تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: آموزش استخراج واقعی بیت کوین ، اتریوم و zcach بدون نیاز به سخت افزار !

در آغاز فعالیت mobile4persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض آموزش استخراج واقعی بیت کوین ، اتریوم و zcach بدون نیاز به سخت افزار !

سلام دوستان.
    همان طور که می دونید در چند ماه اخیر بحث ارزهای دیجیتال بسیار داغ بوده و هست ، من در این مقاله قصد دارم به شما روشی رو یاد بدم که می تونید از طریقش بدون نیاز به وارد شدن به پیچیدگی های سخت افزاری و تنظیمات استخراج (Mining) ، ارز دیجیتال به دست بیاورید.

نکته مهم اول: سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که من خیلی هاشون رو تست کردم و جعلی بودند ولی سایتی که بهتون معرفی می کنم صد در صد تست شده و خودم ازش جواب گرفتم.

نکته مهم دوم: با توجه به محدودیت ما ایرانی ها در خرید قراردادهای این سایت ها از طریق مستر کارت ، خوبی این روش این هست که شما از طریق بیت کوین هم می تونید مبلغی که سفارش میدید رو پرداخت کنید.

خب میریم سراغ مراحل کار:
    1) ابتدا از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی سایت عضو بشید و کشور رو هرجایی دوست دارید انتخاب کنید. بعد از عضویت یک ایمیل فعال سازی براتون میاد که باید روش کلیک کنید.

2) خب حالا وارد سایت بشید و در قسمت سمت چپ بالای داشبود روی Buy Hashrate کلیک کنید ، در این قسمت می تونید میزان قدرت پردازشتون رو انتخاب و خریداری کنید:

3 ) خب حالا نکته مهم اینجاست شما برای خرید به این موارد باید توجه کنید:
    برای به دست آوردن بیت کوین می تونید از خرید قدرت پردازش برای دو مورد اول یعنی SHA-256 و Scrypt استفاده کنید. ( یعنی می تونید مقداری از اولی و مقداری هم از دومی بخرید)
    با بیتشر کردن قدرت پردازش باید بیشتر هزینه کنید و سود بیشتری خواهعید کرد.

4) برای به دست آوردن اتریوم در قسمت Buy hashrate گزینه ETASH را انتخاب کنید و برای به دست آوردن Zcach هم EQUIHASH رو انتخاب کنید.

5) بعد از این که میزان قدرت پردازش رو انتخاب کردید روی گزینه proceed گلیک کنید تا به مرحله پرداخت هدایت بشید ، در این مثال من 4.5 Mh/s از ETASH برای تولید اتریوم رو انتخاب کردم:

همون طور که در شکل زیر می بینید می تونید مبلغ رو هم از طریق بیت کوین و هم از طریق مسترکارت پرداخت کنید.

6) به بخش Setting برید و در قسمت BTC Wallet و سایر ارزها ، آدرسی که برای دریافت بیت کوین باید برای شما واریز بشه رو وارد کنید:

خب تا اینجا کار تمومه کافیه شما روی صندلی استراحت کنید تا برای شما ارز دیجیتال استخراج بشه ، ولی سوالی که ممکنه خیلی ها داشته باشند اینه که چه میزان قدرت پردازشی بخریم؟

دو تا مثال براتون میزنم :
    مثال اول: به ازای هر 130 Gh/s از SHA-256 که میخرید (با قیمت حدود $28 ) در یک سال میزان 0.00590205 بیت کوین یعنی حدود 71 دلار به دست خواهید آورید (با قیمت فعلی بیت کوین)

مثال دوم: به ازای هر 2 Mh/s از Scrypt که میخرید (با قیمت حدود $15 ) در یک سال میزان 0.00167535 بیت کوین یعنی حدود20 دلار به دست خواهید آورید (با قیمت فعلی بیت کوین)

بنابراین میشه نتیجه گرفت برای جواب گرفتن باید مبالغ سرمایه گذاریمون خیلی کم نباشه چون خیلی دیر به نتیجه میرسه ، پیشنهاد من حداقل مبلغ 100 تا 200 دلار هست، در ضمن خرید گزینه اولی به صرفه تر هست.
    در بخش History هم می تونید میزان بیت کوین ، اتریوم و zcach ای که هر روز به دست می آورید رو ببینید:

همچنین در داشبود صفحه اول می تونید میزان نهایی bitcoin ای که به دست آوردید رو ببینید و از طریق گزینه Withdraw به آدرسی که مشخص کردید در قسمت 6 واریز بشه (البته باید به یک سقفی برسه)

امیدوارم این آموزش براتون مفید باشه ، سوالی باشه در خدمتم.

2. این کاربر از mobile4persian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مرسی ولی سالی 20 دلار کجای آدمو میگیره؟استخراج فقط با دستگاه ماینینگ کمی درامد داره وگرنه هیچی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •