تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: کپی عکسهای تلگرام بر روی سیستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض کپی عکسهای تلگرام بر روی سیستم

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    من بر روی گوشی خودم بیش از 120 هزار تا عکس دارم که حجم این عکسها حدود 17 گیگ است الان که می خواهم این عکسها را روی کامپیوتر کپی کنم مشکل دارم و این عکسها کپی نمی شوند یکبار که اقدام کردم برای کپی کردن حدود 10 ساعت زمان صرف شدم اما کلا 3 درصد بیشتر انجام نشده بود توی این زمان ده ساعته خواهشا اگر کسی راهی داره که بتونم این کار را انجام بدهم ممنون می شوم

با تشکر

داره خودمونی میشه v_a1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام. گوشی رو رو چه حالتی وصل ب کامپیوتر میکنید؟ MTP یا Storage؟ مدل گوشی؟ نوع ویندوز کامپیوتر؟

داره خودمونی میشه aaligoli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    ایران - تهران

پيش فرض

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    من بر روی گوشی خودم بیش از 120 هزار تا عکس دارم که حجم این عکسها حدود 17 گیگ است الان که می خواهم این عکسها را روی کامپیوتر کپی کنم مشکل دارم و این عکسها کپی نمی شوند یکبار که اقدام کردم برای کپی کردن حدود 10 ساعت زمان صرف شدم اما کلا 3 درصد بیشتر انجام نشده بود توی این زمان ده ساعته خواهشا اگر کسی راهی داره که بتونم این کار را انجام بدهم ممنون می شوم

با تشکر
    خورد خورد انجام بدید.
    500 تا فایل 50 تا فایل select کنید.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم همیشه این مشکل رو زمان انتقال از گوشی به کامپیوتر با حجم زیاد فایل ها دارم... بهترین کار اینه با یه فایل منیجر قوی در سیستم عامل گوشی اول فولدر عکس هاتونو روی مموری کارت کپی کنید. بعد با یه رم ریدر از توی مموری عکس هارو بریزید روی کامپیوتر! اینطوری سریعتره!
    یه راه دیگه هم اینه با shareIt فولدر رو منتقل کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

منم همیشه این مشکل رو زمان انتقال از گوشی به کامپیوتر با حجم زیاد فایل ها دارم... بهترین کار اینه با یه فایل منیجر قوی در سیستم عامل گوشی اول فولدر عکس هاتونو روی مموری کارت کپی کنید. بعد با یه رم ریدر از توی مموری عکس هارو بریزید روی کامپیوتر! اینطوری سریعتره!
    یه راه دیگه هم اینه با shareIt فولدر رو منتقل کنید.
    منم با شیر ایت موافقم راه سریعتریه

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام. گوشی رو رو چه حالتی وصل ب کامپیوتر میکنید؟ MTP یا Storage؟ مدل گوشی؟ نوع ویندوز کامپیوتر؟
    سلام دوست عزیز
    گوشی من هووای میت 8 است و ویندوز سیستم 10 است من گوشی را با سیم به کامپیوتر وصل می کنم بعد از طریق مای کامپیوتر وارد حافظه گوشی می شوم

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام sayanermia
    ممنون از پاسخ شما باید یکبار پیشنهاد شما را انجام بدهم

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    گوشی من هووای میت 8 است و ویندوز سیستم 10 است من گوشی را با سیم به کامپیوتر وصل می کنم بعد از طریق مای کامپیوتر وارد حافظه گوشی می شوم
    منظورم نحوه اتصال ب کامپیوتر نبود. منظورم حالت اتصال بود ک ظاهرا از حالت MTP Device استفاده میکنید. وارد تنظیمات گوشی بشید قسمت storage سه نقطه سمت راست بالا رو لمس کنید ببینید ب جز حالت MTP و MEDIA چه حالت دیگه ای داره. اگه حالت Device storage داره اون رو انتخاب کنید و مشکل حل میشه. ممکنه مسیری که گفتم روی گوشی شما دقیق نباشه. در کل در قسمت storage گوشی باید دنبال همچین تظیماتی ک گفتم بگردید. اگه داشت این قابلیت رو که اوکی اگه نه

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

منظورم نحوه اتصال ب کامپیوتر نبود. منظورم حالت اتصال بود ک ظاهرا از حالت MTP Device استفاده میکنید. وارد تنظیمات گوشی بشید قسمت storage سه نقطه سمت راست بالا رو لمس کنید ببینید ب جز حالت MTP و MEDIA چه حالت دیگه ای داره. اگه حالت Device storage داره اون رو انتخاب کنید و مشکل حل میشه. ممکنه مسیری که گفتم روی گوشی شما دقیق نباشه. در کل در قسمت storage گوشی باید دنبال همچین تظیماتی ک گفتم بگردید. اگه داشت این قابلیت رو که اوکی اگه نه
    سلام دوست عزیز
    من مواردی که بالا فرمودید را در قسمت استفاده از USB دیدم که چهار عنوان داشت

1_ فقط شارژ
    2_ مدیر فایل MTP
    3_ دوربین PTP
    4_ MIDI
    گزیبنه Device storage را ندیدم

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

ظاهرا گوشی شما قابلیت device storage نداره. بهترین حالت هم همون حالت MTP هست. از راه حل های دوستان استفاده کنید ک در بالا گفتن.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •