تبلیغات :
با گوآنی صاحب وب سایت شو و کسب درآمد کن
مبل کلاسیک
پیشبینی فوتبال
لیست قیمت تبلت
دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل با کانفیگ نشدن مودم tp link

اگه نباشه جاش خالی می مونه hno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض مشکل با کانفیگ نشدن مودم tp link

سلام و عرض ادب
    من یک مودم tp-link دارم ، چندسال استفاده میکنم و بارها کانفیگ کردم و مشکلی نداشتم .

چند روزی هست که مشکل کانفیگ کردن دارم باهاش.
    من مودم کانفیگ کردم و تنظیمات انجام دادم و ریست کردم و درست بود . شب مودم خاموش کردم صبح که روشن کردم دیدم تنظیماتش همه پریده ، دوباره کانفیگ کردم ، بعد از ان ریست که میکنم میبینم تنظیمات پریده .

ریست کارخانه ای کردم ، ریست سخت افزاریش کردم و دوباره کانفیگ کردم ، بعد یک ریست تمام تنظیمات برمیگرده به یک حالت اشتباه .

میخواستم ببینم مشکل از چی هستش ؟
    چطوری میتونم اصلاحش کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در کل مودم رو نباید خیلی خاموش و روشن کرد همین خودش باعث آسب میشه .
    روتر ها رو نگاه کنید مثل کامپیوتر ریستارت نرم افزاری دارد و حتا برای خاموش کردن قبل از قطع برق به طور نرم افزاری باید اقدام به خاموش کردن دستگاه کرد.
    اگر نیاز به قطع و وصل اینترنت دارید و یا نیاز به خاموش و روشن کردن وای فای مودم (اگه وای فای کلید جدا نداشته باشه) بجای خاموش و روشن کردن دائم مودم باید از داخل تنظیمات دستگاه عملیات را انجام دهید تا دستگاه آسیب نخورد.

در صورت امکان از وارد کردن تنظیمات زیاد روی دستگاه خودداری کنید و تنظیمات ضروری کانکت رو انجام بدین .
    من بارها مشاهده کردم زمانی که نوع تنظیم اتصال به اینترنت در حالت Bridge قرار میگیره و بعد از اون سعی در اتصال PPPoE میشه ، این مشکل پیش میاد .
    گاهی به دلیل ناهمخوانی با دستگاه Isp نیز هست ، مشاهده کردم با اشتباه وارد کردن یوزرنیم و پسورد isp این اتفاق افتاده ، با وجود اینکه به اینترنت متصل میشه اما این مسئله بوجود میاد.

دستگاه رو ریست سخت افزاری کنید و مدت نسبتا طولانی خاموش کنید ، بعد از روشن کردن فقط تنظیمات ضروری اتصال رو انجام بدین و رمز isp رو چک کنید ، بهتره یک بار با isp چک کنید که بدلیل اشتباه وارد کردن رمز یا مسئله ای مشابه خط شما از نظر امنیتی در دستگاه های اونها قفل نشده باشه .

بعد از یک هفته تست مجدد و سعی در رفع مسئله اگر مجدد بعد از قطع برق مودم ، تنظیمات به حالت اولیه برمیگشت ، اقدام به ریختن مجدد فریمور دستگاه کنید .
    در نهایت اگه مشکل حل نشه به احتمال زیاد دستگاه آسیب سخت افزاری جدی دیده و اگه نتونید با اون بسازید میبایست دستگاه جدید خریداری کنید.
    Last edited by shaahani; 22-01-2018 at 12:35.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hno

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •