تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمایی برای مغازه باز کردن

در آغاز فعالیت MR_energy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض راهنمایی برای مغازه باز کردن

سلام دوستان
    من یک مغازه دارم و حدود ۳۵ میلیون نقددارم و واقعا نمیدونم چه شغلی بزنم

مغازه جای خوب و بالاشهر مشهد ولی ده متر با حاشیه فاصله داره ولی دور و برش تو کوچه مغازه هست ، خوبیش هم اینه که مغازه مال خودم

خودم مهندس برقم و پنج سال تو کارخونجات کار کردم ولی درامدم یک میلیون و پانصد و اصلا راضی نیستم

تو فکر خرید مستقیم از چین یا نهایت قشم و بانه هستم ( کسی تو این زمینه هم میتونه کمکم کنه)

خودم تو فکر لوازم جانبی موبایل یا لوازم آرایشی یا نمایندگی یک جنس خاص ام
    دوستان لطفا راهنمایی
    Last edited by MR_energy; 20-01-2018 at 23:26.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

فلافلی بزن

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام دوستان

مغازه جای خوبی از مشهد ولی داخل کوچه قطعه سوم از حاشیس ولی دور و برش تو کوچه مغازه هست ، خوبیش هم اینه که مغازه مال خودم

خودم مهندس برقم و پنج سال تو کارخونجات کار کردم ولی درامدم یک میلیون و پانصد و اصلا راضی نیستم

میخواستم الکتریکی بزنم ولی متاسفانه دو تا الکتریکی قدیمی تو فاصله ده متریش هست

واقعا موندم چه مغازه ای بزنم
    دوستان لطفا راهنمایی
    بازار همه چی خرابه
    واقعیت پولت هم پول انچنانی نیس
    مغازه برا خودت باز خوبه وگرنه پیشنهاد میدادم قیدش رو بزن
    ار نظر من برا مردم ایران خوردن مهم ترین چیز هست. هر چیزی مربو به خوردن سودش کم باشه ورشکست نمیشه حداقل

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مغازه رو بده اجاره ، راحت اجارشو بگیر راه برو .
    مغازه فقط در محل های بسیار پررفت و آمد شهر و تازه در محل هایی که مردم حاضر به خرج کردن پول هستن و نه محله ها مفید هست.
    دوستم در آزادشهر مشهد در چهارراه میلاد یک مغازه پوشاک زنانه داشت با 15 سال سابقه کار در اونجا که بسیار پر رفت و آمد هست.
    اجاره مغازش ماهانه 6 ملیون تومن بود و هزینه های جاری مختلف نیز نزدیک به 3 ملیون در ماه میرسید .
    حالا در روز 100 هزارتومن فروشم نداشت که مثلا از یک شال زنانه کمتر از ده هزارتومن سود میگرفت ، ورشکست کرد مغازشو جمع کرد .
    الان در برج سلمان راهنمایی داره کار میکنه یک شال رو که در آزادشهر میفروخت 15 هزارتومن و مردم نمیخریدن در اونجا داره میفروشه 60 هزارتومن و تند تند هم فروش میشه و موجودی جدید میاره .

تازه باید یک آدمی باشی که از سر صبح تا آخر شب صبر و حوصله سرپا ایستادن پشت پیشخوان رو داشته باشی .
    کار بنظر راحتی میاد اما واقعا سخته ؛ از تمیز کاری و دکور عوض کردن و غیره هم صرف نظر کن .
    صحاب مغازشون فکر میکرد درامد خیلی زیادی دارن درمیارن که این اجاره های سنگین رو برای یه مغازه 20 متری پرداخت میکنن .
    یکسال اومد مغازه بغلیشون که اونم مال خودش بود کار کرد یه عالمه هزینه کرد و جنس خرید ، سر سال با ضرر کامل اجناس جمع کرد دوباره داد اجاره !

مگه اینکه به قول دوستان کار غذا انجام بدی که اونم دردسر های بهداشت و اینا کم نیست .
    رقابتم بشدت بالا رفته و غول های بزرگی وجود دارن که ممکنه باعث بشن شما از سود حداقلی پس از پرداخت مخارج مغازه محروم بمونی .
    خلاصه تجربه و برنامه ریزی دقیق میخواد .
    شما الان یک جایی حقوق بگیر هستی و یک مغازه هم برای اجاره داری ، یک درامد خالص و بدون دردسر داری .
    همون پول ها رو برو سرمایه گذاری کن یا بهترش وام بگیر خونه و مغازه و این چیزا بخر بده اجاره

6. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

ممنون از جواب های دوستان بلخصوص shaahani
    ولی بنظر من آدم اگه بخواد تو کارخونجات کار کنه عمرش تلف کرده حتی اگر کارش مثل من تخصصی برق باشه و راحت باشه ( اگر سابقه کار تو کارخونجات داشته باشید قبول میکنید )

واسه همین من حاضرم 6 ماه اول هیچ درامدی هم نداشته باشم ولی ایندم بسازم

اگر از دوستان کس خودش شغل جدیدی زده و با چالش هاش اشنایی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    خصوصا نمایندگی ها و اینجور شغل ها
    یا تعمیرات موبایل و فروش لوازم جانبی موبایل ( چون رشتم برق بوده با یک کلاس تعمیر موبایل میتونم تعمیر سریع تر یاد بگیرم و بحث نرم افزاریشم که فولم )
    Last edited by MR_energy; 20-01-2018 at 12:25.

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام دوستان

مغازه جای خوبی از مشهد ولی داخل کوچه قطعه سوم از حاشیس ولی دور و برش تو کوچه مغازه هست ، خوبیش هم اینه که مغازه مال خودم

میخواستم الکتریکی بزنم ولی متاسفانه دو تا الکتریکی قدیمی تو فاصله ده متریش هست

واقعا موندم چه مغازه ای بزنم
    دوستان لطفا راهنمایی
    ببینید مغازه شما داخل کوچه است.پس هر چیزی نمیتوانید بریزید و انتظار فروش هم داشته باشید
    میدونم نظر من ممکنه شما رو ناراحت کنه.ولی از روی قصد بدی نمیگم.چون فروش یا نفروختن شما هیچ سود و ضرری برای من نداره

شما کلا باید بیخیال کارهای شیک و تر و تمیز بشید.
    اگر مغازه شما بر خیابان بود شاید خود من مثلا میگفتم یک الکتریکی بزرگ بزنید
    ولی الان که مغازه داخل کوچه است پس مشتری های شما محلی هستند.پس باید نیاز های اهالی محل رو در نظر بگیرید.و از طرفی شغلی هم باشه که اگر کسی بر خیابان اصلی چیزی پیدا نکرد به شما مراجعه کنه

اگر مغازه نزدیک مدرسه است فلافلی ،لوازم تحریر ،سوپرمارکت عالیه.که بجز فلافلی اون دوتای دیگه از 7 صبح باید مغازه باز باشه
    اگر نزدیک مدرسه نیست تعمیرلوازم خانگی به همراه تعمیر کولر و... میتواند شغل خوبی باد که مرتبط با رشته شما هم تا حدی هست
    در غیر این صورت میوه فروشی ،سبزی فروشی اگر داخل کوچه وجود نداره برای مغازه شما عالیه
    وضع محل و خونه های اطراف رو نمیدونم چجوریه ولی اگر خانواده ها از اینهایی هستند که توان خرید پلی استیشن و پی اس فور ندارند گیم نت هم فوق العاده است.
    فقط باید کلا هر کسب و کاری که راه می اندازید اجناسش خیلی کامل باشه.جوری که مشتری می اید چیزی میخواهد نگویید ندارم.

مثلا اگر ظروف یکبار مصرف میریزید در کنارش ظروف پلاستیک و لوازم تولد هم باید باشد
    اگر لوازم تحریر میفروشید لوازم خرازی هم باید باشد
    اگر میوه فروشی هست در کنارش سبزی هم باید باشد

تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

ببینید مغازه شما داخل کوچه است.پس هر چیزی نمیتوانید بریزید و انتظار فروش هم داشته باشید
    میدونم نظر من ممکنه شما رو ناراحت کنه.ولی از روی قصد بدی نمیگم.چون فروش یا نفروختن شما هیچ سود و ضرری برای من نداره

شما کلا باید بیخیال کارهای شیک و تر و تمیز بشید.
    اگر مغازه شما بر خیابان بود شاید خود من مثلا میگفتم یک الکتریکی بزرگ بزنید
    ولی الان که مغازه داخل کوچه است پس مشتری های شما محلی هستند.پس باید نیاز های اهالی محل رو در نظر بگیرید.و از طرفی شغلی هم باشه که اگر کسی بر خیابان اصلی چیزی پیدا نکرد به شما مراجعه کنه

اگر مغازه نزدیک مدرسه است فلافلی ،لوازم تحریر ،سوپرمارکت عالیه.که بجز فلافلی اون دوتای دیگه از 7 صبح باید مغازه باز باشه
    اگر نزدیک مدرسه نیست تعمیرلوازم خانگی به همراه تعمیر کولر و... میتواند شغل خوبی باد که مرتبط با رشته شما هم تا حدی هست
    در غیر این صورت میوه فروشی ،سبزی فروشی اگر داخل کوچه وجود نداره برای مغازه شما عالیه
    وضع محل و خونه های اطراف رو نمیدونم چجوریه ولی اگر خانواده ها از اینهایی هستند که توان خرید پلی استیشن و پی اس فور ندارند گیم نت هم فوق العاده است.
    فقط باید کلا هر کسب و کاری که راه می اندازید اجناسش خیلی کامل باشه.جوری که مشتری می اید چیزی میخواهد نگویید ندارم.

مثلا اگر ظروف یکبار مصرف میریزید در کنارش ظروف پلاستیک و لوازم تولد هم باید باشد
    اگر لوازم تحریر میفروشید لوازم خرازی هم باید باشد
    اگر میوه فروشی هست در کنارش سبزی هم باید باشد
    مغازه تو قسمت بالای مشهد و وضع مردم اونجا خیلی خوب
    خودم تو فکرشم از قشم یا حتی اگه تونستم از چین مستقیما لوازم برقی یا لوازم آرایشی بخرم و اینجا بفروشم ( کسی واسه خرید مستقیم از چین یا قشم یا بانه اشنا داره اعلام کنه بیشتر اشنا بشیم)

بنظرتون مغازه ایکه تو فاصله 10 متری از حاشیه است اگر قیمت اجناس مناسب باشه میشه لوازم آرایشی جواب میده ؟ البته اینم بگم تو شعاع 100 متری اونجا چهار پنج تا لوازم آرایشی لوکس هست ولی چون اجاره هاشون بالاست قیمتشونم بالاست

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

مغازه تو قسمت بالای مشهد و وضع مردم اونجا خیلی خوب
    خودم تو فکرشم از قشم یا حتی اگه تونستم از چین مستقیما لوازم برقی یا لوازم آرایشی بخرم و اینجا بفروشم ( کسی واسه خرید مستقیم از چین یا قشم یا بانه اشنا داره اعلام کنه بیشتر اشنا بشیم)

بنظرتون مغازه ایکه تو فاصله 10 متری از حاشیه است اگر قیمت اجناس مناسب باشه میشه لوازم آرایشی جواب میده ؟ البته اینم بگم تو شعاع 100 متری اونجا چهار پنج تا لوازم آرایشی لوکس هست ولی چون اجاره هاشون بالاست قیمتشونم بالاست
    خود قشم هم از چین وارد میکنند یا بارهای ته لنجی رو میفروشند.ولی واردات لوازم برقی و ارایشی به این راحتی ها نیست.هر کانتینتری که بخواهید از چین بیاورید بین 100 تا 250 میلیون تومان هزینه داره.و اگه یهو دولت حوس کنه مثل قبل طرح توقف کالای قاچاق یا طرح بستن گمرک یا خیلی از همین طرح های مزخرف دیگه که توی این چند سال اجرا کرد رو دوباره اجرا کنه شما رسما ورشکست میشوید
    مگر اینکه از واردکننده در همین ایران خرید کنید و بفروشید.لوازم ارایش برند های مختلف داره و اصل و فرع هم داره.یا حداقل فروشنده ها میگویند که داره.وگرنه به نظر من همش چینیه
    حالا به هر حال وقتی نزدیک مغازه شما 4 تا لوازم ارایش شیک هست ما هرچقدر هم که تلاش کنید نمیتوانید مشتری های اونها رو بگیرید.چون به راحتی به مشتری ها میگویند که اجناس شما تقلبی هست و به همین دلیل قیمتتان پایین هست.ضمنا شما خودتان هم تا الان تجربه نداشته اید.مثلا چجوری میخواهید به مشتری بگویید برای به دست اوردن رنگ موی دودی چه واریاسونی با چه رنگی باید ترکیب بشوند .یا مقدار اکسیدان چقدر باید باشد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •