بدن و انکار کنن
    +
    بهترین قرعه برای نیمه نهایی به نظرم بایرن هست چون تجربه بازی بیشتری داریم جلوشون.

11. 6 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

جدای از بحث خسته کننده رئال و بارسا که هیچ ربطی به این بازی نداره خطای مدافع یووه کاملن مشخص بود . بناتیا از پشت خیلی واضح وازکز رو شارژ کرد .
    صحنه آهسته خطا رو از پشت سر بازیکنان که ببینید خیلی واضحه .

اکثر روزنامه و کارشناس های داوری هم گفتن خطا بوده .

13. 9 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

روزنامه معتبر کاتالان با هنر فتوشاپ خودش ثابت کرد که بن عطیه از کنار وازکز رد شده که بعد از انتشارش هم خبر رسیده هوادارای یوونتوس دارن میرن که کاتالان ها رو دلداری بدن

15. 4 کاربر از migmig3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

ویدال دقیقه 48 باید اخراج میشد دیگه بعدش یه نیمه بدون موثرترین بازیکن اون بازی، خیلی بعید بود که کاسمیرو مجبور به خطا شه. رفت هم یه پنالتی که نبود رو ویدال خراب کرد. حالا اگه رونالدو بودو گل می کرد میشد کمک داور.

جلو اتلتیکو هم که حساب کردن 305 ثانیه وقت اضافه داشته.

این صحنه که ویدال باید اخراج می شد:
    پنالتی بازی رفت صحیح نبود درسته.خودمم اینو میگم کسه گه م.... حالا خوبه زده بیرون باز ول کن نیستین
    بله به نقل از روزنامه های اسپانیایی ویدال باید تو این صحنه اخراج میشد بعد جاله شما پیشبینی هم میکنی که دیگه کاسمیرو خطا نمیکرد
    بازی رفتم گفتم حداقل یکی از دو کارت خاوی مارتینز سخت گیرانه بود.در مورد اتلتیکو بازیشو نیمه نهایی با بایرن میگم نه با شما
    اینکه اسپانیایی ها تو یوفا نفوذ دارن شکی درش نیست عزیز جان. من دیگه این بحث و ادامه نمیدم.فقط بزار مث شما یه پیش بینی بکنم.
    تو عکس زیر اگر آفساید لوا رو نمیگرفتن تک به تک میشد.بعد لوا جلو یه دروازبان درجه دو اون توپ و گل نمیکرد ؟ به همین راحتی یک عدد از جامهای شما پر میکشید...به قول دوستان
    چهار تیم پایانی لیورپول رم بایرن داور. این بحثم ادامه ندیم چون تهش اینه داور با شماس اگه راموس محروم بشه من این حرفم و پس میگیرم.چون حق نداره کنار زمین باشه...
    Last edited by Actros; 13-04-2018 at 03:10.

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

به قول دونالد ترامپ: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مارکا در یه جمع بندی کامل، نظر هفت داور سرشناس رو جمع کرده ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ):

Andujar Oliver: پنالتی نبود
    Eduardo Iturralde Gonzalez: پنالتی نبود
    Ansuategui Roca: پنالتی بود
    Rafa Guerrero: پنالتی بود
    Felipe Ramos Rizo: پنالتی بود
    Gilberto Alcala Pineda: پنالتی نبود
    Graham Poll: پنالتی بود

هفت داور:
    سه نفر گفتن پنالتی نبود
    چهار نفر گفتن پنالتی بود

18. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •