تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: میز لپتاپ با فن یا بدون فن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض میز لپتاپ با فن یا بدون فن

کسی میز با فن داشته؟ تاثیر داره تو خنک کردن؟
    کلا تو اینترنت تو ایران 5 مدل میز لپتاپ با فن دیدم کسی جایی سراغ داره برای خرید؟

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام
    میز فن دار رو نمیدونم ولی کول پد رو توصیه می کنم حتما استفاده کنید که عمر لپ تاپ رو بسیار بالا میبره و خوب خنکش می کنه
    موفق باشید

در آغاز فعالیت mralirezaahmadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید منم دنبالشم.

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

به نظر من عاقلانه نیست به 2 دلیل

1-تمام لپتاپ ها محهز به temperature sensors در داخل پردازده هستند وبایوس دستگاه بصورت اتوماتیک سرعت فن را در مواقع گرم بودن سیستم بالا میبرد

2-کول پد ها حرفه ایی تاثیر اندکی در پایین اوردن دما دارن ولی میز لپتاپ همراه با فن جز مزاحمت صوتی برای شما فایده ایی نداره چون تخلیه حرارت اصلی از کنار لپت انجام میشه نه زیر لپ تاپ و فن میز و فن عادی بدون طراحی. نهایتا میتونه 1-2 درجه هتسینک را خنک کنه که اصلا تاثیر گذار نیست..

5. این کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نظر شخصی و تجربه من بعد از حدود 15 سال داشتن لپ تاپ های مختلف اینه که کول پد زیر دستگاه بسیار تاثیرگذار هست .
    نه بخاطر وجود فن یا فن های خنک کننده ، بلکه بخاطر حالت فیزیکی و فاصله دادن لپ تاپ از میز یا زمین و مخصوصا چیز هایی مثل فرش یا پتو .
    این باعث میشه جریان هوا بهتر گردش کنه و سیستم راحت تر خنک بشه ، زمان هایی که بازی سنگین و یا نرم افزار طراحی سنگینی روی دستگاه در حال اجرا داشتم و از کول پد استفاده نمیکردم ، دائم فن لپ تاپ با سرعت بالاتر چرخیده و عملکرد سیستم پایین اومده یا بعضی وقت ها هنگ نیز کرده .
    اما با کول پد یک بازی سنگین رو میگذارم ربات برام انجام بده و روزها دستگاه رو خاموش نمیکنم و 24 ساعت کار میکنه ، و شاهد هستم بسیار معمولی دور فن خود لپ تاپ کم و زیاد میشه و بعد از مدت کوتاه با دور بالا که خنک شد مجدد سرعت آن کاهش پیدا میکنه ، اگه دیدین سرعت فن دستگاهتون اصلا کم نمیشه بدونید دارین به اون حرارت اضافه تحمیل میکنید .
    کولپد خوب سال ها کار میکنه و فن اون به صدا در نمیاد اما اگه کول پدی دارین که به صدا افتاده و روی مخ هست میتونید پورت USB را بکشید و فن های اون رو قطع کنید ، اما پیشنهاد میکنم همچنان به زیر لپ تاپ قرارش بدین تا وضعیت عبور جریان هوا بهبود پیدا کنه.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای کار راحت با لپ تاپ (اگه فن ها بعد از مدتی به صدا افتادن ، چند راه وجود داره ، روغنکاری فن ، تعویض فن و یا بطور کلی استفاده نکردن از اونها)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بعد از پنج سال کار مداوم همچنان بی صدا هست ، برخلاف چندتا کول پد دیگه که داشتم و اصلا راضی نبودم ازشون .

البته الان دیگه نیست و محصولات بسیار خوب و با کیفیت تری و هچنین متنوع در بازار وجود داره ، میشه از یک نوع مشابه استفاده کرد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

بله مدل کول پدتون رو نگفتید

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مدل xp-f53
    اگه روی متن (کول پد من) در پست قبلی کلیک کنید ، تصویرش رو میبینید و میتونید خودش یا محصولی نزدیک به اون رو پیدا کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

به نظر من عاقلانه نیست به 2 دلیل

1-تمام لپتاپ ها محهز به temperature sensors در داخل پردازده هستند وبایوس دستگاه بصورت اتوماتیک سرعت فن را در مواقع گرم بودن سیستم بالا میبرد

2-کول پد ها حرفه ایی تاثیر اندکی در پایین اوردن دما دارن ولی میز لپتاپ همراه با فن جز مزاحمت صوتی برای شما فایده ایی نداره چون تخلیه حرارت اصلی از کنار لپت انجام میشه نه زیر لپ تاپ و فن میز و فن عادی بدون طراحی. نهایتا میتونه 1-2 درجه هتسینک را خنک کنه که اصلا تاثیر گذار نیست..
    کاملا موافقم

11. این کاربر از MonsieurKaveh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

حالا نظره شخصی و اولین تجربه من با کولپد.یه کولپد دیپ کول خریدم مدل ان200.وقتی زیره لب تاپ میذارم و روشنش میکنم با کمال تعجب میبینم نه تنها لب تاپو خنک نمیکنه بلکه چهار درجه دما از حالتی که کول پد خاموشه بالاتر میره.نتیجه میگیریم هر کول پدی بدرد هر لب تاپی نمیخوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •