تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 82

نام تاپيک: بالاخره با مشکل انحصار فیبر نوری چه کنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من هزار بار به این سوال جواب دادم دوستان فیبر نوری تو ایران فقط کافو نوریه که‌ به‌ دو درصدم نمیرسه از این دروغا به منم گفتن یه ماه به خاطر همین دروغ از نت مخابرات استفاده کردم شما برو درخواست تخلیه بده بگو میخوان از اینترنت سیم کارت مودم همراه استفاده کنم باهاشون درگیر نشید شما فقط بگید من adsl به کارم نمیاد اونا میدونن میخواین از یه شرکت دیگه بگیرید برا همین میگن نمی‌تونید بگیرید به منم همینو گفتن ولی الان من به سادگی نت شرکتی دارم
    سلام تشکر از وقتی که گذاشتید.
    یادمه که جنین متنیو قبلا خونده بودم ولی جوابمو نگرفتم مشکل من تخلیه نیس خطم صفر کیلومتره خواستم از یه شرکتی اینترنت بگیرم که بعد از پرداخت هزینه رانژه فرداش پولو پس دادن و گفتن خطتون فیبره، مخابرات درخواست رانژرو برگشت داده.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران یادآور شد: در بخش توسعه فیبر نوری و ارائه سرویس های مبتنی بر شبکه دسترسی به اینترنت پرسرعت، آماده همکاری همه جانبه با تمام شرکت های FCP هستیم.
    چند ساله میخوان همکاری کنن ولی بجا همکاری تعداد بیشتریو به چاه فیبر انداختن

2. این کاربر از newsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چند ساله میخوان همکاری کنن ولی بجا همکاری تعداد بیشتریو به چاه فیبر انداختن
    چند ساله!!!! کلا 2 ماهه به دستور وزیر و مصوبه رگلاتوری انحصار مخابرات روی فیبر لغو و این شرکت موظف به همکاری با شرکتا برای اینترنت روی فیبر شده! چند سال کجا بود

یادمه که جنین متنیو قبلا خونده بودم ولی جوابمو نگرفتم مشکل من تخلیه نیس خطم صفر کیلومتره خواستم از یه شرکتی اینترنت بگیرم که بعد از پرداخت هزینه رانژه فرداش پولو پس دادن و گفتن خطتون فیبره، مخابرات درخواست رانژرو برگشت داده.
    شرکتها دقیقا نمیدونن کدوم رنج از پیش شماره های یک مرکز روی فیبر رفتند. باید از خود مخابرات قبل ثبت نام استعلام میکردید.
    Last edited by misam5526; 25-01-2018 at 15:16.

4. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nima_solook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خطمو یک هفته پیش تخلیه کردن اما هیچ شزکتی به مرکز مخابراتی منطقه ما سرویس نمیده ؟! مطمئنم که فیبر نشده هنوز
    اینو چی میگید !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست عزیز باز خوبه خوده مخابرات به شما نت داده
    من سال 93 ثبت نام کردم (االبته پول ندادم) و گفتن که امکانات (پورت) نداریم و معلوم نیس کی به شما نت بدیم!!!!!!!!
    شرکت های خصوصی هم کلا هیچ!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته یکی از مغازه ای سره کوچمون ADSL مخابرات داره ازش پرسیدم چجوری بهت نت دادن گف من آشنا داشتم و مغازمم کافی نته بالاخره بهم نت دادن.
    خط های مام فیبر نوریه و ساکن کرجیم

داره خودمونی میشه nima_solook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منظورم مخابرات نبود. از شرکت دیگه ای درخواست تخلیه دادم حالا نمیخوام به اجبار از مخابرات adsl بگیرم. الانم دارم با 3G/4G کج دار و مریز میگذرونم تا این داستان تموم بشه
    همون بهتر که بهت از مخابرات نت ندادن، خوش شانس بودی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گویا به زودی های وب و شاتل سرویس دهی رو شروع میکنند

9. این کاربر از qosmio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تو منظقه ما که شاتل شروع به ارائه خدمات کرده و من هم گرفتم و فعلا خیلی بهتر از مخابرات هست.

داره خودمونی میشه ard1378's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Mo Beche Meshedom :P

پيش فرض

تو منظقه ما که شاتل شروع به ارائه خدمات کرده و من هم گرفتم و فعلا خیلی بهتر از مخابرات هست.
    ببخشید خونه شما در کدوم منطقه است؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببخشید خونه شما در کدوم منطقه است؟
    من اصفهانم
    مرکز مخابراتیمون روح الامین هست که فقط مخابرات سرویس میداد تا ماه قبل، الان شاتل هم سرویس ارائه میده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من هزار بار به این سوال جواب دادم دوستان فیبر نوری تو ایران فقط کافو نوریه که‌ به‌ دو درصدم نمیرسه از این دروغا به منم گفتن یه ماه به خاطر همین دروغ از نت مخابرات استفاده کردم شما برو درخواست تخلیه بده بگو میخوان از اینترنت سیم کارت مودم همراه استفاده کنم باهاشون درگیر نشید شما فقط بگید من adsl به کارم نمیاد اونا میدونن میخواین از یه شرکت دیگه بگیرید برا همین میگن نمی‌تونید بگیرید به منم همینو گفتن ولی الان من به سادگی نت شرکتی دارم
    اون روز رفتم باسه تخلیه یه ذره بالا پایین میفرستنت پیش ريس که اینا همش الکیه میخوان تو رو تصمیم تو عوض کنن وقتی از پیش رئس اومدی یه برگه پرینت میگیرن اون اصل کاریه اون برگه درخواست تخلیه است که فقط یه امضاء میخواد شما چرا راضی میشید به حرفشون گوش میکنید شما فقط بگید من میخوام تخلیه کنم اگرم خیلی به مشکل می‌خورید صداشون و ضبط کنید
    چون من اینکارو کردم وقتی قرار بود فرداش تخلیه کنن
    که نکردن دوتا شکایت کردم به صورت تلفنی به 195 گفتم اینا خط منو تخلیه نمیکنن با هزار تا مشکل باهاشون برخوردم در ضمن به چه اجازه ای خط منو فیبر کردن وقتی گفتم من صداشون و ضبط کردم رسیدگی کردن دو روز نشد خطم تخلیه شد در حالیکه بهم گفته بودن شما فیبر هستید نمی‌تونید از شرکتا بگیرید
    باید بگم درخواست تخلیه ی فیبر نوری دارم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •