تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: اولین سفر خارج از کشور، لندن یا سن پترزبورگ روسیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض اولین سفر خارج از کشور، لندن یا سن پترزبورگ روسیه؟

سلام خسته نباشید

من و خونوادم تصمیم داریم چند وقت دیگه یه سفر خارج از کشور بریم فقط هنوز بعضی چیزا رو نمیدونم

پدرم قبلا روسیه بوده بخاطر کارش و زبانش رو بلده میگه بریم سن پترزبورگ
    یه سری ویدیو ازش دیدم شهر خیلی قشنگی بود

من خودم بیشتر دوس دارم برم لندن

قیمت تور ها رو میدیدم
    تور سن پترزبورگ همه قیمتی بود متوسط 3.5
    3.5 برای هر نفر
    تور لندن هم همین حدودا
    تعجب کردم
    مگه میشه تور لندن با تور روسیه حدودا هم قیمت باشه؟ درسته خدمات متفاوته و... اینجوری بپرسم:مگه تور لندن زیر 4 میلیون هم گیر میاد؟ اگر تاحالا رفتید میشه قیمتا رو بگید؟

شما اگر بودید کدوم رو برای سفر انتخاب میکردید؟
    درمورد قیمت ها هم اگر میشه توضیح بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض سفر به شهر تاریخی سنت پترزبورگ

سفر به شهر تاریخی سنت پترزبورگ

شهر تاریخی سنت پترزبورگ یکی از شهرهای مهم روسیه کنونی محسوب می شود .این شهر مرکز تقاطع راههای زمینی و بندری و از بندرگاههای مهم این جمهوری است. سنت پترزبورگ شهری پر طرفدار است که سالانه گردشگران زیادی برای دیدن این شهر زیبا با تور خارجی ارزان سنت پترزبورگ مسافرت می کنند و جاذبه های بکر و زیبای آن را می بینند سفربین به شما پیشنهاد می کند که تعطیلات نوروز97 سفر به سنت پترزبورگ را حتما در برنامه سفرهای خود قرار دهید و از جاذبه های ناب سنت پترزبورگ با تور لحظه آخری هم دیدن کنید.برای اشنایی بیشتر با سنت پترزبورگ تعدادی از جاذبه های دیدنی آن را در ادامه به شما معرفی می کنیم پس با سفربین همراه شوید.
    کلیسای جامع اسحاق
    کلیسای جامع اسحاق سنت پترزبورگ یکی از زیباترین کلیساهای سبک کلاسیک جهان می باشد و این بنای زیبا یکی از مشهورترین میدان های شهر سنت پترزبورگ را به نام میدان اسحاق ایجاد می کند. دو طرف این بنای زیبا دو مجسمه زیبا و معروف از پتر کبیر و نیکولای اول قرار گرفته در کنار رودخانه نوا پتر کبیر سوار بر اسب است که آن اسب به حال نیم خیز بر روی دوپا آماده تاخت است که این مجسمه در پارک اسحاق روبروی کلیسا واقع شده است. در گوشه دیگر کلیسا به صورت قرینه مجسمه نیکولای اول یکی دیگر از تزارهای روسیه واقع شده است.
    کلیسای جامع اسحاق سنت پترزبورگ موزه ای است که بنای با عظمت آن همه را شیفته ی خود کرده است. کلیسای جامع اسحاق سنت پترزبورگ به سبک کلاسیک روسی ساخته شده است و گنبد طلایی رنگ آن، از تمام نقاط شهر سنت پترزبورگ قابل مشاهده است. کلیسای جامع اسحاق سنت پترزبورگ به یاد اسحاق مقدس و به همین نام، نامگذاری شده است. کلیسای جامع اسحاق در سال ۱۷۱۰ احداث شد و پس از چهار بار تجدید بنا، ساختمان فعلی آن، طی سالهای ۱۸۱۸ تا ۱۸۵۸ توسط مانفران معمار فرانسوی احداث گردید. ارتفاع گنبد کلیسای اسحاق پنج متر و طول آن صد و چهارده متر و عرض آن نود و هشت متر می باشد و در اطراف آن چهل و هشت ستون از سنگ گرانیت یک تکه که هر کدام پانزده متر ارتفاع و صد تن وزن دارند، وجود دارد. کلیسای جامع اسحاق سنت پترزبوگ که بزرگ­ترین کلیسای روسیه می باشد، دارای ظرفیتی برای چهارده هزار عبادت کننده می باشد. پس از انقلاب اکتبر این بنا به موزه تبدیل شد و در حال حاضر هم، به جز در بعضی از عیدهای بزرگ مذهبی، که مراسم بسیار باشکوهی در آن برگزار میگردد، جنبه ی موزه دارد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •