تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 82

نام تاپيک: بالاخره با مشکل انحصار فیبر نوری چه کنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من هم با های وب و هم شاتل تماس گرفتم کاملا بی اطلاع هستند !! اینطوری که معلومه یه چیزی فقط امضا کردند و معلوم نیست اجرابشه و نشه
    اینترنت 1 مگ من الان سرعتش 7-8 کیلوبایته
    خدا لعنت کنه مخابراتو

داره خودمونی میشه navid.zz68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

چطوريه كه شاتل به من گفته خطت فيبره و نميشه سرويس بديم ولي مخابرات تونسته همون adsl رو بفروشه به من

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چطوريه كه شاتل به من گفته خطت فيبره و نميشه سرويس بديم ولي مخابرات تونسته همون adsl رو بفروشه به من
    چون کافوی شما فیبر نوریه. در این حالت هر شرکتی بخواد اینترنت ارائه بده باید تجهیزاتش رو داخل اون کافو قرار بده که فعلا فقط مخابرات اینکار رو کرده. با برداشته شدن انحصاز همه شرکتها میتونن تجهیزاتشون رو در داخل کافوهای نوری قرارداده و به مشترکانی مثل شما اینترنت ارائه بدند اگر حاضر به سرمایه گذاری و خرید تجهیزات جدید و دادن جاره کافو و هزینه فیبر و تجهیزات فیبر نوری مخابرات در داخل کافو به مخابرات باشند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اصلا کار فیبر نوری معلوم نیست همون اسیاتک هم که روی فیبر نوری سرویس میده بعضی جاها نمیده. مثلا من در محل کار فیبر هست از آسیاتک گرفتم. منزل قبلا PCM بود اخیرا خودشون فیبر نوری کردن اسیاتک تماس گرفتم گفتند در مرکز شما ارائه میدیم هزینه روهم پرداخت کردم بعد از چند روز دیدم خبری نشید تماس گرفتم برای پیگیری میگن بعلت مشکل فنی امکان واگذاری سرویس وجود نداره! حالا این مشکل فنی چیه نمیدونم اما مخابرات میگه سرویس میدم اما با این قیمت‌ها بدرد عمشون میخوره چون یک‌چهارم ترافیک رو بین الملل میده و ترافیک داخلی هم که یک شوخی مسخره هست کی مصرف داخلی داره مثلا میخوایم شبکه خبر رو نگاه کنیم یا سایت العالم رو! این روزها عمده مصرف نت شبکه های اجتماعی هست که همه بین الملل هستند.اسیاتک سرویس 8 با دویست گیگ بین الملل گرفته بودم مخابرات همین سرویس با همون قیمت رو نود گیگ میخواد بده! حالا کیفیتش هم که میگن پایین هست بکنار.ظاهرا بهتره فعلا با همون نت موبایل سر کنیم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

توافقي مثبت ميان مديران عامل مخابرات ايران و آسياتك

به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، با هدف رقابتی نمودن هرچه بیشتر بازار و تسهیل در ارائه خدمات ارتباطات ثابت و ایجاد فرصت های برابر و حداکثری از منابع و امکانات موجود، تفاهم نامه ای کم نظیر میان شرکت های مخابرات ایران و آسیاتک منعقد شد.

براساس این خبر شرکت آسیاتک می تواند پس از اجرای مراحل فنی، در سرتاسر کشور و در مراکز و خصوصا در کافو های نوری که پیش از این امکان ارائه خدمات در آن ها وجود نداشت، با استفاده از امکانات ایجاد شده ی شرکت مخابرات ایران ارائه سرویس و خدمات نماید. در همین راستا سید مجید صدری و محمد علی یوسفی زاده مدیران عامل دو شرکت طی تفاهمی، اجرایی نمودن این تفاهم نامه را تایید و امضا کردند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

توافقي مثبت ميان مديران عامل مخابرات ايران و آسياتك

به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، با هدف رقابتی نمودن هرچه بیشتر بازار و تسهیل در ارائه خدمات ارتباطات ثابت و ایجاد فرصت های برابر و حداکثری از منابع و امکانات موجود، تفاهم نامه ای کم نظیر میان شرکت های مخابرات ایران و آسیاتک منعقد شد.

براساس این خبر شرکت آسیاتک می تواند پس از اجرای مراحل فنی، در سرتاسر کشور و در مراکز و خصوصا در کافو های نوری که پیش از این امکان ارائه خدمات در آن ها وجود نداشت، با استفاده از امکانات ایجاد شده ی شرکت مخابرات ایران ارائه سرویس و خدمات نماید. در همین راستا سید مجید صدری و محمد علی یوسفی زاده مدیران عامل دو شرکت طی تفاهمی، اجرایی نمودن این تفاهم نامه را تایید و امضا کردند.
    بيخود ميگن. همين دو روز پيش آسياتك ثبت نام كردم ولي تاييد نشد چون خط فيبره. بايد دوباره از مخابرات بگيرم.
    10 سال ديگه طول مي كشه اين داستان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... اینا فقط میگن تفاهمنامه امضاء کردیم ولی در عمل کاری انجام ندادن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

هزارسال دیگم خبری از فیبر نیست مطمن باشین فقط اسمش هست خودش نیست الان مخابرات هرکی بن هرکیه

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

9. این کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بيخود ميگن. همين دو روز پيش آسياتك ثبت نام كردم ولي تاييد نشد چون خط فيبره. بايد دوباره از مخابرات بگيرم.
    10 سال ديگه طول مي كشه اين داستان.
    منم همینطور تازه اسیاتک ازم پول هم گرفت یعنی گفتن سرویس میدیم اما برای رانژه که رفت مخابرات نکرد گفتن مشکل فنی! دو ساعت بعدش از مخابرات گرفتم و فردا صبحش گفتن خط رانژه و آمادست! دیگه مشکل فنی هم نبود... بدترین مشکل مخابرات چهار برابر حساب کردن ترافیک بین الملل هست کسی هم که مصرف داخلی نداره این روزا سرویس هشت مگ اسیاتک به من دویست گیگ بین‌الملل میداد مخابرات نود گیگ. تفاوتش خیله

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

منم همینطور تازه اسیاتک ازم پول هم گرفت یعنی گفتن سرویس میدیم اما برای رانژه که رفت مخابرات نکرد گفتن مشکل فنی! دو ساعت بعدش از مخابرات گرفتم و فردا صبحش گفتن خط رانژه و آمادست! دیگه مشکل فنی هم نبود... بدترین مشکل مخابرات چهار برابر حساب کردن ترافیک بین الملل هست کسی هم که مصرف داخلی نداره این روزا سرویس هشت مگ اسیاتک به من دویست گیگ بین‌الملل میداد مخابرات نود گیگ. تفاوتش خیله

بله مخابرات 2-3 ساعته رانژه مي كنه ولي شركت هاي ديگه رو ميگه فيبره و ادا در مياره. راست و دروغش هم معلوم نيست چون كسي نميتونه پيگير بشه.
    البته ترافيكش درسته كه 4 به 1 هست ولي حجم خارجي رو كم نميده، داخلي رو 4 برابر ميده يعني مثلا براي سرعت 2 مگ 150 گيگ حجم ماهيانه ميده كه براي خارجي ميشه 37 گيگ تقريبا مثل بقيه شركت ها.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •