تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: قیمت طراحی سایت فروشگاهی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض قیمت طراحی سایت فروشگاهی؟

سلام دوستان میخواستم ببینم قیمت طراحی یک سایت فروشگاهی چقدر میشه؟و اینکه آیا سایتهای فروشگاهی امن هستند؟خیالم از بابت هک نشدن راحت باشه؟منتظر پاسختون هستم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

به سایت karait قسمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض طراحی سایت و سئو

سلام ، قیمت طراحی یک سایت فروشگاهی بستگی به عوامل زیادی دارد ، حتی با کمی آشنایی خودتان هم میتوانید یک سایت فروشگاهی طراحی نمایید . در بازار امروز قیمتها از حدود 1 میلیون تومان تا بیست میلیون تومان داده میشود که البته اگه راستش را بخواهید من فکر میکنم کسی که قیمت یک میلیون تومان میدهد در آینده هزینه های دیگری به شما تحمیل میکند . قیمت نرمان برای یک کار حرفه ای خوب و کوچک حدود سه میلیون تومان است. نکته مهم دیگر که در کنار طراحی سایت فروشگاهی باید در نظر بگیرید اینست که حتما باید سایتتان در هنگام طراحی و پس از آن سئو گردد تا در جستجوی گوگل بالا بیاید و هزینه اینکار هم اگر بخواهید بصورت حرفه ای انجام شود حدود 5 میلیون تومان است . اگر بخواهید نمونه کار مارا ببنید در گوگل عبارت "فروشگاه گل رزاموند " را جستجو کنید چون اینجا من الان امکان لینک گذاشتم ندارم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه hno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی حرفه ای توسط تیمی مجرب . طراحی فروشگاه شما به صورت کاملا نیتیو و اختصاصی ... بیش از صد نمونه کار فعال و ده سال سابقه کاری . جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدن نمایید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2023

پيش فرض

سلام. ببینید بسته به زبان برنامه نویسی، حجم کار، تولید محتوا و بارگذاری محصول و ... متفاوته و در مورد هک شدنش هم اگر روش پیاده سازی اصولی باشه هک نمیشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •