تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل با کانفیگ نشدن مودم tp link

اگه نباشه جاش خالی می مونه hno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض مشکل با کانفیگ نشدن مودم tp link

سلام و عرض ادب
    من یک مودم tp-link دارم ، چندسال استفاده میکنم و بارها کانفیگ کردم و مشکلی نداشتم .

چند روزی هست که مشکل کانفیگ کردن دارم باهاش.
    من مودم کانفیگ کردم و تنظیمات انجام دادم و ریست کردم و درست بود . شب مودم خاموش کردم صبح که روشن کردم دیدم تنظیماتش همه پریده ، دوباره کانفیگ کردم ، بعد از ان ریست که میکنم میبینم تنظیمات پریده .

ریست کارخانه ای کردم ، ریست سخت افزاریش کردم و دوباره کانفیگ کردم ، بعد یک ریست تمام تنظیمات برمیگرده به یک حالت اشتباه .

میخواستم ببینم مشکل از چی هستش ؟
    چطوری میتونم اصلاحش کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در کل مودم رو نباید خیلی خاموش و روشن کرد همین خودش باعث آسب میشه .
    روتر ها رو نگاه کنید مثل کامپیوتر ریستارت نرم افزاری دارد و حتا برای خاموش کردن قبل از قطع برق به طور نرم افزاری باید اقدام به خاموش کردن دستگاه کرد.
    اگر نیاز به قطع و وصل اینترنت دارید و یا نیاز به خاموش و روشن کردن وای فای مودم (اگه وای فای کلید جدا نداشته باشه) بجای خاموش و روشن کردن دائم مودم باید از داخل تنظیمات دستگاه عملیات را انجام دهید تا دستگاه آسیب نخورد.

در صورت امکان از وارد کردن تنظیمات زیاد روی دستگاه خودداری کنید و تنظیمات ضروری کانکت رو انجام بدین .
    من بارها مشاهده کردم زمانی که نوع تنظیم اتصال به اینترنت در حالت Bridge قرار میگیره و بعد از اون سعی در اتصال PPPoE میشه ، این مشکل پیش میاد .
    گاهی به دلیل ناهمخوانی با دستگاه Isp نیز هست ، مشاهده کردم با اشتباه وارد کردن یوزرنیم و پسورد isp این اتفاق افتاده ، با وجود اینکه به اینترنت متصل میشه اما این مسئله بوجود میاد.

دستگاه رو ریست سخت افزاری کنید و مدت نسبتا طولانی خاموش کنید ، بعد از روشن کردن فقط تنظیمات ضروری اتصال رو انجام بدین و رمز isp رو چک کنید ، بهتره یک بار با isp چک کنید که بدلیل اشتباه وارد کردن رمز یا مسئله ای مشابه خط شما از نظر امنیتی در دستگاه های اونها قفل نشده باشه .

بعد از یک هفته تست مجدد و سعی در رفع مسئله اگر مجدد بعد از قطع برق مودم ، تنظیمات به حالت اولیه برمیگشت ، اقدام به ریختن مجدد فریمور دستگاه کنید .
    در نهایت اگه مشکل حل نشه به احتمال زیاد دستگاه آسیب سخت افزاری جدی دیده و اگه نتونید با اون بسازید میبایست دستگاه جدید خریداری کنید.
    Last edited by shaahani; 22-01-2018 at 11:35.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hno

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

مودمو چند وقته دارید استفاده میکنید؟اگه تونستی فریم ویر مودمتو آپدیت کن اگه درست نشد ممکنه ic بایوس مودم مشکل درست کرده باشه که باید پروگرام مجدد بشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •