تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 52

نام تاپيک: مصیبت خواهر داشتن

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

بنده این تاپیک را زدم تا شاید کس دیگری باشد که با داماد سرخونه (که فقط دنبال درآمد زنه یا ارث باباشه هست ) مشکل داشته باشه یا اینکه حداقل این باشه تا همه بخونن و بدونن تو جامعه ما در پس لوای عفت و سنت چه میگذره ..

ولی جز توهین و تحقیر و مسخره بازی از یه مشت بچه رند چیزی نشنیدم

من فقط یه مورد از دزدی های این یارو رو خدمتون عرض کنم .. پدر من دلاری یعنی به صورت اسکناس یه کمکی به خواهر من کرد و این یارو همش رو برا خودش برداشت ! یعنی 2500 دلار !!
    سلام

آیا خواهر شما راضیه از همسر این آقا بودن؟
    اگه راضیه ،پس نهایت فقط کمک بصورت غذا و مواد غذایی بکنید بشون اگه ندارن،اگه دارنم که هیج

اگر راضی نیست،پس باید خواهر را وادار کنید تا طلاق بگیرن،این تنها راهشه

اگر خانواده یعنی پدر و مادر راضی نیستن که طلاق بگیرن پس دیگه اصلن خودتون رو قاطی ماجرا نکنین،این اشتباهیه که خودشون کردن وکسیم میگه که شما چرا گذاشتی فلانی با خواهرت ازدواج کنه،با عرض معذرت بگو:
      محتوای مخفی: ... 
    تو گه خوردیو هر کسی که بخاد تو زندگیمون دخالت کنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام

آیا خواهر شما راضیه از همسر این آقا بودن؟
    اگه راضیه ،پس نهایت فقط کمک بصورت غذا و مواد غذایی بکنید بشون اگه ندارن،اگه دارنم که هیج

اگر راضی نیست،پس باید خواهر را وادار کنید تا طلاق بگیرن،این تنها راهشه

اگر خانواده یعنی پدر و مادر راضی نیستن که طلاق بگیرن پس دیگه اصلن خودتون رو قاطی ماجرا نکنین،این اشتباهیه که خودشون کردن وکسیم میگه که شما چرا گذاشتی فلانی با خواهرت ازدواج کنه،با عرض معذرت بگو:

راضی و راضی نبودنشو اصلا نمیدونم چون من دیگه اصلا چند ساله با خواهرم حرف نزدم چون اون یارو خیلی نفوذ داره فقط موقع حرف زدن شوهرشو به رخ من میکشه

احتیاجی به کمک غذایی ما نداره یعنی در سودان زندگی نمیکنه الان با اون یارو در کانادا زندگی میکنه . ولی اون یارو مفت خوره منهدس ه یعنی انگل مدرک به دست . خواهر من حقوق داره و لی اون نه

منم وظیفه دینیم نیست که دخالت کنم ولی وظیفه عقلانی و منطقی م هست که بگم این یارو همین طور که الان داره با حقوق خواهر من میخوره و میگرده . پس فردا هم که بابام بمیره میخواد بشینه پای سفره ارث . داماد سر خانه در یک کلام

زورمم نمیرسه بخام چیزی رو به کسی تحمیل کنم . گفتم اگه تو این فروم کسی مشکل مث من نداشته حداقل ملت بدونن در پس سنت و عفت چه خبره

3. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام

آ

اصلن خودتون رو قاطی ماجرا نکنین

چطور خودمو قاطی ماجرا نکنم ؟! متلک هاشو منم دارم میشنوم .

اون یارو فقط مفت میخوره و میگرده و هوا رو آلوده میکنه

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

راضی و راضی نبودنشو اصلا نمیدونم چون من دیگه اصلا چند ساله با خواهرم حرف نزدم چون اون یارو خیلی نفوذ داره فقط موقع حرف زدن شوهرشو به رخ من میکشه

احتیاجی به کمک غذایی ما نداره یعنی در سودان زندگی نمیکنه الان با اون یارو در کانادا زندگی میکنه . ولی اون یارو مفت خوره منهدس ه یعنی انگل مدرک به دست . خواهر من حقوق داره و لی اون نه

منم وظیفه دینیم نیست که دخالت کنم ولی وظیفه عقلانی و منطقی م هست که بگم این یارو همین طور که الان داره با حقوق خواهر من میخوره و میگرده . پس فردا هم که بابام بمیره میخواد بشینه پای سفره ارث . داماد سر خانه در یک کلام

زورمم نمیرسه بخام چیزی رو به کسی تحمیل کنم . گفتم اگه تو این فروم کسی مشکل مث من نداشته حداقل ملت بدونن در پس سنت و عفت چه خبره
    فعلا تا اونموقه خیلی وقت هست،اونموقه دیگه نباید دست دست کنید،اگر خواهر شما ارث بخاد خوب میدید بش و میره به همین راحتی،رفت تو جیب اون یارو هم رفت ،پولیه که قراره بره حالا چه بره تو جیب صاحبش چه بعدش دزد بزنش بالاخره رفته،،چرا باید تاوان اشتباهات بقیه رو شما بدید اصلن،فعلا که دارن برا خودشون تو کانادا خوش و خرم زندگی میکنن،بزار خوش باشن

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چطور خودمو قاطی ماجرا نکنم ؟! متلک هاشو منم دارم میشنوم .

اون یارو فقط مفت میخوره و میگرده و هوا رو آلوده میکنه
    با عرض معذرت دایورت کن به.....
    یبار گفتم دوباره هم میگم،شما در اشتباهی که شده هیچ تقصیری ندارید،مخالفت رو کردید ولی بازم انجام شد پس دیگه چرا براتون مهمه؟؟خوب که خونه بغلیتون زندگی نمیکنن،اصلن چرا مردم محله میدونن اسرار زندگی شما رو؟؟؟؟؟؟کی بشون گفته؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

فقط اون نیست طرف رفته پشت سر من هم حرف درآورده

گفته این ضد اجتماع ه و روانی .

آخه درسته برادر عروس متلک بشنوه که فقط فمینیست ها بگن مساوات برقرار شده ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

با عرض معذرت دایورت کن به.....
    یبار گفتم دوباره هم میگم،شما در اشتباهی که شده هیچ تقصیری ندارید،مخالفت رو کردید ولی بازم انجام شد پس دیگه چرا براتون مهمه؟؟خوب که خونه بغلیتون زندگی نمیکنن،اصلن چرا مردم محله میدونن اسرار زندگی شما رو؟؟؟؟؟؟کی بشون گفته؟؟؟

مردم محله همه دایورت هستن به همونی که شما گفتید

منتها این طرف عملا نقشه قتل من و پدرم را کشیده که زودتر ما بمیریم اون از ارث یه چیزی بهش برسه

اون که میگی با پول حقوق خواهر من زندگی میکنه به من ربطی نداره درست

ولی حرف هایی که پشت سر من دراورده و گفته این ضد اجتماع هست و روانی چی ؟

من کجا برم شکایت کنم مستدل و مدر ک ندرام ؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

فقط اون نیست طرف رفته پشت سر من هم حرف درآورده

گفته این ضد اجتماع ه و روانی .

آخه درسته برادر عروس متلک بشنوه که فقط فمینیست ها بگن مساوات برقرار شده ؟
    مردم اینو میگن چون اینطوری میبینن،شما باید خودتون اقدام کنید،مثلا از همون تاپیک که در مورد چاقی زدید شروع کنید،از تفریحات بیهوده بگذرید و کنار بزارید یه برنامه و رژیم سنگین برای کاهش وزن بزارید هر وقت وزن شما به ۱۲۰اینا رسید برید باشگاه به سگ جماعت(مردم) نگاه نکنید ،مگر مواقعی که کسی سوالی بپرسه،باید به خودتون فشار بیارید از خوشی ها بگذرید،روح و روانتونو زخمی کنید برای موفقیت بزرگتر ،این تنها راهشه ،حالا خدا شاهده تا حالا کی دیدید،به یه آدم سر تا پا ماهیچه ای گردن کلفت جدی بیان بگن روانی و غیر اجتماعی ؟حتی اگر طرف واقعا هم باشه،که شما نیستید،جرات به زبون اوردنشو ندارن،به همین سادگی
    نصف حرفام مربوط به یه تاپیک دیگه هست اما تا حدودی اینها به هم ربط دارن

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

مردم محله همه دایورت هستن به همونی که شما گفتید

منتها این طرف عملا نقشه قتل من و پدرم را کشیده که زودتر ما بمیریم اون از ارث یه چیزی بهش برسه

اون که میگی با پول حقوق خواهر من زندگی میکنه به من ربطی نداره درست

ولی حرف هایی که پشت سر من دراورده و گفته این ضد اجتماع هست و روانی چی ؟

من کجا برم شکایت کنم مستدل و مدر ک ندرام ؟!
    تنها راهش پست قبلی هست که توضیح دادم ،اول و اخر زور ،زور بدنی و ماهیچه هست،و زور قلم و اینا کشکه،اینا مال اقا زاده هاست ،نه یه مهندس پاپتی که اونقد گوشاده حتی نمیتونه بره سرکار

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

مردم اینو میگن چون اینطوری میبینن،شما باید خودتون اقدام کنید،مثلا از همون تاپیک که در مورد چاقی زدید شروع کنید،از تفریحات بیهوده بگذرید و کنار بزارید یه برنامه و رژیم سنگین برای کاهش وزن بزارید هر وقت وزن شما به ۱۲۰اینا رسید برید باشگاه به سگ جماعت(مردم) نگاه نکنید ،مگر مواقعی که کسی سوالی بپرسه،باید به خودتون فشار بیارید از خوشی ها بگذرید،روح و روانتونو زخمی کنید برای موفقیت بزرگتر ،این تنها راهشه ،حالا خدا شاهده تا حالا کی دیدید،به یه آدم سر تا پا ماهیچه ای گردن کلفت جدی بیان بگن روانی و غیر اجتماعی ؟حتی اگر طرف واقعا هم باشه،که شما نیستید،جرات به زبون اوردنشو ندارن،به همین سادگی
    نصف حرفام مربوط به یه تاپیک دیگه هست اما تا حدودی اینها به هم ربط دارن

چجوری برم باشگاه ؟ شهر ما کوچیکه و مردم خاله زنک الان همه منو به همون چیزایی که گفتید میشناسن و هی تکرار میکنن و بلغور

اون سگ که گفتید شرف داره به کسایی که میرن باشگاه بدن سازی . من خودم سگ داشتم و هر کی گفته کثیفه در مورد خودش حرف زده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •