تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کمک برا خرید تبدیل

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafabad2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض کمک برا خرید تبدیل

با سلام خدمت دوستان برا تبدیل فیلم های هندی کم به سی دی چه ابزاری میخاد یه چندتا فیلم دارم از این نوار کوچیکا میخام تبدیل به دی وی دی کنم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بعضی دوربین های هندی کم مستقیم به کامپیوتر با پورت های مخصوصی متصل میشوند و امکان پخش فیلم رو روی کامپیوتر دارند.
    اگر چنین دوربینی در اختیار دارید میتونید فیلم را شروع به پخش کرده و در کامپیوتر همزمان عملیات ضبط به صورت دیجیتال را انجام دهید.

در غیر این صورت اگر دستگاه پخش داشته باشید (تفاوتی نداره یک ویدیو با قابلیت دریافت نوار های کوچک ، یک ویدیوی بزرگ با نوار تبدیل که میتوانید نوار کوچک را داخل آن گذاشته و به نوار بزرگ تبدیل کنید و یا یک هندی کم قدیمی که قابلیت پخش ساده نوار را داشته باشد با فیش های قدیمی خروجی زرد،قرمز و سفید)
    به یک کارت کپچر نیاز خواهید داشت که به کامپیوتر شما متصل شود و بوسیله آن امکان ضبط دیجیتال ویدیو در زمان پخش فیلم بوجود آید .

پس از تبدیل فایل مورد نظر را میتوانید بر روی CD و DVD جهت پخش در دستگاه های خانگی رایت کنید ، البته این نوع حافظه های جانبی به مرور زمان کیفت خود را از دست میدهند و احتمال از بین رفتن اطلاعات روی آنها بالاست ، پیشنهاد بهتر برای نگهداری اطلاعات ویدیویی دخیره در مموری کارت ، فلش های USB و هارد های اکسترنال است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •