تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 82

نام تاپيک: بالاخره با مشکل انحصار فیبر نوری چه کنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض بالاخره با مشکل انحصار فیبر نوری چه کنیم؟

سلام دوستان
    کسی اقدامی در این زمینه کرده؟ اصلا میشه کاری کرد یا باید به زور از مخابرات ADSL گرفت؟
    Last edited by newsaber; 12-03-2018 at 13:37.

2. این کاربر از newsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی اقدامی در این زمینه کرده؟ اصلا میشه کاری کرد یا باید به زور از مخابرات ADSL گرفت؟
    چرا موقتا از اینترنت ایرانسل یا رایتل استفاده نمیکنید تا زمانی که انحصار رفع بشه ؟ البته گفته شده بزودی این انحصار برداشته میشه ولی همونطور که میدونید معمولا اینا یه سیب رو میندازن بالا هزار تا چرخ میخوره تا بیاد پایین آخرش هم زرشک و هندونه میاد پایین.

4. 4 کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

شما مثل ما فعلا بساز و شب از نت رایگان همراه اول برای دانلود استفاده کن
    رایتل و ایرانسل هم هست خوبه
    متاسفانه پینگ شبکه موبایل بالاست وگرنه در مخابرات رو تخته میکردم

6. 2 کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farhadhttp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شما مثل ما فعلا بساز و شب از نت رایگان همراه اول برای دانلود استفاده کن
    رایتل و ایرانسل هم هست خوبه
    متاسفانه پینگ شبکه موبایل بالاست وگرنه در مخابرات رو تخته میکردم
    چرا میگی پینگ شبکه موبایل بالاست. اتفاقا من بعد از سال ها کلنجر رفتن با سرویس های مختلف بلاخره الان یکماه دارم یه پینگ قابل قبول پایدار رو تجربه می کنم.(TD-LTE ایرانسل دارم.)

هیچ وقت timeout نداره. حتی یک timeout هم ندیدم تو این یک ماه. پینگش هم خدایی قابل قبوله.(با FDD هم وصل میشم timeout نداره ولی خوب 20 تا میره رو پینگ) تنها مشکلش قیمت بالاشه. (خدایی خیلی گرونه...)
    اما از لحاظ پینگ الان شما کدوم اینترنت کابلی سراغ داری که تو ایران پینگ بهتر بده ؟

8. این کاربر از farhadhttp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چرا میگی پینگ شبکه موبایل بالاست. اتفاقا من بعد از سال ها کلنجر رفتن با سرویس های مختلف بلاخره الان یکماه دارم یه پینگ قابل قبول پایدار رو تجربه می کنم.(TD-LTE ایرانسل دارم.)

هیچ وقت timeout نداره. حتی یک timeout هم ندیدم تو این یک ماه. پینگش هم خدایی قابل قبوله.(با FDD هم وصل میشم timeout نداره ولی خوب 20 تا میره رو پینگ) تنها مشکلش قیمت بالاشه. (خدایی خیلی گرونه...)
    اما از لحاظ پینگ الان شما کدوم اینترنت کابلی سراغ داری که تو ایران پینگ بهتر بده ؟
    پینگ کلا واسه گیم مهمه,الان من که فیبر مخابرات دارم پینگم با ۸۰۸۰۸۰۸ حدود ۵۰ هستش اما واسه آی پی های گیم خیلی بالاست.البته قبلا هم ۳۹ بودم.
    ولی منم ۴g رو امتحان کردم و در کمال تعجب پایداریش تو پینگ از فیبرنوری مخابرات خاک بر سر بهتره.
    الان با آی پی 54.154.207.39 که مال سرور ایرلند بتل ۱ هست ۴g برام ۱۲۰ میده ولی فیبرنوری مخابرات ۲۴۰.کلا واسه مخابرات کیفیت و مشتری مداری ذره ای ارزش نداره چون کاملا انحصاری کار میکنه بیشرف

10. 3 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

برای من بالاست ، توی اون پست وضعیت اینترنت موبایلی کشور رو بررسی نکردم

داره خودمونی میشه farhadhttp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پینگ کلا واسه گیم مهمه,الان من که فیبر مخابرات دارم پینگم با ۸۰۸۰۸۰۸ حدود ۵۰ هستش اما واسه آی پی های گیم خیلی بالاست.البته قبلا هم ۳۹ بودم.
    ولی منم ۴g رو امتحان کردم و در کمال تعجب پایداریش تو پینگ از فیبرنوری مخابرات خاک بر سر بهتره.
    الان با آی پی 54.154.207.39 که مال سرور ایرلند بتل ۱ هست ۴g برام ۱۲۰ میده ولی فیبرنوری مخابرات ۲۴۰.کلا واسه مخابرات کیفیت و مشتری مداری ذره ای ارزش نداره چون کاملا انحصاری کار میکنه بیشرف
    آره دیگه منم دقیقا حرفم همینه پینگ اروپا من تو بازی های آنلاینی که می کنم بین 100 تا 120 (بازی با بازی فرق میکنه. ذره ای هم نوسان نداره.)

برای من بالاست ، توی اون پست وضعیت اینترنت موبایلی کشور رو بررسی نکردم
    بابا من بحثی ندارم که دارم ایده می دم واسه بدبختی که همه گیر افتادیم توش . شما یه مودم TD-lte از آشنایی، دوستی، کسی جور کن. برو اونجای که هستی تست کن اگه آنتن دهی خوب بود . برو TD-LTE بگیر تا حداقل بتونی با خیال راحت یه مدت بازی کنی.
    نمی دونی من چقدر بدبختی کشیدم الان تازه چند وقت آروم شدم.هیچی مثل این نیست که توانایی انجام یه بازی رو داشته باشی ولی بخاطر اینترنت هیچ وقت اون نتیجه ای که می خوای رو نگیری. فعلا همه این مشکل اینترنت رو داریم ولی حداقل الان این راه حل موقتی که من پیدا کردم. اما اگه بعد 120 سال شرکت دیگه هم بتونن اینترنت فیبر نوری ارایه بدن اون وقت آدم می تونه مثلا از شرکت هایی مثل پارس آنلاین که پروفایل گیم میدن اینترنت بگیره تا شاید بتونه پینگ بهتری رو تجربه کنه.
    البته باید اینم در نظر داشته باشیم که پینگ 100 برای سرور اروپا با توجه به فاصله ای که داریم کاملا منطقیه . شاید بشه یه مقدار کمترش کرد اما دیگه مثلا غیر ممکه بشه بردش زیر 80 . الان کسایی که تو خود اروپا هم هستن و استریم می کنن اگه بازی هاشون رو نگاه کنی پینگشون بین 40 تا 65 .(تازه اونا با کیفیت ترین اینترنت رو می گیرن که بتونن استریم کنن)
    به هر حال اگرم الان کسی سرویسی سراغ داره که پینگ بهتری به آدم بده بگه منم با کمال میل میرم از اون سرویس استفاده می کنم چون TD-lTE خیلی گرونه ...
    Last edited by farhadhttp; 24-01-2018 at 18:43.

13. این کاربر از farhadhttp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

پيش فرض

اين مشکلو من امروز براي اولين بار شنيدم،
    يعني خواهرم توو يه محله هست امروز گفت که کابلهاي ما فيبره و هيچ شرکتي پشتيباني نميکنه!
    تعجب کردم، گفتم برم انجمن ببينم جريان چيه!

15. این کاربر از ™ Hadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

من هزار بار به این سوال جواب دادم دوستان فیبر نوری تو ایران فقط کافو نوریه که‌ به‌ دو درصدم نمیرسه از این دروغا به منم گفتن یه ماه به خاطر همین دروغ از نت مخابرات استفاده کردم شما برو درخواست تخلیه بده بگو میخوان از اینترنت سیم کارت مودم همراه استفاده کنم باهاشون درگیر نشید شما فقط بگید من adsl به کارم نمیاد اونا میدونن میخواین از یه شرکت دیگه بگیرید برا همین میگن نمی‌تونید بگیرید به منم همینو گفتن ولی الان من به سادگی نت شرکتی دارم
    اون روز رفتم باسه تخلیه یه ذره بالا پایین میفرستنت پیش ريس که اینا همش الکیه میخوان تو رو تصمیم تو عوض کنن وقتی از پیش رئس اومدی یه برگه پرینت میگیرن اون اصل کاریه اون برگه درخواست تخلیه است که فقط یه امضاء میخواد شما چرا راضی میشید به حرفشون گوش میکنید شما فقط بگید من میخوام تخلیه کنم اگرم خیلی به مشکل می‌خورید صداشون و ضبط کنید
    چون من اینکارو کردم وقتی قرار بود فرداش تخلیه کنن
    که نکردن دوتا شکایت کردم به صورت تلفنی به 195 گفتم اینا خط منو تخلیه نمیکنن با هزار تا مشکل باهاشون برخوردم در ضمن به چه اجازه ای خط منو فیبر کردن وقتی گفتم من صداشون و ضبط کردم رسیدگی کردن دو روز نشد خطم تخلیه شد در حالیکه بهم گفته بودن شما فیبر هستید نمی‌تونید از شرکتا بگیرید

17. 2 کاربر از Ghost wars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

همکاری مخابرات با اپراتورهای اینترنت برای توسعه فیبر نوری در کشور

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از برنامه ریزی برای همکاری همه جانبه با اپراتورهای اینترنت (FCP) برای توسعه فیبر نوری و ارائه سرویس های مبتنی بر دسترسی اینترنت خبر داد.

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ به دنبال مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر لزوم تعامل شرکت مخابرات ایران با اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت در کشور، مجید صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از هم افزایی و تعامل با اپراتورهای FCP برای افزایش حجم بازار ارتباطات کشور خبر داد.

وی در نشست با مدیران شرکت های FCP با تاکید بر تعامل روزافزون با اپراتورهای ارتباطاتی کشور گفت: صنعت مخابرات به اندازه ای پیشتاز است که تمام بازیگران این عرصه می توانند با گسترش سرویس ها، بهترین خدمات را در بازار رقابتی به مشتریان ارائه دهند.

صدری با بیان اینکه یک پروژه «برد – برد» را با شرکت های FCP پیش خواهیم برد که نفع آن به تمام مشتریان می رسد، عنوان کرد: شرکت مخابرات ایران علاوه بر بحث های خرده فروشی، عمده فروشی را نیز به عنوان یکی از مهم ترین مسئولیت های شرکت دانسته که در این راستا با هم افزایی با شرکت های همکار، آماده ارائه تمام ظرفیت های قابل ارائه مخابرات به FCP ها هستیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه تعداد مشترکان تلفن ثابت و فاصله زیاد این تعداد با تعداد مشتریان اینترنت ثابت، بهترین ظرفیت برای گسترش بازار و ارائه دیتای پر سرعت به مشتریان در سراسر کشور است، بیان کرد: افزایش تعداد مشتریان و رشد روز افزون بازار ICT، در تحقق اقتصاد مقاومتی، رشد استارتاپ ها و اشتغال زایی در سطح جامعه موثر است. بر این اساس ما آمادگی داریم تا با تمام شرکت های FCP به منظور توسعه بازار ارتباطات کشور همکاری کنیم.
    وی با بیان اینکه توسعه بخش دیتا در اقصی نقاط کشور یک کار ملی است تا در نتیجه، سهم دسترسی مشتریان در سراسر کشور به میزان قابل قبولی افزایش یابد، تصریح کرد: ارائه سرویس های نوین ارتباطی از جمله ویدیو درخواستی (VOD)، به همراه افزایش کیفیت خطوط ADSL از مهمترین راهکارهای افزایش سوددهی بخش ارتباطات ثابت کشور است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران یادآور شد: در بخش توسعه فیبر نوری و ارائه سرویس های مبتنی بر شبکه دسترسی به اینترنت پرسرعت، آماده همکاری همه جانبه با تمام شرکت های FCP هستیم.

در این جلسه، مدیران شرکت های FCP نظرات خود را به منظور تقویت مشارکت با مجموعه مخابرات ایران و استفاده از پتانسیل بازار دیتا برای ارائه سرویس های بهتر، مطرح کردند.
    Last edited by misam5526; 25-01-2018 at 13:18.

19. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •