تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل داغ کردن لپ تاپ sony vaio sve 14a15fgb

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض مشکل داغ کردن لپ تاپ sony vaio sve 14a15fgb

سلام.
    من لپ تاپ سونی دارم مدل SVE 14A15FGB دست دوم خریدمش.
    مشخصاتش هست:ram4/cpu i5/چیپست گرافیک اینتل ۲ گیگ/کارت گرافیک amd 1گیگ
    اما تو بازی یورو تراک سیمولاتور۲ دمای cpu به ۷۵ تا ۸۰ میرسه
    و باد خیلی گرمی از دریچه فنش خارج میشه و صدای فن زیاد میشه. توی pes17 هم همینطوره.
    البته در حالت معمولی دمای سی پی یو ۳۷ تا ۴۵ درجه میشه.
    یه چیز دیگه هم هست توی فیلم های سنگین سی پی یو ۳۰ درصد درگیر میشه و فن صداش یکم میره بالا قبلا توی فیلم مشکلی نداشت کول پد هم یه چیز معمولی خریدم ولی پول نداشتم که جنس خوب بخرم اما تاثیر خاصی نداره.
    توی نصب درایور گرافیک اول گرافیک ضعیف رو نصب میکنم بعد که آخرین نسخه درایور گرافیک amd خودمو نصب میکنم لپ تاپ پیغام ریستارت میده و بعد که ریستارت شد توی ولکام گیر میکنه فن میره روی دور تند و لپ تاپ خاموش میشه
    ولی یه درایور قدیمی دارم با اون مشکل نداره. در ضمن اینم بگم لپ تاپم سی دی درایور نداره.
    مشکلی هم از نظر خمیر سی پی یو و سرویس نداره.
    آیا من لپ تاپم مشکلی داره؟ راه حلش چیه؟
    تورو خدا بگین خیلی درگیرم کرده نمیدونم چیکار کنم.
    Last edited by sina_rahdar; 25-01-2018 at 06:05.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من لپ تاپ سونی دارم مدل SVE 14A15FGB دست دوم خریدمش.
    مشخصاتش هست:ram4/cpu i5/چیپست گرافیک اینتل ۲ گیگ/کارت گرافیک amd 1گیگ
    اما تو بازی یورو تراک سیمولاتور۲ دمای cpu به ۷۵ تا ۸۰ میرسه
    و باد خیلی گرمی از دریچه فنش خارج میشه و صدای فن زیاد میشه. توی pes17 هم همینطوره.
    البته در حالت معمولی دمای سی پی یو ۳۷ تا ۴۵ درجه میشه.
    یه چیز دیگه هم هست توی فیلم های سنگین سی پی یو ۳۰ درصد درگیر میشه و فن صداش یکم میره بالا قبلا توی فیلم مشکلی نداشت کول پد هم یه چیز معمولی خریدم ولی پول نداشتم که جنس خوب بخرم اما تاثیر خاصی نداره.
    توی نصب درایور گرافیک اول گرافیک ضعیف رو نصب میکنم بعد که آخرین نسخه درایور گرافیک amd خودمو نصب میکنم لپ تاپ پیغام ریستارت میده و بعد که ریستارت شد توی ولکام گیر میکنه فن میره روی دور تند و لپ تاپ خاموش میشه
    ولی یه درایور قدیمی دارم با اون مشکل نداره. در ضمن اینم بگم لپ تاپم سی دی درایور نداره.
    مشکلی هم از نظر خمیر سی پی یو و سرویس نداره.
    آیا من لپ تاپم مشکلی داره؟ راه حلش چیه؟
    تورو خدا بگین خیلی درگیرم کرده نمیدونم چیکار کنم.
    ب نظر من
    برای نصب اصولی و دقیق درایورها
    شما اولا آخرین نسخه رسمی ویندوز۱۰ رو نصب کنین
    درایورهای لپتاپتون رو باید از خود سایت اصلی سونی vaio معمولا قسمت support & drivers پیدا کنین و نصب کنین...
    یا اینک بزنین ویندوز خودش آپدیت شه کامل...احتمالا خودش همه درایورها رو پیدا میکنه و نصب میکنه حتی گاهی گرافیک!
    بعد ازینک تموم شد و گفت دیگه آپدیتی موجود نیس برین توی device manager و ببینین کدوم قسمت نصب نشده درایورش و نشناخته ویندوز...
    راه بعدی هم استفاده از نرم افزارهایی مثل driverpack soloution هستش گزینه آخره...
    اگر راه اول و مخصوصا دوم رو انجام دادین و درایور ها نصب شد و بازم مشکل دور تند فن و بالا نیومدن و داغ شدن داشتین پس قطعا مشکل سخت افزاریه،یعنی مثلا لپتاپ نیاز ب بازشدن و اصطلاحا خاک گیری داره یا حتی تعویض فن و خمیر سیلیکون...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

مرسی از پاسختون.
    از درایور پک سولوشن ۲۰۱۷ استفاده کردم اما بعد از ریستارت شدن توی ولکام گیر میکرد و هم ویندوز ۱۰ هم ۷.
    البته الان از یه درایور قدیمی استفاده میکنم مشکلی نداره.
    همه این مشکلا بعد از نصب درایور گرافیک amd پیش میاد.

راستی یه چیزی مدل لپ تاپم توی سایت سونی نیست.
    لطفا کمک کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

ب نظر من
    برای نصب اصولی و دقیق درایورها
    شما اولا آخرین نسخه رسمی ویندوز۱۰ رو نصب کنین
    درایورهای لپتاپتون رو باید از خود سایت اصلی سونی vaio معمولا قسمت support & drivers پیدا کنین و نصب کنین...
    یا اینک بزنین ویندوز خودش آپدیت شه کامل...احتمالا خودش همه درایورها رو پیدا میکنه و نصب میکنه حتی گاهی گرافیک!
    بعد ازینک تموم شد و گفت دیگه آپدیتی موجود نیس برین توی device manager و ببینین کدوم قسمت نصب نشده درایورش و نشناخته ویندوز...
    راه بعدی هم استفاده از نرم افزارهایی مثل driverpack soloution هستش گزینه آخره...
    اگر راه اول و مخصوصا دوم رو انجام دادین و درایور ها نصب شد و بازم مشکل دور تند فن و بالا نیومدن و داغ شدن داشتین پس قطعا مشکل سخت افزاریه،یعنی مثلا لپتاپ نیاز ب بازشدن و اصطلاحا خاک گیری داره یا حتی تعویض فن و خمیر سیلیکون...
    از درایور پک سولوشن ۲۰۱۷ استفاده کردم اما درایور amd که نصب میشه ریاستارت میشه و تو ولکام گیر میکنه

در آغاز فعالیت Fsociety's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

asus هم شنیدم زیاد داغ میکنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •