تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: با 1 میلیارد تومان شهروندی کجا رو می شه گرفت؟

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوست عزیز کی‌ گفته اونا ماشین مدل بالا میبینن دهنشون آب میفته؟ اونجا ماشینارو با قیمت خیلی پایین و از دم قسط با قیمت خیلی مناسب به نسبت حقوقشن میگیرن. دهنشونم آب بیفته برای کیا و هیوندا و هوندا و میتسوبیشی و این برندها نمیفته. برای ماشینهایی اب میفته که ما تو مناطق آزاد هم نمیبینیم.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    ماشین مدل بالا منظور بنز و پورشه و بی ام و لامبورگینی و ... هست. تو Youtube کلیپ زیاد هست تو این مورد که آمریکایی ها چقدر به ماشین گرون قیمت یا پولدار بودن اهمیت میدن.
    تو Youtube سرچ کن Gold Digger ببین واسه یه ماشین چیکار میکنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ماشین مدل بالا منظور بنز و پورشه و بی ام و لامبورگینی و ... هست. تو Youtube کلیپ زیاد هست تو این مورد که آمریکایی ها چقدر به ماشین گرون قیمت یا پولدار بودن اهمیت میدن.
    ممکنه برای ماشین های خاص سر و دست بشکنن ولی با شرایط خیلی راحت صاحبش گیشن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

اصلا چنین چیزی نیست، Gold Digger هم به دخترهایی میگن که یه ماشین خفن میبینند سریع میخوان با صاحبش دوست بشن، فکرکنم معادل میشه آهن پرست.
    کلا بی ام دبلیو و مرسدس خریدن اگر کار داشته باشی سخت نیست، ماشین گرون قیمت هم همچین اهمیت خاصی نداره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اصلا چنین چیزی نیست، Gold Digger هم به دخترهایی میگن که یه ماشین خفن میبینند سریع میخوان با صاحبش دوست بشن، فکرکنم معادل میشه آهن پرست.
    کلا بی ام دبلیو و مرسدس خریدن اگر کار داشته باشی سخت نیست، ماشین گرون قیمت هم همچین اهمیت خاصی نداره.
    خیلی هم همچین چیزی هست من خودم امریکا و اروپا بودم دیدم.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

اقامت میخوای چکار
    اونم بل ویزا سرمایه گزاری که پولت میره بلوکه کشور سوم میشه کسی که با ویزا سرمایه گزاری میره عملا دو برابر اون باید مقدار مورد نیاز که حدودا 700 هزار دلار هست برا کشورها خوب داشته باشه
    چه کاریه 1 میلیارد رو برار بانک ماهانه قشنگ 20 تومن بگیر برو عشق و حال واقعی دنیا رو ببین هر وقت خواستی مسافرت خارج داخل و ...

داره خودمونی میشه abootalebkheshmati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

مجارستان انتخاب خوبیه

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اقامت میخوای چکار
    اونم بل ویزا سرمایه گزاری که پولت میره بلوکه کشور سوم میشه کسی که با ویزا سرمایه گزاری میره عملا دو برابر اون باید مقدار مورد نیاز که حدودا 700 هزار دلار هست برا کشورها خوب داشته باشه
    چه کاریه 1 میلیارد رو برار بانک ماهانه قشنگ 20 تومن بگیر برو عشق و حال واقعی دنیا رو ببین هر وقت خواستی مسافرت خارج داخل و ...
    الان سود بانکی 15 درصد هست نهایتا که میشه ماهیانه 12 میلیون 500 هزار تومن
    با همین تورمی که به قول خودشون 9.8 دهم درصد و تک رقمی هست شما اگه سودتون رو پس اندتز نکنین عملا سال بعد 10 درصد از ارزش پولتون کم میشه یعنی عملا سال دیگه شما 900 میلیون پول دارید و ده سال دیگه سرمایه شما نصف میشه برای مثال قیمت سکه بهار آزادی 20 سال پیش فقط 37 هزار تومن بود و الان بالای یک میلیون و دویست هزار تومن
    ماهانه قشنگ 20 تومن بگیر برو عشق و حال واقعی دنیا رو ببین هر وقت خواستی مسافرت خارج داخل
    در ضمن 20 میلیون تومان هم مبلغ خیلی زیادی نیست برای کسی که تهران زندگی میکنه من و شما با حقوق 2 میلیونی الان تو فکر 20 تومن هستیم که چه کارهایی میشه انجام داد ولی عملا شما خونت بالا شهر تهران باشه(مستاجری) ماهی 20 تومن برای هزینه های عادیتون مصرف میشه

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

الان سود بانکی 15 درصد هست نهایتا که میشه ماهیانه 12 میلیون 500 هزار تومن
    با همین تورمی که به قول خودشون 9.8 دهم درصد و تک رقمی هست شما اگه سودتون رو پس اندتز نکنین عملا سال بعد 10 درصد از ارزش پولتون کم میشه یعنی عملا سال دیگه شما 900 میلیون پول دارید و ده سال دیگه سرمایه شما نصف میشه برای مثال قیمت سکه بهار آزادی 20 سال پیش فقط 37 هزار تومن بود و الان بالای یک میلیون و دویست هزار تومن

در ضمن 20 میلیون تومان هم مبلغ خیلی زیادی نیست برای کسی که تهران زندگی میکنه من و شما با حقوق 2 میلیونی الان تو فکر 20 تومن هستیم که چه کارهایی میشه انجام داد ولی عملا شما خونت بالا شهر تهران باشه(مستاجری) ماهی 20 تومن برای هزینه های عادیتون مصرف میشه
    15 نمیدن
    به پول شما کف 20 درصد میدن
    من خودم بانک معتبر تازه 20 تومن نه 200 تومن مقدار 20 درصد کف میگیرم
    نگفتم 10 سال هر چیزی روشی داره
    با این حال مهم نیس. کسی که 5 سال پیش همون پول رو گزاشت بانک هر ماه پول آمده ماهانه دغدغه نداره اصلا پولش هم 2.3 برابر شده گور بابای ارزش پول به من چه
    کسی که این مقدار داره خوب بلده چکار کنه ارزش پولش کم نشه
    با این حال خوشا به حال کسی که بی دغدغه زندگی میکنه دایم فکر پول نیس همون 700 رو گزاشت حالش رو میبره
    ناشکری هم نکنیم 20 تومن چیزی هست خوب چیزی هم هست !
    کدوم مستاجر 700 تومن داره به من نشون بدین؟!!

کلا من زیاد اون پست رو به حالت کاملا جدی نزاشتم ولی خدایی مهاجرت برا کسایی که در ایران به هر دری زدن بسته بوده به درد میخوره
    از ما گفتن
    خودم هم از خارج مرز الان پیام میزارم
    Last edited by shangil; 09-03-2018 at 21:56.

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

15 نمیدن

کدوم مستاجر 700 تومن داره به من نشون بدین؟!!
    گفتن کل داراییشون 1 میلیارد هست بخواد بزاره بانک باید مستاجر بشه دیگه
    15 نمیدن
    به پول شما کف 20 درصد میدن
    20 درصد میشه سالی 200 میلیون به عبارتی ماهی 16.6 میلیون
    من نگفتم این پول کمه یا نمیشه کاری کرد باهاش، من این طرز فکر که پولت رو بزار بانک با سودش عشق و حال کن رو نقد کردم
    با این حال خوشا به حال کسی که بی دغدغه زندگی میکنه دایم فکر پول نیس همون 700 رو گزاشت حالش رو میبره
    ناشکری هم نکنیم 20 تومن چیزی هست خوب چیزی هم هست !
    ایشون گفتن کل سرمایه 700 میلیون تا 1 میلیارده
    خب احتمالا 500 میلیونش خونه باشه بقیه اش هم ماشین و ... شاید نهایتا مبلغ نقد تو دستشون 100 تومن یا 200 تومن بشه
    سود 200 میلیون 20 درصد میشه ماهی 3.5 که حقوق کارمندی هستش
    حالا با سود این همه پول ببینید میشه عشقو حال کرد و سفر خارج و داخل رفت
    در کل درجا زدن بده ادمی باید همیشه تلاش کنه

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

گفتن کل داراییشون 1 میلیارد هست بخواد بزاره بانک باید مستاجر بشه دیگه

20 درصد میشه سالی 200 میلیون به عبارتی ماهی 16.6 میلیون
    من نگفتم این پول کمه یا نمیشه کاری کرد باهاش، من این طرز فکر که پولت رو بزار بانک با سودش عشق و حال کن رو نقد کردم
    ایشون گفتن کل سرمایه 700 میلیون تا 1 میلیارده
    خب احتمالا 500 میلیونش خونه باشه بقیه اش هم ماشین و ... شاید نهایتا مبلغ نقد تو دستشون 100 تومن یا 200 تومن بشه
    سود 200 میلیون 20 درصد میشه ماهی 3.5 که حقوق کارمندی هستش
    حالا با سود این همه پول ببینید میشه عشقو حال کرد و سفر خارج و داخل رفت
    در کل درجا زدن بده ادمی باید همیشه تلاش کنه
    تز آخرت در مورد ایران صادق نیس
    این فرضیه ها هم خودتون ساختین
    ایشون همهچیز دارن
    یه میلیار هم دارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •