تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: با 1 میلیارد تومان شهروندی کجا رو می شه گرفت؟

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من شنیدم تو ترکیه هم میشه با خریدن یه خونه تابعیت ترکیه رو گرفت. میتونید ترکیه رو هم مدنظر داشته باشید هم کشور زیباییه و هم آب و هوای خوبی داره در ضمن بعضی جاهاش انقدر ایرانی زیاده که اصلا احساس غربت نمیکنید. در ضمن یکی از آشناهای ما چندسال ترکیه زندگی میکرد میگفت همسایه هاشون خیلی مهربان بودن و انقدر بهشون محبت میکردن که بعضی وقت ها حتی خود اینا هم خجالت زده میشدن از این همه محبت

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

متعادل ترین کشور بنظر من در اطراف ایران آذربایجان هست و روابط بین الملی اون نسبت به دیگران بهتره .
    جنگ و درگیری ، تروریسم و جنگ مذهبی نیز درون کشور نیست . از نظر کار و تجارت نیز کشور بکری هست و انواع اقسام ایده های نو که شاید کمی در دیگر مملکت ها قدیمی شده ، میتونه موفقیت بسیار زیادی در اون کشور به همراه بیاره .
    خواهرم به همراه همسر و دو فرزندش در باکو زندگی میکنن ، با مبلغ کمی اگه اشتباه نکنم حدود پنجاه تا صد ملیون به اونجا مهاجرت کردند.
    کسب و کار گردشگری و رستوران راه اندازی کردن و منزلی اجاره کردند و فعلا که دارن زندگیشون رو میکنن .
    یک خونه در ایران داشتند که نفروختن و همچنان برای هر روزی که به ایران بیاند آمده است با لوازم زندگی مناسب .
    شاید هنوز برای قضاوت زود باشه اما بنظر میرسه کسب و کار رو به موفقیتی شکل داده اند و با اینکه هنوز خونه اجاره ای دارند و گویا اجازه خرید ملک ندارن اما زندگی مناسب و با رفاهی برای خودشون درست کردند.

در بعضی مکالمات من رو تشویق به اجاره یک سالن و راه اندازی باشگاه ورزشی در این شهر کرده اند ، که گویا با سرمایه ای حدود دویست میلیون تومان قابل اجرا بوده و یکی از خدمات گرانقیمت و بسیار پرطرفدار در این کشور است.

اقامت و زندگی در یک کشور به دو صورت امکان پذیر هست :
    اولی مقیم شدن و دریافت اقامت است با دریافت ویزای کار و زندگی ، اشخاص اجازه خواهند داشت که در اونجا به مانند هر شهروند دیگری زندگی کنند.
    دومی تابعیت است ، شخصی که دریافت تابعیت میکند یعنی مجبور به تبعیت از تمامی قوانین کشور است و به مانند یک شخص زاده شده در آن کشور دارای تمامی حقوق شهروندی می شود.

برای مهاجرت معمولا افراد چند مرحله را پشت سر میگذارند .
    ابتدا با وکیل های حرفه مهاجرت مختلف مشورت کرده ، راهنمایی های لازم و حداقل کارهای اداری لازم را انجام میدهد.
    سفر تفریحی به آن کشور میروند و به دقت آنجا را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهند.
    با کمک وکیل و تجربه بدست آمده و دوستانی که ممکن در کشور جدید یافته باشند ، برنامه مالی خودشان را طراحی میکنند به گونه ای که پل های پشت سر خود را خراب نکنند و به عنوان مثال خانه و بعضی از املاک خود را در کشور ابتدایی نگه داشته و به فروش نمیرسانند.
    با اقامت موقت به کشور مورد نظر رفته و چندین سال در آنجا زندگی میکنند و به خوبی در محیط جدید سازگاری پیدا میکنند.
    بعد از آن میتوانند با برنامه ریزی هایی تابعیت کشور را نیز بدست می آورند.

به عنوان مثال بعد از چندسال زندگی در کشوری مثل آذربایجان اگر علاقه داشته باشید میتوانید براحتی به کشور اروپایی و یا آمریکایی نقل مکان کنید و اقامت آنجا را دریافت کنید.

البته بعضی از کشورها اگر شما سرمایه هنگفتی را برای سرمایه گذازی به آنجا منتقل کنید و در اختیار دولت بگذارید (که این بجز سرمایه مورد نیاز شما برای کار و زندگی باید باشد)
    آن دولت ها تابعیت آن کشور را در اختیار شما و خانواده قرار میدهند.

به هرحال بهتره مشورت های خوب را با وکیل های حرفه ای انجام دهید.

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

تز آخرت در مورد ایران صادق نیس
    این فرضیه ها هم خودتون ساختین
    ایشون همهچیز دارن
    یه میلیار هم دارن
    کی از دوستانم به همراه همسرش گویا کل داراییشون 700 میلیون تا 1 میلیارد می رسه.
    استارتر تایپیک گفنه کل دارایی دوستشون به همراه همسرشون میشه 700 میلیون الی 1 میلیارد
    بعدشما میگید من از خودم فرضیه ساختم و ایشون همه چیز دارن و 1 میلیارد هم دارن؟
    تز اخر من که گفتم در جا زدن بده تو ایران صادق نیست؟
    مطمئن باشید اونی که دزدی و اختلاس هم میکنه بیشتر از بقیه داره تلاش میکنه تا پول بدزده
    بقیه که زحمت کشیدن بماند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

استارتر تایپیک گفنه کل دارایی دوستشون به همراه همسرشون میشه 700 میلیون الی 1 میلیارد
    بعدشما میگید من از خودم فرضیه ساختم و ایشون همه چیز دارن و 1 میلیارد هم دارن؟
    تز اخر من که گفتم در جا زدن بده تو ایران صادق نیست؟
    مطمئن باشید اونی که دزدی و اختلاس هم میکنه بیشتر از بقیه داره تلاش میکنه تا پول بدزده
    بقیه که زحمت کشیدن بماند
    به شما به اختلاس میگی تلاش اون بماند
    خیلی ها اونم نمیکنن مستقیم پول نفت میره تو حلقومشون
    یا دلال یا ....
    بیای خارج میفهمین چی میگم
    ایران جای تلاش نیست با لولو بازی میشه پول درآورد
    ایشون هم گفتن گویا یه جوری هم گفتن انگار بین 700 میلیون تا 1 میلیارد فرقی نیس!!!
    خیلی کارمندها مانده آن در معاش بعد میگید 700 تومن پولی نیس
    300 میلیون خونه و 700 میلیون پول نقد فرض
    به راحتی با داشتن سبدهای سرمایه میشه میشه خوب زندگی کرد.
    به هر حال من گفتنی ها را گفتم خود دانند
    Last edited by shangil; 04-04-2018 at 22:49.

5. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

من شنیدم تو ترکیه هم میشه با خریدن یه خونه تابعیت ترکیه رو گرفت. میتونید ترکیه رو هم مدنظر داشته باشید هم کشور زیباییه و هم آب و هوای خوبی داره در ضمن بعضی جاهاش انقدر ایرانی زیاده که اصلا احساس غربت نمیکنید. در ضمن یکی از آشناهای ما چندسال ترکیه زندگی میکرد میگفت همسایه هاشون خیلی مهربان بودن و انقدر بهشون محبت میکردن که بعضی وقت ها حتی خود اینا هم خجالت زده میشدن از این همه محبت
    خونه بخر 8 سال باید زندگی کنی و هر سال 3 ماه بیشتر خارج ترکیه نباشی
    تابعیت ترکیه به درد نمیخوره به طور معمولی بااجازه اقامت هم میشه زندگی کرد در ترکیه
    Last edited by shangil; 05-04-2018 at 08:17.

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

متعادل ترین کشور بنظر من در اطراف ایران آذربایجان هست و روابط بین الملی اون نسبت به دیگران بهتره .
    جنگ و درگیری ، تروریسم و جنگ مذهبی نیز درون کشور نیست . از نظر کار و تجارت نیز کشور بکری هست و انواع اقسام ایده های نو که شاید کمی در دیگر مملکت ها قدیمی شده ، میتونه موفقیت بسیار زیادی در اون کشور به همراه بیاره .
    خواهرم به همراه همسر و دو فرزندش در باکو زندگی میکنن ، با مبلغ کمی اگه اشتباه نکنم حدود پنجاه تا صد ملیون به اونجا مهاجرت کردند.
    کسب و کار گردشگری و رستوران راه اندازی کردن و منزلی اجاره کردند و فعلا که دارن زندگیشون رو میکنن .
    یک خونه در ایران داشتند که نفروختن و همچنان برای هر روزی که به ایران بیاند آمده است با لوازم زندگی مناسب .
    شاید هنوز برای قضاوت زود باشه اما بنظر میرسه کسب و کار رو به موفقیتی شکل داده اند و با اینکه هنوز خونه اجاره ای دارند و گویا اجازه خرید ملک ندارن اما زندگی مناسب و با رفاهی برای خودشون درست کردند.

در بعضی مکالمات من رو تشویق به اجاره یک سالن و راه اندازی باشگاه ورزشی در این شهر کرده اند ، که گویا با سرمایه ای حدود دویست میلیون تومان قابل اجرا بوده و یکی از خدمات گرانقیمت و بسیار پرطرفدار در این کشور است.

اقامت و زندگی در یک کشور به دو صورت امکان پذیر هست :
    اولی مقیم شدن و دریافت اقامت است با دریافت ویزای کار و زندگی ، اشخاص اجازه خواهند داشت که در اونجا به مانند هر شهروند دیگری زندگی کنند.
    دومی تابعیت است ، شخصی که دریافت تابعیت میکند یعنی مجبور به تبعیت از تمامی قوانین کشور است و به مانند یک شخص زاده شده در آن کشور دارای تمامی حقوق شهروندی می شود.

برای مهاجرت معمولا افراد چند مرحله را پشت سر میگذارند .
    ابتدا با وکیل های حرفه مهاجرت مختلف مشورت کرده ، راهنمایی های لازم و حداقل کارهای اداری لازم را انجام میدهد.
    سفر تفریحی به آن کشور میروند و به دقت آنجا را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهند.
    با کمک وکیل و تجربه بدست آمده و دوستانی که ممکن در کشور جدید یافته باشند ، برنامه مالی خودشان را طراحی میکنند به گونه ای که پل های پشت سر خود را خراب نکنند و به عنوان مثال خانه و بعضی از املاک خود را در کشور ابتدایی نگه داشته و به فروش نمیرسانند.
    با اقامت موقت به کشور مورد نظر رفته و چندین سال در آنجا زندگی میکنند و به خوبی در محیط جدید سازگاری پیدا میکنند.
    بعد از آن میتوانند با برنامه ریزی هایی تابعیت کشور را نیز بدست می آورند.

به عنوان مثال بعد از چندسال زندگی در کشوری مثل آذربایجان اگر علاقه داشته باشید میتوانید براحتی به کشور اروپایی و یا آمریکایی نقل مکان کنید و اقامت آنجا را دریافت کنید.

البته بعضی از کشورها اگر شما سرمایه هنگفتی را برای سرمایه گذازی به آنجا منتقل کنید و در اختیار دولت بگذارید (که این بجز سرمایه مورد نیاز شما برای کار و زندگی باید باشد)
    آن دولت ها تابعیت آن کشور را در اختیار شما و خانواده قرار میدهند.

به هرحال بهتره مشورت های خوب را با وکیل های حرفه ای انجام دهید.
    به این راحتی ها هم نیس
    الان مانات 3000 تومن هست. کشور ازربایجان با اینکه دوستش دارم ولی کشور هست که با رشوه کارت جلو میره حالا باز بهتر از ارمنستان
    کسی که پول داره میدونه خودش چیکار کنه وگرنه بری پیش وکیل الکی فقط پولت رفته

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خونه بخر 8 سال باید زندگی کنی و هر سال 3 ماه بیشتر خارج ایران نباشی
    تابعیت ترکیه به درد نمیخوره به طو معمولی بااجازه اقامت هم میشه زندگی کرد در ترکیه
    هر سال سه ماه بیشتر خارج ایران نباشی یا هر سال 3 ماه بیشتر خارج ترکیه نباشی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوست عزیز شوخی میکنی
    مثلا هلند یا سوئد یا سوئیس و دانمارک و ...؟
    با این رقم شاید بتونه تو همون ترکیه بمونه بیشتر از این انتظار نداشته باشه

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

هر سال سه ماه بیشتر خارج ایران نباشی یا هر سال 3 ماه بیشتر خارج ترکیه نباشی؟
    معلومه 3 ماه بیشتر خارج ترکیه

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوست عزیز شوخی میکنی
    مثلا هلند یا سوئد یا سوئیس و دانمارک و ...؟
    با این رقم شاید بتونه تو همون ترکیه بمونه بیشتر از این انتظار نداشته باشه
    شوخی در کار نیست
    اگر کار نداشته باشی در خارج با پول ایران نه تنها در ترکیه بلکه سوریه هم نمیشه زندگی کرد و حتی ونزوئلا و ...

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •