تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: تبلت با رنج قیمت 600

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض تبلت با رنج قیمت 600

سلام

خارج از کشور هستم و اینجا وسایل الکترونیکی چون قاچاق نیست گرونتر از ایرانه فک کنم
    میخوام تبلت بخرم ا ایران احتمالا
    بهترین تبلت که مثل .... کار کنه و صفحه نمایش بعد مدتی انگشت رو نسابه! با رنج قیمت 600 کردم هست ؟

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    مطمئنید خارج از کشور گرونتر از ایران در میاد؟ من بازار تبلت رو نمی دونم ولی موبایل های ایران که خیلی گرونتر از انواع خارجی هستن. تبلت های بدون سیم کارت چون دردسر رجیستری ندارن رو ارزونتر هم می تونین وارد کنین.
    تو این رنج قیمتی می تونین تبلت های آی لایف یا تبلت های ایرانی رو بخرین. اگه بیشتر پول بذارین تبلت های PHAB لنوو و سری MediaPad هواوی هم خوب هستن.
    بهرحال مدل خیلی مهم نیست، تبلت کار کن باید حداقل 2 گیگ رم داشته باشه. cpu هم حداقل چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتز به بالا باشه. حداقل 16 گیگ حافظه داشته باشه و از مموری کارت هم پشتیبانی کنه. برای اینکه چشم هم اذیت نشه سعی کنین تبلت با رزولوشن فول اچ دی بگیرین
    حداقل قیمت تبلت با این مشخصات بالای یه میلیون در میاد

3. این کاربر از hady1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام
    مطمئنید خارج از کشور گرونتر از ایران در میاد؟ من بازار تبلت رو نمی دونم ولی موبایل های ایران که خیلی گرونتر از انواع خارجی هستن. تبلت های بدون سیم کارت چون دردسر رجیستری ندارن رو ارزونتر هم می تونین وارد کنین.
    تو این رنج قیمتی می تونین تبلت های آی لایف یا تبلت های ایرانی رو بخرین. اگه بیشتر پول بذارین تبلت های PHAB لنوو و سری MediaPad هواوی هم خوب هستن.
    بهرحال مدل خیلی مهم نیست، تبلت کار کن باید حداقل 2 گیگ رم داشته باشه. cpu هم حداقل چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتز به بالا باشه. حداقل 16 گیگ حافظه داشته باشه و از مموری کارت هم پشتیبانی کنه. برای اینکه چشم هم اذیت نشه سعی کنین تبلت با رزولوشن فول اچ دی بگیرین
    حداقل قیمت تبلت با این مشخصات بالای یه میلیون در میاد
    چون پول ایران ارزش نداره بله گرونتر در میاد
    بازم میپرسم
    حالا من دور و بر 600 میخواستم شما رفتین بالای 1 تومن
    چی بگم واللا

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چون پول ایران ارزش نداره بله گرونتر در میاد
    بازم میپرسم
    حالا من دور و بر 600 میخواستم شما رفتین بالای 1 تومن
    چی بگم واللا
    درسته پول ایران بی ارزشه ولی خب چیزی که وارد میشه کلی تعرفه و گمرکی هم روش می خوره. شما ببین یه آیفون ایکس 256 گیک بالاترین قیمتش 1200 دلاره که با دلار 4200 تومنی (که طبق لیست وزارت ارتباطات به وارد کننده ها داده بودن) میشه 5 میلیون و چهل هزار تومن، همین آیفون رو تو دیجی کالا گذاشته بودن 12 میلیون تومن!! بعد از انتشار لیست و فشارهایی که ملت آوردن به 10 میلیون و پونصد هزارم رسید ولی الان ناموجود شده و منتظرن دوباره قیمت ها بره بالا که بازم بفروشن!
    تبلت های دور و بر 600 تومن کارکن نیستن. سخت افزار ضعیفی دارن. مثلا یه تلگرام بخوای باز کنی حداقل 30 ثانیه باید منتظر لود شدنش باشی! بین برنامه ها بخوای سوییچ کنی تبلت هنگ می کنه. خواستی مدل های i-Life و تبلت های ایرانی تو این رنج پیدا میشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •