تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تمدید خودکار را غیر فعال کردم؛ آیا کار درستی هست؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

2 تمدید خودکار را غیر فعال کردم؛ آیا کار درستی هست؟

سلام بچه ها

من از پنل کاربری ام در برنامه همراه من شرکت همراه اول گزینه "تمدید خودکار" رو غیر فعال کردم که اگر بسته اینترنتم تمام شد بطور خودکار بسته جدید رو شارژ نکنه و شارژی که برای کارهای ضرروری مثل مکالمه دارم برای خرید بسته بره، غیر فعال کردن این کار که تاثیری تو هزینه های صحبت و اس ام اس نداره؟ کار درستی هست یا خیر؟

ممنون از شما

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    بله . کار درستی هست چون فقط به نفع اوپراتور هست
    شاید یکی بسته اش تمام بشه و نخواد تا چند روز یا چند هفته بسته بگیره
    اگر تمدید خودکار با تخفیف همراه بود باز یه چیزی اما الان فقط به نفع اوپراتور هست
    ==================================
    اگر گوشیتون اندرویدی هست نصب برنامه NOROOT FIREWALL باعث صرفه جویی زیاد در مصرف ترافیک اینترنت گوشی یا وای فای میشه
    اطلاعات بیشتر در این صفحه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

3. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    ولى بايد مواظب باشد كه بعد از تموم شدن بسته استفاده نكنيد .واسه ايرانسل يه كد داره كه باعث ميشه بعد از تموم شدن بسته از اينترنت آزاد استفاده نكنه.يعنى كلن اينترنت آزاد رو قطع ميكنه.فكر ميكنم واسه همراه اول هم يه كد اينجورى داشته باشه

Sent using Android ForumReader app

5. 2 کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

تنها تاثیرش اینه که بعد از اتمام بسته، تعرفه اینترنت به صورت عادی و با هزینه بیشتر محاسبه میشه.

7. این کاربر از faramarz006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

تنها تاثیرش اینه که بعد از اتمام بسته، تعرفه اینترنت به صورت عادی و با هزینه بیشتر محاسبه میشه.
    سلام

خب وقتی بسته تمام بشه که من دیگه بسته ای از قبل رزرو نکردم که با هزینه بیشتر محاسبه بشه؟ وقتی بسته که الان دارم استفاده می کنم تمام بشه دیگه نمی تونم به اینترنت پرسرعت وصل بشم و باید دوباره خریداری کنم. منظورتون رو لطف می کنید واضح تر بیان بفرمائید؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چرا دیگه میبایست بشه
    اگه یک مشترک اصلا بسته اینترنتی نخره چی میشه موقع استفاده از اینترنت ؟
    خب معلومه مقدار مصرف اینترنت اون با قیمت چندبرابری روی قبضش میاد و یا اینکه از شارژش کم میشه .
    در ایرانسل یک کد وجود داره که بعد از فعال کردنش ، اجازه استفاده از اینترنت با قیمت آزاد رو نمیده و اگه مشترکی بسته اینترنت تموم کرد ، ارتباط خودش رو با شبکه اینترنت بطور کلی از دست میده و قطع میشه . اینجوری متوجه میشه بسته اش تموم شده و در صورت نیاز دوباره بسته میخره ، اگه هم بسته نخره دیگه هیچ پولی بخاطر اینترنت از حسابش کم نمیشه و یا روی قبضش اضافه نمیشه . البته همه اینها به شرطی هست که وضعیت عدم استفاده از اینترنت قیمت آزاد برای خطش فعال کرده باشه.
    در همراه اول چنین وضعیتی وجود نداره ، بعد از اتمام بسته ممکنه کابر متوجه این موضوع نشه و همچنان به استفاده از اینترنت بدون بسته ، با قیمت چندبرابری اینترنت آزاد ادامه بده و هزینه های زیادی براش به همراه داشته باشه .
    این کاربران در همراه اول چاره ای ندارن بجز اینکه تمدید خودکار رو فعال کنن که هیچ زمانی بدون بسته اینترنتی نمونن و هزینه های زیادی بهشون تحمیل نشه.

این قسمت رو دقیقا از سایت همراه اول برداشتم :

اتمام بسته
    بسته ها در دو صورت به پایان می رسند:

1. ۱.پایان مدت اعتبار بسته
    2. ۲.پایان حجم شبانه ­روزی بسته (حتی اگر هدیه شبانه باقی مانده باشد)

با پایان یافتن بسته یکی از حالت های زیر اتفاق خواهد افتاد:

1. ۱.تمدید خودکار زمانی: این قابلیت مربوط به بسته­ های ماهانه سه ماهه، شش ماهه و یکساله آلفا+ می باشد که پس از گذشت مدت زمان بسته، به صورت خودکار تمدید می شوند. مشترکین می­ توانند با ارسال کد دستوری *۱۰۰*۸# تمدید خودکار را لغو کنند.
    2. ۲.تمدید خودکار حجمی: در صورت تمام شدن حجم شبانه ­روزی، تمامی بسته­ های آلفا+ به صورت خودکار تمدید حجمی خواهند شد. مشترکین می ­توانند با ارسال کد دستوری *۱۰۰*۸# تمدید خودکار را لغو کنند.
    3. ۳.تعرفه عادی: در صورتی که بسته به اتمام برسد و تمدید خودکار زمانی یا حجمی اتفاق نیافتد، مصارف آتی اینترنت مشترک طبق جدول زیر محاسبه خواهد شد:

نوع سیم کارت تعرفه هر کیلوبایت تبادل اطلاعات تعرفه هر کیلوبایت تبادل اطلاعات در سایت های منتخب داخلی*
    سیم کارت دائمی ۰.۴ ریال ۰.۲ ریال
    سیم کارت اعتباری ۰.۶ ریال ۰.۳ ریال
    برای مشاهده لیست صفحات منتخب به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نمایید.

10. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •