تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: کلاهبرداری جدید ایرانسل بعنوان بسته نامحدود

داره خودمونی میشه pic4you's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من متوجه کلاهبرداریش نشدم دوستان . سرعت دانلود که کمی بیشتر از سرویس خریداری شده هست . ترافیک دانلود رو هم که بالاتر از مصرف منصفانه که داده به کاربر . مشکلش چیه ؟
    ایشون فرق بیت و بایت رو نمیدونسته حالا که فهمیده باز داره مقاومت میکنه و اشتباهشو نمیخواد قبول کنه ( ایرانی بازی درمیاره)
    سرعت همه جا به بیت اعلام میشه حالا مدیریت دانلود به بایت میزنه که خلاصه تر بشه ایرانسل شده جنایتکار

الان همه بسته های adsl همین شکلی هست . تا یه حدی سرعت بالا ... بعدش نزدیک صفر

2. 2 کاربر از pic4you بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

رفیق ، به مدیرها بگو عنوان اصلی تاپیک رو یا ادیت کنن یا پاک کنن ! شما عنوان رو عوض کردی ، ولی فقط داخل تاپیک عوض شده ، از بیرون همونه. خب وقتی خوده شما میگی من فرق بیت بایت رو نمیدونستم برا چی تاپیک زدی اخه داش گلم.
    عزیز من توپست درخواست دادم اما هدف اززدن این پست برای شمانبود ماشالله همه مهندس مخابرات ودیتاو...هستید.برای کاربرایی بود که
    مثل من نمیدونندچارسردرگمی در مقدارسرعت ونحوه خدمات این بستها نشن

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

مدیران محترم لطفا تاپیک را بسته و حذف نمایند. ایرانسل پر سرعت ترین اینترنت خاورمیانه هست و من خیلی راضیم.

5. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

درتست های تبلیغاتی وفروش مودمهاش بله پرسرعت ترینه.امادرعمل بستهاش سرعتش مشخصه .1مگابیت=128کیلوبایت

ازایرانسل انتظار دارن کاربرها که ازشرکتهای دیگه سرعت بالاتری دربستهاش ارائه بده نه اینکه روزبروز افت سرعت انجام بده

دربستهای معمولی روزهای اول سرعت نت ثابت ایرانسل تا 8 مگابایت میرسید الان سرعت بیشتراوقات روی 3تا3.5 هست

بقیه بستهاشم به همین ترتیب افت کرده.انشالله که با اعتراض ما برگرده به سرعت های زمان تبلیغاتش
    Last edited by حبیب 35; 16-03-2018 at 13:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

چیزی که من بعضا از خوندن تاپیک ها متوجه شدم اینه که کسانی که فرق بیت و بایت رو نمی دونن کم نیستن و به همین خاطر دچار سوءتفاهم میشن
    مثلا طرف قبلا سرویسی که میگرفته سرعتش باز بوده و تا جایی که خط کشش داشته می تونسته استفاده کنه (مثلا 512 کیلوبایت یا 4 مگابیت)
    ولی در طرح های جدید که از آ‌ذر اومده مثلا سرویس 512 کیلوبیت رو خریده بعد دیده سرعتش پایینه و تو دانلود منیجر 64 کیلوباییته! بعد اومده تو تاپیکای اینجا شاکی شده که دارن سرعت پایین به من میفروشن و کلاهبردارن
    در صورتی که داره همون سرعت اسمی که خریده رو استفاده می کنه ولی توقعی که داشته همون 512 کیلوبایت بوده

8. این کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اینکه سرویس 1 مگابیت بر ثانیه سرعت دانلودش 128 کیلوبایت بر ثانیه هست که مشکلی نداره.
    ولی اینکه سرویس 15 گیگ با سرعت 1 مگ رو به اسم نامحدود 1 مگ معرفی میکنن، و بعد از دانلود 15 گیگ سرعت میشه 256 این تا حدودی فریب کاریه. البته درسته که این موضوع رو از قبل اطلاع رسانی کردن ولی گذاشتن اسم نامحدود رو همچین طرح هایی احمقانه است.
    Last edited by mostafa_gm; 18-03-2018 at 09:33.

10. 3 کاربر از mostafa_gm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •