تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: با 1 میلیارد تومان شهروندی کجا رو می شه گرفت؟

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض با 1 میلیارد تومان شهروندی کجا رو می شه گرفت؟

با درود

یکی از دوستانم به همراه همسرش گویا کل داراییشون 700 میلیون تا 1 میلیارد می رسه. این زوج اگر بخوان شهروندی یک کشور اروپایی یا کشورهای دیگه رو بگیرن با این پول شهروندی بهشون می دن؟

مثلا هلند یا سوئد یا سوئیس و دانمارک و ...؟ به فرض اینکه شهروندی این کشورها رو بگیرن پولشون رو چطور باید انتقال بدن و با این پول چه کاری اونجا می تونند انجام بدن؟ یعنی چه شغلی می تونند داشته باشند؟ و اینکه با این پول اونجا یک زندگی عادی و راحت می تونند داشته باشند؟

در کل اگر ممکنه راهنمایی کنید

با سپاس

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

با سلام

اسپانیا مجارستان و غیره همه کشورهایی هستند که با پول میشه رفت. مجارستان کشور نقلی و بسیار زیبایی است در مورد آسپانیا نمی‌دانم ولی در شهرستان ما هر کی رفته میخاد دوباره بره. کشورهای شما ل تر اروپا هم شاید بشه ولی اونا بیشتر خیر هستند و به گدا گشنه ها اقامت می‌دهند. با درود

3. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام

اسپانیا مجارستان و غیره همه کشورهایی هستند که با پول میشه رفت. مجارستان کشور نقلی و بسیار زیبایی است در مورد آسپانیا نمی‌دانم ولی در شهرستان ما هر کی رفته میخاد دوباره بره. کشورهای شما ل تر اروپا هم شاید بشه ولی اونا بیشتر خیر هستند و به گدا گشنه ها اقامت می‌دهند. با درود
    از نظر کار هم راهنمایی می کنید؟
    یعنی اونجا با این پول چه کارهایی می شه انجام داد و زندگی به چه صورت می گذره؟ در چه زمینه هایی با این میزان پول می شه سرمایه گذاری کرد و ...؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

از نظر کار هم راهنمایی می کنید؟
    یعنی اونجا با این پول چه کارهایی می شه انجام داد و زندگی به چه صورت می گذره؟ در چه زمینه هایی با این میزان پول می شه سرمایه گذاری کرد و ...؟
    مجارستان فکر کنم از اسپانیا ارزون تره، و در هر دو کشور به صورت خرید ملک هست البته اگر شما وکیل داشته باشید هر کشوری عملا میتونید برید حتی آمریکا که اخیرا ترامپ به اصطلاح ban را برداشت و میگه pay your way..

اما کار به آسانی پیدا نمی‌شود و شما باید بپرسید با همون پول کجا سرمایه گذاری کنید یعنی چه شغلی مثلا یکی اینجا دکتر بوده رفته اونجا رخت شور خونه زده یکی دیگه هم سود بانکی رو میخوره یکی خونه اجاره میده بهترین کار اینه که شما وکیل توپ داشته باشید..

6. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

حتی دوست عزیز خرید ملک که در اروپا باب هست به آمریکا هم رسیده.. الان تبلیغ اش را می‌کنند. همین ترامپ که انقدر بد می‌گویند ازش هدفش از روز اول این بود که ویزای لاتاری رو لغو کنه و پولی بشه، شما اگر به اصطلاح متخصص هستید و از این زمینه می‌خآید کار پیدا کنید آمریکای شمالی از این لحاظ بهتره

8. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با این پول فکر نکنم بشه تو اروپا اقامت گرفت. تا جایی یادمه تو هلند مثلا باید ملک 700 هزار دلاری بخری تا بتونی اقامت بگیری. تو امریکا و بقیه کشورهای اروپا هم فکر کنم تو همین رنج باشه. اما به هرحال باید یه سرچ ساده تو اینترنت مشخص میشه تو هر کشور باید چقدر پول داشته باشی که بتونی اقامت بگیری.

دلار که تو آمریکا به اندازه ایران ارزشمند نیست. یعنی شاید ارزشش اونجا در حد زیر 1000 تومن باشه. کسی که 700 میلیون تو ایران داشته باشه اونجا که برسه انگار 150 میلیون سرمایه داره (در برابر ایران) نهایت میتونه یه خونه نه چندان خوب اونجا بخره.

اگه میشد با این پولها تو اروپا و آمریکا اقامت گرفت باور کن نصف جمعیت ایران کم شده بود.

حتی دوست عزیز خرید ملک که در اروپا باب هست به آمریکا هم رسیده.. الان تبلیغ اش را می‌کنند. همین ترامپ که انقدر بد می‌گویند ازش هدفش از روز اول این بود که ویزای لاتاری رو لغو کنه و پولی بشه، شما اگر به اصطلاح متخصص هستید و از این زمینه می‌خآید کار پیدا کنید آمریکای شمالی از این لحاظ بهتره
    با 700 میلیون اگه میشد اونجا خونه ای خرید که بهت اقامت بدن من خودم اولین نفر بودم اما شدنی نیست باید خیلی بیشتر از اینا باشه.
    کل سرمایه اتون رو هم تو این راه نباید بزارید که اگه خدایی نکرده سرتون کلاه رفت کل زندگیتون رو از دست ندید.
    انسان های عادی توان گرفتن اقامت تو کشورهای دیگه از طریق سرمایه گذاری ندارن. یا باید خادم ملت باشی یا دماغت اندازه جهانگ*ری کلفت باشه که بتونی اقامت سرمایه گذاری بگیری.
    Last edited by anti-military; 03-03-2018 at 12:11.

10. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با این پول فکر نکنم بشه تو اروپا اقامت گرفت. تا جایی یادمه تو هلند مثلا باید ملک 700 هزار دلاری بخری تا بتونی اقامت بگیری. تو امریکا و بقیه کشورهای اروپا هم فکر کنم تو همین رنج باشه. اما به هرحال باید یه سرچ ساده تو اینترنت مشخص میشه تو هر کشور باید چقدر پول داشته باشی که بتونی اقامت بگیری.

دلار که تو آمریکا به اندازه ایران ارزشمند نیست. یعنی شاید ارزشش اونجا در حد زیر 1000 تومن باشه. کسی که 700 میلیون تو ایران داشته باشه اونجا که برسه انگار 150 میلیون سرمایه داره (در برابر ایران) نهایت میتونه یه خونه نه چندان خوب اونجا بخره.

اگه میشد با این پولها تو اروپا و آمریکا اقامت گرفت باور کن نصف جمعیت ایران کم شده بود.

با 700 میلیون اگه میشد اونجا خونه ای خرید که بهت اقامت بدن من خودم اولین نفر بودم اما شدنی نیست باید خیلی بیشتر از اینا باشه.
    کل سرمایه اتون رو هم تو این راه نباید بزارید که اگه خدایی نکرده سرتون کلاه رفت کل زندگیتون رو از دست ندید.
    انسان های عادی توان گرفتن اقامت تو کشورهای دیگه از طریق سرمایه گذاری ندارن. یا باید خادم ملت باشی یا دماغت اندازه جهانگ*ری کلفت باشه که بتونی اقامت سرمایه گذاری بگیری.
    کشورهای دیگه چی؟ مثلا تاجیکستان با این میزان پول می شه یک زندگی آسوده داشت؟

یا مثلا سرمایه گذاری رو در خود ایران انجام بدن و در کشورهای اروپایی ساکن بشن. این امکانش هست؟ مثلا این پول رو بزارن توی بانک های ایران یا یک تولیدی راه اندازی کنند در ایران و خودشون با مثلا ماهیانه 5 تا 10 میلیون تومان ( تبدیل شود به دلار ) درآمد در کشورهای اروپایی زندگی کنند
    من پیشنهادم به این دوستان همین هست که در کشور خودمون سرمایه گذاری کنند و شغل ایجاد کنند. فقط حیف که نه امنیت هست اینجا و نه آزادی که این دو مورد سرمایه ها رو فراری می ده

12. این کاربر از pashangparsi6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

کشورهای دیگه چی؟ مثلا تاجیکستان با این میزان پول می شه یک زندگی آسوده داشت؟

یا مثلا سرمایه گذاری رو در خود ایران انجام بدن و در کشورهای اروپایی ساکن بشن. این امکانش هست؟ مثلا این پول رو بزارن توی بانک های ایران یا یک تولیدی راه اندازی کنند در ایران و خودشون با مثلا ماهیانه 5 تا 10 میلیون تومان ( تبدیل شود به دلار ) درآمد در کشورهای اروپایی زندگی کنند
    من پیشنهادم به این دوستان همین هست که در کشور خودمون سرمایه گذاری کنند و شغل ایجاد کنند. فقط حیف که نه امنیت هست اینجا و نه آزادی که این دو مورد سرمایه ها رو فراری می ده
    تاجیکستان شنیدم وضعیت اقتصادیش خیلی بده ارزش زندگی کردن نداره. اما کشورهای درست و حسابی هم بخواهی اقامتشون رو بگیری یا باید چندین میلیارد سرمایه داشته باشی یا نابغه باشی و بهت نیاز داشته باشن یا اینکه یه شرکت خارجی استخدامت کنه یا ازدواج با یه خارجی و ... که هرکدوم از اینها هفت خان رستم رو باید رد کرد. من 2 سال پیش خیلی تلاش کردم و همه راه هارو امتحان کردم حتی به پاکستان و هند و دبی هم راضی شده بودم اما نشد که نشد. البته کار نشد نداره.

واسه عید امثال خواستم یه ویزای توریستی شنگن اروپا 2 ماهه بگیرم دیدم واسه اون هم باید هفت خان رستم رو رفت! یعنی باید به سفارت اون کشور ثابت کنی که تو ایران کار و درآمد خوب داری و بیمه داری و تو حسابت باید فلان مقدار پول باشه و باید یه جوری ثابت کنی که دوباره به کشور برمیگردی و پناهنده نمیشی اونجا و کلی اذیت دیگه که شاید بهت ویزای توریستی شنگن بدن.

با 700 میلیون نمیشه تو اروپا و امریکا سرمایه گذاری کرد بین اون همه غول اقتصادی با 700 میلیون کاری نمیشه کرد. سود بانکی هم که نمیدن. اونجا بعیده چیزی گرون بشه و همیشه ثابته پس کلا سرمایه گذاری تو کشورهای پیشرفته با این پولها ممکن نیست. بهترین کار همونه که خودت گفتی یعنی پول تو ایران باشه و سود بانکیش رو بگیرن.

14. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دلیل اینکه آمریکا و اروپا با اون ثروت و پیشرفتی که کردن اما مردمش هنوز یه ماشین مدل بالا می بینن دهنشون آب می افته چون تو آمریکا مثل ایران نیست که هر دلال و آدم عادی بتونه یه چیزی بخره که گرون بشه و پولدار بشه. تو ایران پولدار شدن خیلی خیلی راحت تر از آمریکاست. اونجا مردمش اکثرا حقوق بگیر از شرکت های بزرگ خصوصی هستن و بقیه واسه اونا کار میکنن و حقوق میگیرن کسی نمیتونه وارد رقابت اقتصادی بشه مگه اینکه خیلی سرمایه دار باشه.

اما تو ایران یارو میره دلار میخره یهو یه احمق مثل احمدی نژاد میاد 4 برابرش میکنه طرف پولدار میشه یا خونه میخره یهو خونه 8 برابر میشه تو ایران واسه همین سرمایه کم رو هیچ جا مثل ایران نمیشه زیادش کرد.

16. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دلیل اینکه آمریکا و اروپا با اون ثروت و پیشرفتی که کردن اما مردمش هنوز یه ماشین مدل بالا می بینن دهنشون آب می افته چون تو آمریکا مثل ایران نیست که هر دلال و آدم عادی بتونه یه چیزی بخره که گرون بشه و پولدار بشه. تو ایران پولدار شدن خیلی خیلی راحت تر از آمریکاست. اونجا مردمش اکثرا حقوق بگیر از شرکت های بزرگ خصوصی هستن و بقیه واسه اونا کار میکنن و حقوق میگیرن کسی نمیتونه وارد رقابت اقتصادی بشه مگه اینکه خیلی سرمایه دار باشه.

اما تو ایران یارو میره دلار میخره یهو یه احمق مثل احمدی نژاد میاد 4 برابرش میکنه طرف پولدار میشه یا خونه میخره یهو خونه 8 برابر میشه تو ایران واسه همین سرمایه کم رو هیچ جا مثل ایران نمیشه زیادش کرد.
    دوست عزیز کی‌ گفته اونا ماشین مدل بالا میبینن دهنشون آب میفته؟ اونجا ماشینارو با قیمت خیلی پایین و از دم قسط با قیمت خیلی مناسب به نسبت حقوقشن میگیرن. دهنشونم آب بیفته برای کیا و هیوندا و هوندا و میتسوبیشی و این برندها نمیفته. برای ماشینهایی اب میفته که ما تو مناطق آزاد هم نمیبینیم.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •