تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مهم در رابطه با دزدی از منزل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض مهم در رابطه با دزدی از منزل

سلام
    چند شب هست که از بالای پشت بام صدای عجیب و غریب مثل جابجایی وسایل و صدای ریختن وسایل میاد . و نصف شب این کار انجام میشه و صبح که میرم هیچ آثاری از ریخته شدن وسایل توسط حیوانات یا سایر موارد رو نمی بینم و تقریبا دارم مطمئن میشم که هدف این هست که شب من رو بکشونند بالا و بتونند وارد منزل بشوند . چون درب قفل هست و بخوان باز کنند دردسر و صدا داره
    الان باید زنگ بزنم 110 و گزارش کنم و اونا بیان ؟ روند ش چجوری هست؟ لطفا هر چه میدانید کمک کنید 100 درصد مطمئن شدم به این قضیه

2. 2 کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

در این مورد پلیس نمیاد
    اگر دزد رو ببینید که داره سعی میکنه وارد جایی بشه , این مورد رو میشه اطلاع داد به پلیس
    شما باید اقدامات بازدارنده رو انجام بدین مثل بستن راههایی که دزد ازش میتونه بیاد روی پست بام , نصب دزدگیری که به حرکت حساسه (سنسور حرکت یاب) تا به محض نزدیک شدن دزد آژیر بزنه , نصب دوربین با توانایی دید در شب , نصب قفل اضافه - نصب قفلهای قوی و ایمن , نصب حفاظ فلزی برای پنجره

4. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

در این مورد پلیس نمیاد
    اگر دزد رو ببینید که داره سعی میکنه وارد جایی بشه , این مورد رو میشه اطلاع داد به پلیس
    شما باید اقدامات بازدارنده رو انجام بدین مثل بستن راههایی که دزد ازش میتونه بیاد روی پست بام , نصب دزدگیری که به حرکت حساسه (سنسور حرکت یاب) تا به محض نزدیک شدن دزد آژیر بزنه , نصب دوربین با توانایی دید در شب , نصب قفل اضافه - نصب قفلهای قوی و ایمن , نصب حفاظ فلزی برای پنجره
    ممنونم ببخشید چه نمونه قفلی مطمئن هست؟ چون کتابی هم میگن راحت باز میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

شما‌ توی اپارتمان هستی ؟
    اگر بتونی یه دوربین به صورت مخفیانه جاسازی کنی توی اون محدوده خیلی خوب میشه. میتونی بفهمی داستان این صداها چی هست

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

ممنونم
    ببخشید چه نمونه قفلی مطمئن هست؟
    چون کتابی هم میگن راحت باز میشه
    سلام

همه ی قفلها درجه یک و دو سه داره
    انواع درجه یکش امنیتش بالاست
    پشت در یا پنجره هم میتونین چیزهایی بذارین که با بازشدنِ درب بیافته و صدای بلند بده
    سنسورهایی هم هست که از داخل نصب میشه پشت درب یا پنجره و با بازشدنش آژیر میزنه . مثل اینها :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

هر وقت صدا اومد زنگ بزن 110 حله دیگه
    در این مورد پلیس نمیاد
    جالبه یکی بیاد رو پشت بوم خونت زنگ بزنی پلیس نیاد ! این ورود به حریم خصوصیه هر جا راه واسه بحث مفت باشه شما هستیا خدا رو شکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یه دوربین مدار بسته نصب کن ببین داستان چیه

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اقا هر شب اين اتفاق ميافته ؟ ! اگر اره يه روز هماهنگ كنيد با 2-3 تا از مرد هاي فاميل مثل برادر يا عمو و دايي ! تا سر و صدا شروع شد سريع همگي با هم بريد بالا پشت بوم ترجيحا دستتون چوبي چيزي باشه ! اگر كسي بود بدون درگيري و با تهديد چوب طرف رو خفت كنيد و زنگ بزنيد به پليس اگر نبود كه برميگرده به موارد ماورايي !

ولي اگر ميترسيد بريد بالا پشت بوم صبح بريد همين جريان رو به اداره پليس نزديك خونه تون شرح بديد و بگيد جريان اينطوريه و حدس ميزنم يخوانم من رو بكشونند بالا و از اونجا بيان داخل ! هماهنگ كن بگو اگر اينطور شد زنگ بزني نيرو بفرستن !

ولي راه اول بهترين راهه ممكنه !

راستي به قول دوستمون حتما قفل و حفاظ اهني در و مواردامنيتي مثل دوربين حتماداشته باشيد !

بشخصه من همين روزا ميرم دوربين ميخرم برا خونه بالاخره كار از محكم كاري عيب نميكنه !

راستي اگر در پشت بومتون تمام اهني نيست و شيشه هم داره جوشكار بياريد يه قفل هم از پايينترين قسمت در جوش بده يه قفل هم اونجا بزنيد اگر طرف حتي شيشه رو شكست دستش نرسه تا اون يكي قفل رو ببره !

مورد ديگه اينكه يه جسم سنگين و بزرگ پشت در پشت بوم قرار بديد كه قفل رو بشكنند اون وسيله نزاره در به راحتي باز بشه ! و مورد اخر يه وسيله كوچيك و فلزي مثل ليوان هاي فلزي قديمي بود توش الاسكادرست ميكردن جوري بزاري پشت در كه اگر باز بشه بخوره به اون و بيافته و صدا بده تا متوجه بشي ! ولي دوربين بزاري همه اين موارد رو پوشش ميده !

و اينكه نگفتي خونه اپارتمانيه يا ويلايي و اينكه ايا پشت بوم ها اطراف به شما راه دارن يا خير ؟ اگر اره و با همسايه بغلي ( البته اگر باهاش دوست هستيد و كاملا ميشناسيدش ) هماهنگ كنيد و جريان رو بگيد تا از دو طرف بريد خفتشون كنيد !

در اخر ديدن سري فيلم هاي تنها در خانه رو توصيه ميكنم ( شوخي )
    Last edited by vahidreza2007; 28-01-2018 at 22:14.

داره خودمونی میشه abootalebkheshmati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

صدا اومد سریع زنگ بزن پلیس
    اتفاقا تو دزدی چون برای گشت توبیخ میزنن سریع میان بررسی می کنن
    همسایه ما خونش دزد اومده بود کل کلانتری اومده بود ، حتی رئیسشونم اومد آخراش

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    چند شب هست که از بالای پشت بام صدای عجیب و غریب مثل جابجایی وسایل و صدای ریختن وسایل میاد . و نصف شب این کار انجام میشه و صبح که میرم هیچ آثاری از ریخته شدن وسایل توسط حیوانات یا سایر موارد رو نمی بینم و تقریبا دارم مطمئن میشم که هدف این هست که شب من رو بکشونند بالا و بتونند وارد منزل بشوند . چون درب قفل هست و بخوان باز کنند دردسر و صدا داره
    الان باید زنگ بزنم 110 و گزارش کنم و اونا بیان ؟ روند ش چجوری هست؟ لطفا هر چه میدانید کمک کنید 100 درصد مطمئن شدم به این قضیه
    دوست عزیز بیا بگو چکار کردی؟مشکل حل شد؟

14. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •