تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمای برای انتخاب CPU/ Motherboard

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض راهنمایی برای انتخاب CPU/ Motherboard

سلام بر همه.
    دوستان من یه مادبرد و سی پی یویی میخوام ک حداقل هایی ک این زیر نوشتم رو داشته باشه و ساپورت کنه.. لطفا گیگابایت نباشه ترجیحا Asus باشه و همینطور AMD ... اطلاعات خاصیم از خیلی از این مورادی ک پایین هست خودم ندارم و فقط میدونم باید باشه:| لطفا کسایی ک میدونن راهنمایی کنن ممنون.
    Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) 2.3.1 or greater;
    x64 version of Windows;
    BIOS lockdown
    Systems must have a processor that supports 64-bit instructions
    Systems must have a processor that supports Input-Output Memory Management Unit (IOMMU) device virtualization and all I/O devices must be protected by IOMMU/SMMU
    (Systems must also have virtual machine extensions with second level address translation (SLAT
    stems must have a Trusted Platform Module (TPM), version 2.0, and meet the latest Microsoft requirements for the Trusted Computing Group(TCG) specification
    Systems must implement cryptographically verified platform boot(Intel Boot Guard in Verified Boot mode, or AMD Hardware Verified Boot, or an OEM equivalent mode with similar functionality)
    Last edited by sunshineboy; 06-02-2018 at 13:24.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

کسی نیس ج بده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بودجه خریدتون چقدره ؟ حتما هم میدونید مادربردهای ایسوس (بنسبت امکانات و نوع سختافزار) قیمتشون در ایران بیخودی بالاست ؟

4. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام.
    ی تحقیقی کردم داخل سایت ای ام دی و اون سی پی یویی ک میخواسم رو پیدا کردم ک هم نسبتا قوی باشه هم قیمتش مناسب باشه AMD Ryzen 5 PRO 1600 Processor.
    حتما هم میدونید مادربردهای ایسوس (بنسبت امکانات و نوع سختافزار) قیمتشون در ایران بیخودی بالاست ؟

باید ایسوز باشه یا حالا ایسر مهم نیس قیمتش ب خاطر این میگم ایسوز ک کیفیت قطعات سخت افزاریش(پرسیدم) خوبه و همینطور تو دادن پاچ امنیتی و این موارد از بقیه بهتره.و همینجور سابقه خوبی داره شرکتش.
    گرافیک مهم نیس گرافیکش حالا متوسط باشه. ولی رمش باید بالا باشه و کیفیتشم خوب باشه. حالا نمیدونم چ رمی خوبه چ مارکی باید باشه مشخصاتش چی بایدباشه ولی مهمتر از همه ک سی پی یو بود و نمیدونسم چی باید باشه رو گفتم حالا ی مادربرد رو بهم بگید از ایسوز باشه ی گرافیک از ای می دی و ی رم خوب. قیمتش هر چی باشه زیاد اهمیت نداره.

پس:
    مادربر :ایسوز باشه
    رم: نمیدونم/شما بگید ی رم خوب و قوی
    گرافیک:ای ام دی باشه ولی بازم نمیدونم تفاوت گرافیک های ای ام دی رو/بازی نمیخوام باش بکنم مهم نیس خیلی
    موس/کیبورد:لوجیتک باشه/ یا ایسر
    سی پی یو: ک گفتم AMD Ryzen 5 PRO 1600 .
    پاور: نمیدونم
    case:نمیدونم بازم ی چیز معمولی قیمتشم گرون نباشه خیلی با اینایی ک من میخوام مچ باشه فقط.
    Last edited by sunshineboy; 16-02-2018 at 16:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •