تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: انتخاب بین سامسونگ QLEd 55Q7 و ال جی OLED 55C7

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

. MKV رو ( فایل MKV دانلود شده از یوتیوب ) رو تست کردم ویدیو بدون مشکل پخش شد ولی صدا نداشت

درود
    ۱-خیلی ممنون بابت عکس
    ۲-امکان داره یک فیلم با فرمت mkv که به صورت معمول از سایت ها دانلود میشه چک کنید که صدا داره یا نه
    چون این برای من خیلی مهم هست ،اگه صدا نداشته باشه که من کلا نخرم
    ۳-چون شما از نزدیک استفاده میکنید
    ممنون میشم تجربه کار کردن با تلویزیون و نکات مثبت و منفی را بگید
    خواهش میکنم . حقیقتش من خودم خیلی روی کیفیت تصویر حساسم و خیلی تحقیق و مقایسه کردم تا بلاخره این اولد رو گرفتم . بجز مقداری کیفیت پایین تر در شبکه های SD من هرچی تست کردم نکته منفی در این تیوی پیدا نکردم و از خریدم راضی ام
    فایل MKV از سایت های مختلف دانلود و تست کردم بدون مشکل پخش شد و صدا هم مشکلی نداشت
    این هم یک تست از فایل MKV که از اینترنت دانلود و استفاده کردم:

در ضمن اگر فکر میکنید اولد تاریک هست یه سر به نمایندگی های الجی بزنید اکثرا یک مدل اولد رو روشن دارن و نورش رو مقایسه کنید با الیدی هایی که اطرافش هست . از نظر من نورش کافیه و من مشکلی با نور ندارم و هیچوقت حس نکردم که کم نور هست .
    Last edited by DJMOKHTAR; 05-03-2018 at 04:30.

2. 2 کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان این مقایسه کثیفی پنل در حالت نور مایل ب خاکستری بین کیولدهای سامسونگ با الجی اولد هست ( منبع : سایت RTINGS )
    بطور کلی الیدی و کیولد در نور سفید و مشکی یک سرو گردن از اولد ها عقب هستند

سامسونگ Q9 :

اولد C7 :

4. 2 کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بجز مقداری کیفیت پایین تر در شبکه های SD من هرچی تست کردم نکته منفی در این تیوی پیدا نکردم و از خریدم راضی ام
    درود
    کیفیت sd ال جی نسبت به تلویزیون سونی که داشتید بدتر هست یا بهتر

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

درود
    کیفیت sd ال جی نسبت به تلویزیون سونی که داشتید بدتر هست یا بهتر
    سونی به مراتب بهتر بود
    upscaling سونی با توجه به فناوری x-reality pro و قابلیت هایی مثل smooth gradient بهتر از الجی هست نه تنها از الجی از تمام برند ها بهتر هست
    در اولد ها با توجه به اینکه هر پیکسل مستقل هست تمام جزییات تصویر با دقت فوق العاده ای نمایش داده میشه همین باعث میشه شطرنجی تصویر در شبکه های SD بیشتر نمایان باشه ولی در الیدی معمولی با توجه به نور عمومی و تداخل نور و رنگ بین پیکسل ها , شطرنجی تصویر کمتر میشه ولی خب دقت تصویر کمتری دارن
    اگه مشکلی از لحاظ هزینه ندارید سونی A1 در پردازش تصویر و در شبکه های SD بهتر از الجی هست ولی نورش کمتره
    اگر قصد خرید الیدی دارید BRAVIA X930E بهترین هست و از اولد ها هم به نظر من در مجموع LG OLED C7 بهترین هست
    Last edited by DJMOKHTAR; 05-03-2018 at 14:48.

7. 2 کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام دوستان به خدا من بیچاره شدم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید به جناب دیجی مختارم پیام خصوصی دادم بببنید مشکل من اینه که من در اذر ماه امسال تلویزیون سامسنگ ال ای دی مدل mu8990 خریدم به فروشنده هم گفتم حالت یک تصویر از تلویزیون ویک تصویر از اچ دی ام ای همزمان بده حالت تصویر در تصویر گفت داره در صورتیکه من با اخرین نرم افزارشم زدم نداره چکار کنم کسی میدونه چطور فعال میشه ودقیقا همین منو رو در کیولد داره واونم تصویر در تصویر نداره وگویا سریهای جدید تصویر تو تصویر نزاشتن واقعا اخه چرا وهیچ جور نمیشه فعالش کرد ؟ سوال بعدی من رسیورم فور کی
    ا-یک-س ک-ر-و-ز-ر
    هست ولی اکثرا اوقات زیرنویسهای کانالهای ماهواره بیشتر کانالهای اس دیو بد نشون میده خواهشا راهنمایی کنید به خاطر همین موارد دلمو زده وعجیبه چرا سونیهام دیگه حالت تصویر در تصویر نداره ؟ منتظر راهنماییهاتون هستم اگه بخوام بفروشم کسی میدونه کجا خوب میخرن تو پیغام خصوصی بگه حداقل ال جی اول c7 حالت تصویر تو تصویرو داره ممنون میشم راهنمایی کنید هرچی از مرکز پشتیبانیه سامسونگم پرسیدم اول گفتن داره وبعد گفت نداره تصویر در تصویر . وال اخر ایا تلویزیون سونی a1 اولد هست وگارانتیه ایرانش هست وتصویر در تصویر و55 اینچ داره؟
    Last edited by kisiya; 06-03-2018 at 19:09.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ویک مشکل دیگه اینکه رد تصویر باقی میمونه ومیره در بعضی فیلمها حتی درکانال فول اچ دی وفکر کنم به خاطر سرعت پاسخ دهی 4 میلی ثانیه این تلویزیون سامسونگه ایا اولد ال جی c7 سرعت پاسخگوییش چنده و بعضی وقتها تصویر انگار د لباس افراد میلرزه وتکون داره نمیدونم ایا طبیعیه یا خیر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

منتظر نظرات دوستان هستم

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تلویزیون سامسنگ ال ای دی مدل mu8990 خریدم به فروشنده هم گفتم حالت یک تصویر از تلویزیون ویک تصویر از اچ دی ام ای همزمان بده حالت تصویر در تصویر گفت داره در صورتیکه من با اخرین نرم افزارشم زدم نداره چکار کنم کسی میدونه چطور فعال میشه ودقیقا همین منو رو در کیولد داره واونم تصویر در تصویر نداره وگویا سریهای جدید تصویر تو تصویر نزاشتن واقعا اخه چرا وهیچ جور نمیشه فعالش کرد ؟ فور کی ایکس کروزر هست ولی اکثرا اوقات زیرنویسهای کانالهای بیشتر اس دیو بد نشون میده
    درود
    1- ا-یک-س ک-ر-و-ز-ر قابلیت تصویر در تصویر را نداره ؟ اگه داشته باشه کانال های داخلی را با ا-ی-ک-س ک-ر-و-ز-ر بگیر
    2-اشکال از ر-س-ی-و-ر نیست که زیر نویس ها را این طوری نشان میده ؟ روی تلویزیون دیگه امتحان کردی که ببینی درست نشان میده یا نه ؟
    چون روی کانال که میبینی زیر نویس به فیلم چسبیده و نمیتونه بد نشان بده در صورتیکه فیلم دانلودی باشه و خودت روش زیر نویس اضافه کرده باشی که با استفاده از کروزر داری میبینی
    3-گیرنده شما که 4k هست که به صورت 30 فریم نشان میده یا 60 فریم ؟
    لطفا اسم گیرنده را در پست های قبلی مثل من ادیت کن که تاپیک بسته نشه . ممنون
    Last edited by alijigari; 06-03-2018 at 17:22.

12. این کاربر از alijigari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

نمایشگرهای QLED جدید سامسونگ می‌توانند روشنایی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نیت ارائه دهند

اقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روشنایی پنل اولد چند نیت هست ؟؟

این مدلی که شما خریدید c7 روشنایی چند نیت هست ؟؟

و ممنون میشم لینک مشخصاتش سایت اصلی الجی برای من ارسال کنید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

درود
    1- ا-یک-س ک-ر-و-ز-ر قابلیت تصویر در تصویر را نداره ؟ اگه داشته باشه کانال های داخلی را با ا-ی-ک-س ک-ر-و-ز-ر بگیر
    2-اشکال از ر-س-ی-و-ر نیست که زیر نویس ها را این طوری نشان میده ؟ روی تلویزیون دیگه امتحان کردی که ببینی درست نشان میده یا نه ؟
    چون روی کانال که میبینی زیر نویس به فیلم چسبیده و نمیتونه بد نشان بده در صورتیکه فیلم دانلودی باشه و خودت روش زیر نویس اضافه کرده باشی که با استفاده از کروزر داری میبینی
    3-گیرنده شما که 4k هست که به صورت 30 فریم نشان میده یا 60 فریم ؟
    لطفا اسم گیرنده را در پست های قبلی مثل من ادیت کن که تاپیک بسته نشه . ممنون
    زیرنویس کانالهای اس دی ماهواره رو میگم نه فیلم دانلودی اسم گیرنده ام اصلاح کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •