تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 52 از 52

نام تاپيک: مصیبت خواهر داشتن

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

تنها راهش پست قبلی هست که توضیح دادم ،اول و اخر زور ،زور بدنی و ماهیچه هست،و زور قلم و اینا کشکه،اینا مال اقا زاده هاست ،نه یه مهندس پاپتی که اونقد گوشاده حتی نمیتونه بره سرکار

من نگفتم زور قلم قلم زور نداره . من گفتم حرف هوا و غیبت و حرف هایی که مردم پشت سر آدم درمیارن

گوشاد هست سر کار هم نمیره

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چجوری برم باشگاه ؟ شهر ما کوچیکه و مردم خاله زنک الان همه منو به همون چیزایی که گفتید میشناسن و هی تکرار میکنن و بلغور

اون سگ که گفتید شرف داره به کسایی که میرن باشگاه بدن سازی . من خودم سگ داشتم و هر کی گفته کثیفه در مورد خودش حرف زده
    در خانه انجام بدید ،شما با این وزن نیاز به باشگاه ندارید،فعلا باید رژیم بگیرید،اونم رژیم سنگین،یعنی گذشتن از تمام غذاهای لذیذ،تا جای که میتونید و نمیتونید کم غذا بخورید،بعد که به وزنی رسیدید که میتونید بدوید راحت،در خانه از ورزش های ایروبیک استفاده کنید،ایروبیک یعنی ورزشی که حین انجام دادنش با نفس کشیدن انرژی مورد نیازش گرفته بشه،مثل دوی ارام(مثل بدو روی نظامی اونقد اروم )به مدت طولانی طناب زدن ارام ،کلا ورزشی که خستتون نکنه ولی عرقتونو در بیاره،سریع چربیا میرن ،به خودتون فشار بیارید تا حدی که میتونید تحمل کنید نه تا حدی که مغزتون میگه تمومش کنید!راحت میشه وزنو کاهش داد،بازم میگم این ربطی به این تاپیک نداره ولی به هم مربوط میشن

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •