تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ویندوز های قابل نصب بر روی مادربورد Gigabyte H110M- S2PH

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بوشهر

14 ویندوز های قابل نصب بر روی مادربورد Gigabyte H110M- S2PH

با سلام خدمت همه دوستان

من قصد خرید این مادربورد و نصب CPU CORE I5 7400 KABY LAKE 3.0 GHz بر روی این مادربورد دارم.

سوالی که دارم این هستش که طبق اطلاعات سایت GIGABYTE در مورد این مادربورد و در قسمت Operating System قید شده برای پردازنده های نسل 7 نظیر انچه من انتخاب کردم فقط Windows® 10 64-bit (for 7th Generation Intel® Processors)) قید شده است آیا امکان نصب ویندوز WINDOWS 7 32/64BIT بر روی این مادربورد وجود دارد؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از همه اساتید و دوستان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

تا اونجایی که من میدونم با توجه به انحصار نسبی تولید پردازنده و انحصار نسبی سیستم عامل که در حال حاضر بیشترش در دست مایکروسافت هست و تبانی صورت گرفته بین مایکروسافت و سازندگان پردازنده , همه پردازنده های نسل 7 فقط ویندوز 10 رو ساپورت میکنن و ویندوز 10 هم با پردازنده های قدیمی کار نمیکنه . بنابراین اگر مادربورد انتخابی شما فقط از نسل 7 پردازنده پشتیبانی میکنه به احتمال زیاد جواب پرسش شما متاسفانه خیر هست

3. این کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

ممنونم دوست عزیز.

این مادربورد نسل 6 پردازنده هم ساپورت میکنه .و برای نسل 6 ، ویندوز 7 رو نوشته .

من این سیستم رو به تعداد و برای اداره میخام سفارش بدم. طبق اطلاعات سایت یعنی ویندوز 10 هم فقط نسخه 64bit میتونه برا نسل 6 نصب شه؟ دقیقا طبق چیزی که نوشته شده؟

با این وجود من در قسمت درایور ها هم نسخه های 32 و 64 برا هر دو ویندوز 7 و 10 رو میبینم...
    Last edited by jeyran65; 29-01-2018 at 16:25.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام.
    سی پی یوی نسل 7 با ویندوز 7 کار میکنه کی گفته کار نمیکنه؟فقط ساپورت نمیشه! اون نوشته ای ک میگید نگفته کار نمیکنه فقط به خاطر اینکه ویندوز 7رو مایکروسافت رهاش کرده اینطوری نوشته. کار میکنه ولی ممکنه یه سری مشکل پیش بیاد مثلا اهسته بشه ویندوز! یا وقتی درایور رو اپدیت کردی به مشکل بر بخوری به همین خاطر نوشته ک ساپورت نمیشه. چون ویندوز 7 با درایورهای جدید همخوانی نداره اصن نمیتونی نصب کنی مثلا بخوای کارت گرافیک رو اپدیت کنی باید حتما ویندوزت 10 باشه. شما ک واسه اداره سیستم میخوای باید امنیتش خوب باشه چرا ویندوز 10 نصب نمیکنی؟ ویندوز 7 دیگه از رده خارج شدس به درد نمیخوره کلا ویندوز 10 از همه نظر سرتره. به غیر از این موضوعه سی پی یو خیلی از نرم افزار ها ممکنه کلا دیگه کار نکن درست با ویندوز 7 در اینده نزدیک. این هارو هم در نظر بگیر.
    اگه ویندوز 7 نصب کردی با سی پی یوی نسل 7 بعدا تو اپدیت کردن خیلی چیزها به مشکل میخوری! اگه قرار نیس یچزی رو اپدیت کنی خب مشکلی نیس ولی مثلا گفتم درایور بخوای اپدیت کنی باید 10 باشه. موفق باشی

6. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

به این دلیل ویندوز 7 برام مهم هستش که سامامه ها و نرم افزارهای اداره با ویندوز 7 کار میکنه در حال حاضر .

با همه ابن تفاسیر دوستان پیشنهاد میدن نسل 6 یا نسل 7 رو انتخاب کنم؟

و یا کانفیگ دیگه ای رو پیشنهاد میکنند. دلیل انتخاب این مادربورد هم نیاز به پورت پارالل و 2 عدد سریال هست که مورد نیاز میباشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •