تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خراب شدن ویندوز بعد از نصب نرم افزار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض خراب شدن ویندوز بعد از نصب نرم افزار

از حدود دو ماه و نیم پیش سیستم من دچار مشکل شده چندین بار ویندوز رو ریست کردم اولش درسته اما بعد از این که می خوام یه نرم افزار یا بازی نصب کنم ویندوز خراب می شه حت ی یه دفعه ویندوز رو کلا از بوت دوباره نصب کردم یه یه ماهی درست شد اما باز بعد از نصب چند تا نرم افزار دوباره همون حالت پیش اومد
    حتی بعضی وقت ها هنگام نصب درایور ویندوز خراب می شه وقتی خراب می شه تسک منیجر فقط از طریق ادمین اجراا می شه و آنتی ویروس هم شروع می کنه به پاک کردن فایل ها
    البته من چند بار آنتی ویروس رو بعد از نصب ویندوز از طریق ریجستری غیرفعال کردم اما بازم بعد از نصب چند تا نرم افزار خراب می شه
    سیستم من دو تا هارد داره که ویندوز روی هارد اس اس دی نصب هستش البته از اول هم دو تا هارد داشت حدود یک سال و نیم هم هیچ مشکلی نداشت
    لطفا اگه دوستان راه حلی دارن به من اطلاع بدن
    ممنون

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

از حدود دو ماه و نیم پیش سیستم من دچار مشکل شده چندین بار ویندوز رو ریست کردم اولش درسته اما بعد از این که می خوام یه نرم افزار یا بازی نصب کنم ویندوز خراب می شه حت ی یه دفعه ویندوز رو کلا از بوت دوباره نصب کردم یه یه ماهی درست شد اما باز بعد از نصب چند تا نرم افزار دوباره همون حالت پیش اومد
    حتی بعضی وقت ها هنگام نصب درایور ویندوز خراب می شه وقتی خراب می شه تسک منیجر فقط از طریق ادمین اجراا می شه و آنتی ویروس هم شروع می کنه به پاک کردن فایل ها
    البته من چند بار آنتی ویروس رو بعد از نصب ویندوز از طریق ریجستری غیرفعال کردم اما بازم بعد از نصب چند تا نرم افزار خراب می شه
    سیستم من دو تا هارد داره که ویندوز روی هارد اس اس دی نصب هستش البته از اول هم دو تا هارد داشت حدود یک سال و نیم هم هیچ مشکلی نداشت
    لطفا اگه دوستان راه حلی دارن به من اطلاع بدن
    ممنون
    مشخصه که نرم افزار ها رو از منبع ویروسی نصب میکنید
    اگه این نرم افزار ها رو در هارد دارین پاک کنید و بعد از نصب ویندوز و انتی ویروس بروز مجددا از منابع معتبر دریافت کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

احتمالاً هارد بکآپ شما ویروسی است و یا یکی از نرم افزارهایی که نصب می کنید مشکل داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •