تبلیغات :
فروشگاه کیف و گارد موبایل
فروش تان را به طور باورنکردنی افزایش دهید رازی که کمتر کسی بیان می کند.(کاملا رایگان)
تعمیر هارد
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: بازیابی پسورد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض بازیابی پسورد

سلام بچه ها من یکم عکس داشتم با وین رار زیپش کردم و اونو به حالت EXE در آوردم و روش پسورد گذاشتم حالا می خوام بازش کنم پسوردش یادم نمیاد کسی نمیتونه کمکم کنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

WinRar نرم افزار دیکد نداره و برنامه یا روشی نیست که با خوندن فایل و پیدا کردن رمز انکریپت شده شما؛ اون رو بازگردانی کنه و رمز اصلی گذاشته شده شما رو بهتون بده.

کارهایی که میتونید بکنید اینه :
    تمام رمز هایی که تا بحال در زندگی انتخاب کردین رو روی اون فایل وارد کنید ، اگه رمزی هست که از اون اطمینان دارید اما خطا میده در زمان ورود رمز زبان کیبرد را تغییر دهید، ممکن است در زمان قرار دادن رمز صفحه کلید شما در حالت انگلیسی نبوده است.

در نهایت نرم افزار هایی هستند که تک به تک ، تعداد بسیار زیادی رمز را روی یک فایل امتحان میکند که میشه از اونها کمک گرفت و یک لیست رمز بسیار طولانی و بزرگ را آمده کنید و به اون بدین تا همه رمز ها رو امتحان کنه (ممکنه انجام این کار روزها طول بکشه) ، ممکنه رمز مورد نظر شما در بین رمز های تست شده باشه و اون پیدا بشه.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •