با سلام
تایپپک های زیادی به منظور آنلاک دانگل 4G E3372h-153 همراه اول در سایت های مختلف به چشم میخوره که همگی بی پاسخ موندن!!!

من با توجه به نیاز خودم به آنلاک روش های زیادی را تست کردم ولی هنوز نتونستم پاسخ بگیرم ، لذا هدف از ایجاد این تایپیک به اشتراک گذاری تجارب تا به نتیجه رسیدن است
از بزرگوارانی که در این خصوص تجربه دارند دعوت میکنم با همراهی خودشون یکبار برای همیشه روشی تضمینی جهت آنلاک این دانگل ارائه کنند تا کاربران ایرانی مدام در سایت های خارجی به دنبال پاسخ سرگردان نباشند .

شروع :
1
- آنلاک این دانگل مستلزم Downgrade هست ( یعنی باید ورژن فریمور به نسخه 21.180.01.00.00 کاهش یابد تا با استفاده از dc-unlocker بتوان کد Sim Unlock را بدست آورد ) لازم به ذکر است کد sim unlock به هیچ عنوان برای دانگل 4G E3372h-153 همراه اول از سایت ها قابل محاسبه نیست (فقط با روش Algo V4 قابل محاسبه است ) پس تعداد تلاش های مودم تون را برای این روش ها هدر نددید .
2- برای دانگرید شما قطعا ارور دریافت می کنید و نمی تونید به شکل عادی دانگرید کنید برای این منظور لازم هست پایه بوت به گراند اتصال داده شود :
الف ) با یک آچار T5 دو پیچ دانگل را باز کنید و پوسته را جدا کنید

ب ) با استفاده از یک تکه سیم مطابق شکل زیر پایه بوت به گراند وصل کنید .

پ) دانگل را با حفظ اتصال به کامپیوتر وصل کنید ( تنها در ویندوز 7 ) پس از دو ثانیه اتصال بوت و گراند را جدا کنید.

از مدیران محترم خواهشمند است دسترسی جهت قرار دادن تصویر داده شود
در حال تکمیل : با توجه به طولانی بون مبحث پست به مرور تکمیل میشود