تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: هولدر یا نگهدارنده گوشی برای خودرو چی پیشنهاد می کنید (با 30-40 تومن)

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 هولدر یا نگهدارنده گوشی برای خودرو چی پیشنهاد می کنید (با 30-40 تومن)

سلام

دنبال یک پایه نگهدارنده (هولدر) واسه گوشی موبایل هستم که تو ماشین از نقشه گوگل یا ویز برای مسیریابی که استفاده می کنم گوشی رو واسم نگه داره که مجبور نشم با یه دست گوشی دستم باشه و این کار خطرناک هم هست. گوشی من صفحه 6 اینچی داره و می خوام پایه هولدر اندازه نسبتا بزرگ گوشی رو بتونه نگه داره. چه مارکی رو پیشنهاد می کنید که خوب باشه و گرون هم نباشه. ماشین من هم یه پراید قدیمی هست واسه همین نمی خوام یک جنس گرون برم بخرم. یه چیزی باشه که گوشی رو فقط محکم نگه داره که تو دست انداز و جاده های خراب گوشی هم ول نشه بیفته کف ماشین ضرر بهم بزنه.
    نصبش رو هم اگر راهنمایی کنید بفرمائید ممنون شما می شم تا حالا هولدر یا نگهداره و پایه واسه گوشی نصب نکردم نمی دونم چطوری باید نصب کنم و کجا بهترین جا برای نصبش هست که دید خوبی داشته باشم و حواسم هم به جاده و مسیر باشه.

ممنون از شما

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من چون از پایه های بزرگ خوشم نمیومد (اینکه کجا هم نصبش کنی داستانه) از این آهنربایی ها گذاشتم
    خوبیش اینه که کوچیک و جمع و جوره و میتونی روداشبرد نصب کنی
    قدرتشم خوبه و اگه تو دست انداز بدجوری نیفتی کنده نمیشه
    بدیشم اینه که اینا یه پد کوچولوی فلزی دارن (دقیقا مثل سکه ولی نازک تر) که باید بچسبونی پشت گوشی و خوب همیشه به پشت گوشیت چسبیده و البته من مشکلی که دارم اینه که هر چند وقت یه بار اون پد از گوشیم کنده میشه و باید دوباره بچسبونم (یعنی مشکل چسب دارم در واقع)
    ضمنا ممکنه NFC گوشی رو هم از کار بندازه

3. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

من چون از پایه های بزرگ خوشم نمیومد (اینکه کجا هم نصبش کنی داستانه) از این آهنربایی ها گذاشتم
    خوبیش اینه که کوچیک و جمع و جوره و میتونی روداشبرد نصب کنی
    قدرتشم خوبه و اگه تو دست انداز بدجوری نیفتی کنده نمیشه
    بدیشم اینه که اینا یه پد کوچولوی فلزی دارن (دقیقا مثل سکه ولی نازک تر) که باید بچسبونی پشت گوشی و خوب همیشه به پشت گوشیت چسبیده و البته من مشکلی که دارم اینه که هر چند وقت یه بار اون پد از گوشیم کنده میشه و باید دوباره بچسبونم (یعنی مشکل چسب دارم در واقع)
    ضمنا ممکنه NFC گوشی رو هم از کار بندازه

سلام آقا رضا. بله مدل جم و جور خیلی بهتر هست. به غیر از مدل چسبی که پد به پشت گوشی چسبانده بشه که زیاد جالب نیست، آیا مدل گیره ای هم هست که گوشی رو از بغل یا هر چهار طرف مثل گیره و داخل یک قاب با فشار ملایم نگه داره و وقتی که خودرو رو ترک می کنیم راحتی با یه فشار یا دکمه گوشی رو از هولدر جدا کنیم و دوباره موقع استفاده گوشی رو بین گیره هولدر قرار داده و استفاده کنیم؟ این مدل اگر باشه خیلی بهتر از مدل چسبی هست که به قول شما همیشه باید پد آهنربایی رو با به پشت گوشی بچسبانیم و اون هم مشکل چسبی که هست داره به اضافه اینکه احتمال افتادنش هم زیاده.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

اگر گوشی روکش سیلیکونی داره میشه اون پد رو داخل سیلیکون نصب کرد .
    هم دیده نمیشه هم کنده نمیشه .
    البته اگر پد روی پشتِ گوشی خط و خدش میندازه بهتره یک تکه پارچه نازک قرار بدین بین پد و گوشی . مشکل حله.

آویزون کردن و چسباندنِ اشیاء به شیشه میتونه خطرناک باشه چون جلو دید راننده رو میگیره
    چیزی به قطر 10 سانت میتونه باعث ندیدنِ بچه ای بشه که در دو سه متری ماشینتون ایستاده و فاجعه به وجود بیاد

صرفه جویی میلیونی در هزینه های خودرو
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    صرفه جویی در هزینه های زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •