تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: برای چه تصادفات و با چقدر خسارات باید از کوپن استفاده کرد؟ برای چقدر نباید استفاده کرد؟ (تازه گواهینامه گرفتم)

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض برای چه تصادفات و با چقدر خسارات باید از کوپن استفاده کرد؟ برای چقدر نباید استفاده کرد؟ (تازه گواهینامه گرفتم)

سلام

من یکماه و خورده ای هست که گواهینامه دار شدم و فعلا در حال تمرین با سرعت کم و در جاهای نسبتا خلوت هستم. برام سوال هست اگر من تصادف کنم و مقصر باشم و مثلا چراغ ماشین دیگری را بشکنم یا کمی از بدنه ماشین طرف ضربه بخوره و غر بشه باید از کوپن استفاده کرد یا توافقی خساراتی نقدی بهش بدم؟ اگر سه تا تصادف جزئی بکنم که کوپنها همه مصرف میشه! نمی دونم اگر تو خیابان تصادف کردم دقیقا باید چکار کنم و تو صحنه تصادف گیج و عصبی نشم کار به دعوا بکشه!
    اگر طرف مقصر بود و زد به من چطور میشه؟ آیا باید درجا برای هر نوع تصادف خفیف و شدید به پلیس 110 زنگ زد تا بیاد کروکی بکشه؟ در چه صورت باید ماشین تکون نخوره؟ چون در این مورد تجربه ندارم و تصادف نداشتم نمی خوام اگر تصادف شد راننده طرف مقابل سرمو کلاه بزاره و اگر اون مقصر بوده بهم خسارات نده و یا اگر من مقصر بودم بیشتر از خساراتی که بهش زدم از بگیره و سرمو کلاه بزاره. هر تجربه و نکته ای که واسه من که تازه راننده شدم و تجربه تصادف کردن رو نداشتم رو بگید خیلی کمکم می کنید و ازتون خیلی ممنون میشم.

ممنون و تشکر از شما

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

زیر 1:5 کروکی نمی خواد ولی کپن رو شما وقتی مصرف می کنی که هزینه پرداخت خسارت طرفو نداری بهش نقدی بدی

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

زیر 1:5 کروکی نمی خواد ولی کپن رو شما وقتی مصرف می کنی که هزینه پرداخت خسارت طرفو نداری بهش نقدی بدی

پس هر موقع اگر تصادف جزئی داشتم و خساراتش زیر 1.5 میلیون بود نباید منتظر افسر بود و خودمون باید حل و فصلش کنیم؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

پس هر موقع اگر تصادف جزئی داشتم و خساراتش زیر 1.5 میلیون بود نباید منتظر افسر بود و خودمون باید حل و فصلش کنیم؟
    الان گفتن تا 7 میلیون تومن هم بدون کروکی، بیمه خسارت میده ولی ریسک نکنید. خدای نکرده خسارت بنظرتان بیشتر از همان 1.5 یا 2 بود، منتظر افسر و کروکی بمانید.

در مورد حل و فصل هم خب، مثلا خدای نکرده شما تصادف کنی و مثلا 1 میلیون خسارت باشه، میری 1 میلیون مثلا کارت بکشی بدی طرف یا طرف 1 میلیون بده شما؟ مسلما نمیده.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

الان گفتن تا 7 میلیون تومن هم بدون کروکی، بیمه خسارت میده ولی ریسک نکنید. خدای نکرده خسارت بنظرتان بیشتر از همان 1.5 یا 2 بود، منتظر افسر و کروکی بمانید.

در مورد حل و فصل هم خب، مثلا خدای نکرده شما تصادف کنی و مثلا 1 میلیون خسارت باشه، میری 1 میلیون مثلا کارت بکشی بدی طرف یا طرف 1 میلیون بده شما؟ مسلما نمیده.
    پس بهتر افسر صحنه تصادف رو ببینه و به قول شما ریسک نکرد؛ اما شنیدم اگر وسط خیابان تصادف شد و خودروهای تصادف کرده و خسارت دیده راه رو بند بیارن و کنار نرن خودش جریمه داره، اگر بریم بغل تا افسر بیاد که صحنه واسه کروکی از بین میره و تشخیص مقصر کمی مشکل یا شاید غیر ممکن میشه و هر کی حرف خودش رو بزنه و اونی که مقصر واقعی بوده با زبون بازی و اشک تمساح ریختن و شارلاتان بازی حق رو به نفع خودش تمام کنه و اونی که مثل من از این کارها بدش میاد و بلد نیست سرش کلاه بره و پول از جیبش بره. اینجا باید چکار کرد؟
    Last edited by Superist; 01-03-2018 at 13:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •