تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سوال مهم در مورد تلویزیون LG uj69 UHD 4k

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض سوال مهم در مورد تلویزیون LG uj69 UHD 4k

دوستان بنده دیروز یک تلویزیون uhd 4k مارک LG خریدم.بعدش تو چند تا سایت گشتم و نوشته بودند که تصاویر HD رو تلویزیون های fullhd بهتر از تلویزیون های 4k نشون میدن و از اون موقع به بعد وسواس گرفتم و گمان میکنم که تصاویر و فیلم های HD روی این تلویزیون کیفیت پایین تری نسبت که تلویزیون های 4k دارن.من بازی horizon zero dawn رو روی ps4 معمولی بر روی تلویزیون 4k و مانیتور HD قدیمی خودم هم امتحان کردم و ظاهرا روی تلویزیون تار به نظر میرسید.
    الان از ناراحتی دارم گریه میکنم که ای کاش تلویزیون fullhd گرفته بودم،از طرفی فکر میکنم اگه fullhd گرفته بودم شاید تو آینده به درد نخور میشد.من به این تلویزیون نزدیک دو و نیم تومن پول دادم و الان بابت این مسائل خیلی حالم خرابه و ناراحتم.تمنا میکنم خواهش میکنم یکی که تو این زمینه اطلاعات خوبی داره راهنماییم کنه و از ناراحتی درم بیاره.

داره خودمونی میشه moslem880's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    نه اینجور نیست
    تیوی 4K صددرصد کیفیت تصویر بهتری داره. البته حتما 4K واقعی.
    مانند خودم یعنی سامسونگ 48HU8890
    من با فیلمهای زیادی امتحان کردم.
    جدید قدیمی
    سریال سربداران مال 30 سال پیش رو اینقدر خوب نشون میداد که باورم نمیشد.
    یا حق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان بنده دیروز یک تلویزیون uhd 4k مارک LG خریدم.بعدش تو چند تا سایت گشتم و نوشته بودند که تصاویر HD رو تلویزیون های fullhd بهتر از تلویزیون های 4k نشون میدن و از اون موقع به بعد وسواس گرفتم و گمان میکنم که تصاویر و فیلم های HD روی این تلویزیون کیفیت پایین تری نسبت که تلویزیون های 4k دارن.من بازی horizon zero dawn رو روی ps4 معمولی بر روی تلویزیون 4k و مانیتور HD قدیمی خودم هم امتحان کردم و ظاهرا روی تلویزیون تار به نظر میرسید.
    الان از ناراحتی دارم گریه میکنم که ای کاش تلویزیون fullhd گرفته بودم،از طرفی فکر میکنم اگه fullhd گرفته بودم شاید تو آینده به درد نخور میشد.من به این تلویزیون نزدیک دو و نیم تومن پول دادم و الان بابت این مسائل خیلی حالم خرابه و ناراحتم.تمنا میکنم خواهش میکنم یکی که تو این زمینه اطلاعات خوبی داره راهنماییم کنه و از ناراحتی درم بیاره.
    سلام دوست عزیز بستگی به مدل تی وی داره تو کانالهای اس دی ال جی تو مدلهای 4k جدیدش به غیر سری اولد ضعیف عمل میکنه و مدلهای قدیم فول اچ دی ال جی به نسبت جدید هاش کیفیت تصویر بهتری داشتن چه تو اچ دی و چه تو اس دی ال جی تو مدلهای متوسطش به اسم 4k بودن پنلش البته جدیدا مشخش شده که تو بعضی از مدلهاش دورغ گفته و پنلش 4k واقعی هم نبوده اصلا خوب عمل نمیکنه و کیفیت تصاویر خوب نیست بنده خودم ال جی مدل سری lm داشتم که مال سال ۲۰۱۲ بود کیفیت تصویرش عالی بود بعد 55uh850v گرفتم که تو تصاویر اس دی و اچ دی خیلی پایینتر از سری قدیمش بود بعد هم سری sj800v رو داشتم که میشه گفت کمی از سری قبلش بهتر بود ولی بازم به پای سری lm نمیرسید الانم 55x8500e دارم سونی که میشه گفت تو رنج قیمت خودش بهترین هستش و کیفیت تصویر چه تو اس دی و چه اچ دی و چه 4k عالی هستش و مثل ال جی مشکل نشت نور و کثیفی پنل رو هم نداره و عمق رنگ مشکی عالی داره و سیستم عاملش هم اندروید ۷ هستش که هیچ محدودیتی تو نصب بازی و نرم افزار و پلیر نداری

4. 2 کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •