تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کدام برند طولانی ترین پشتیبانی رو داره؟

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض کدام برند طولانی ترین پشتیبانی رو داره؟

با سلام

من قبلا یه لپ تاپ دل خریدم
    ازش هم راضیم
    فقط مشخضاتش لپ تاپم بالا بود اما شرکت دل پشتیبانی خاصی نکرد و درایورهاش رو برای ویندوز های بعدی ارایه نداد
    میخواستم بدونم کدوم برند طولانی ترین خدمات ارایه آپدیت برای لپ تاپ رو داره
    مثلا اپل 5 سال اپدیت میده برای گوشی هاش اما سامسونگ 3 سال هم اینکار رو نکرد و دیگه برای گوشی من آپدیت نمیاد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

من قبلا یه لپ تاپ دل خریدم
    ازش هم راضیم
    فقط مشخضاتش لپ تاپم بالا بود اما شرکت دل پشتیبانی خاصی نکرد و درایورهاش رو برای ویندوز های بعدی ارایه نداد
    میخواستم بدونم کدوم برند طولانی ترین خدمات ارایه آپدیت برای لپ تاپ رو داره
    مثلا اپل 5 سال اپدیت میده برای گوشی هاش اما سامسونگ 3 سال هم اینکار رو نکرد و دیگه برای گوشی من آپدیت نمیاد
    والا نمیشه اینجوری قطعی گفت...اما کلا طبق چیزایی ک من دیدم ایسوز و لنوو وضعیت نسبتا بهتری دارن تو لپتاپ...
    البته این روزا با وجود DriverPack Solution و Snappy Driver کسی لنگ درایور نیس!

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

والا نمیشه اینجوری قطعی گفت...اما کلا طبق چیزایی ک من دیدم ایسوز و لنوو وضعیت نسبتا بهتری دارن تو لپتاپ...
    البته این روزا با وجود DriverPack Solution و Snappy Driver کسی لنگ درایور نیس!
    ببینید وقتی کلا درایور برای اون ویندوز برای لپ تاپ مربوطه از سوی شرکت ارایه نشه کاری از دست اون نرم افزار ها هم برنمیاد

مثلا من الان نمی تونم از ویندوز 10 روی لپ تاپم استفاده کنم چون درایورهای مربوطه برای لپ تاپ برای این ویندوز ارایه نشده و وقتی نصبش میکنم به لپ تاپ خیلی فشار میاد و کارایی لازمه رو نداره مثلا ویدیو درست پخش نمیشه در حالی که مشخصات لپ تاپ خیلی بالاست

سایر دوستان هم اگر تجربه ای داشتن یا تا حالا لپ تاپی داشتن که چند سال داشته باشن و درایورای آپدیت شده براش رو از سایت شرکت برای ویندوزای مختلف رو دانلود کردن ممنون میشم بگن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببینید وقتی کلا درایور برای اون ویندوز برای لپ تاپ مربوطه از سوی شرکت ارایه نشه کاری از دست اون نرم افزار ها هم برنمیاد

مثلا من الان نمی تونم از ویندوز 10 روی لپ تاپم استفاده کنم چون درایورهای مربوطه برای لپ تاپ برای این ویندوز ارایه نشده و وقتی نصبش میکنم به لپ تاپ خیلی فشار میاد و کارایی لازمه رو نداره مثلا ویدیو درست پخش نمیشه در حالی که مشخصات لپ تاپ خیلی بالاست

سایر دوستان هم اگر تجربه ای داشتن یا تا حالا لپ تاپی داشتن که چند سال داشته باشن و درایورای آپدیت شده براش رو از سایت شرکت برای ویندوزای مختلف رو دانلود کردن ممنون میشم بگن
    والا نه من دقیقا باهمین نرم افزارهای driverpack و snapy چندین بار لپتاپ های نسبتا قدیمی و خیلی قدیمی رو تونستم ویندوز ۱۰ روون و تمیز روش اجرا کنم با نصب کامل درایورها...نهایتا بلوتوث رو نشناسه...
    مثلا دل ۵۰۱۰ یا ۲ تا مدل سونی واس سال ۲۰۱۰ اینا و ۲.۳ تا لنوو و ایسر و...همه رو با ویندوز ۱۰ مچ کردم!
    ب جز یه مورد اچ پی ک با نرم افزارا هم نشد بقیه موارد لنگ درایور نموندم...
    البته اصلی ترین درایور کارت گرافیکه دیگه!و کمی هم وایرلس...

6. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

من تا اونجا که می دونم اول از همه شرکت سازنده قطعات باید به روزرسانی برای قطعه منتشر کنه مثلا اینتل جدا از شرکت سازنده لبتاب برای پردازنده هاش به روزرسانی انجام می ده بعد الان ۹۰ درصد قطعات رو درایورش رو بدون نیاز به نصب انجام می ده و بقیه رو هم می شه خیلی راحت با درایور پک نصب کرد در کل اگه لبتابتون ویندوز 7 رو راحت اجرا می کنه بعید می دونم مشکلی برای اجرای ویندوز 10 داشته باشید ویندوز نصب کنید و با یک نرم افزار درایور پک درایور ها رو هم نصب کنید

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

8. این کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

والا منم یک لپ تاپ MSI X620 دارم که اول روش ویندوز 7 نصب بود و یادم میاد اون زمان ویندوز 8 هم نشد روش استفاده کنم چون وای فای لپ تاپ رو ویندوز 8 فعال نمیشد!
    تو این زمینه پی سی خیلی بهتره! یک پی سی قدیمی دارم اون زمان که تازه ویندوز 7 اومده بود گرفتم و بعد ویندوز 8 و الانم ویندوز 10 روش نصبه و هیچ مشکلی هم نداره!

10. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

والا منم یک لپ تاپ MSI X620 دارم که اول روش ویندوز 7 نصب بود و یادم میاد اون زمان ویندوز 8 هم نشد روش استفاده کنم چون وای فای لپ تاپ رو ویندوز 8 فعال نمیشد!
    تو این زمینه پی سی خیلی بهتره! یک پی سی قدیمی دارم اون زمان که تازه ویندوز 7 اومده بود گرفتم و بعد ویندوز 8 و الانم ویندوز 10 روش نصبه و هیچ مشکلی هم نداره!
    بله موافقم کاملا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •