تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: بهترین بستر اینترنتی برای استفاده از IPTV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض بهترین بستر اینترنتی برای استفاده از IPTV

سلام دوستان عزیز

همین طور که میدونید برای استفاده از IPTV نیاز به سرعت تک کانکشن بالا داریم . من خودم از پیشگامان ای دی اس ال دارم که متاسفانه از ظهر به بعد سرعت تک کانکشن به حدود 200 کیلوبایت میرسه برای من و شرکت هم چون سرعت دانلود منجر رو ملاک قرار میده اصلا زیر بار این افت سرعت نمیره .

حالا به نظر شما بهترین بستر برای IPTV چی هست ؟ آیا شرکت های دیگه وضعیتشون توی تک کانکشن از پیشگامان بهتر هست یا باید برم سراغ چیزای دیگه مثل وایرلس و فورجی و غیره ؟؟ البته قیمتای این سرویسا نجومی میشه و من تا حدود ماهی 150 بیشتر نمیخوام برای اینترنت هزینه کنم

من تمامی مصرف اینترنتم عصر تا شب هست و اصلا و ابدا نیاز به هیچگونه دانلودی ندارم

میشه راهنمایی بفرمایید

ممنون

2. این کاربر از ronin63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

کیفیت سرویسها بستگی به منطقه مخابراتتیون داره باید چندتا شرکت یکماهه بگیری تست کنی سرویس تانوما مخابرات هم اگه منطقه شما پوشش بده برای ایپی تیوی عالیه

4. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگه تک کانکشن داخلی شما از خارجی بهتره، به نظرم از جایی ای پی تی وی بگیرید که سرورش داخل کشور باشه. تک کانکشن ۲۰۰ برای فول اچ دی کافی نیست.

پارس انلاین و شاتل که داشتم تک کانکشن واقعی میدادن. یعنی به چهار مگ پارس راحت میشه ای پی تی وی داشت. الان دیده بان نت دارم برای سرویس ۲ مگ بالای دویسته تک کانکشن و فک کنم اگه سرویس هشت مگش تهیه بشه مشکلی نباشه از این لحاظ برا استریم فول اچ دی.

اسیاتک هم حجم و قیمت شانزده خوبی داره و کیفیت خوبی رو تحویل میده.

6. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

البته سروری نداریم که بستر داخل کشور باشه ، اگر هم باشه نباید خیلی پابلیک بشه چون با یه ریپورت درجا دیتاسنتر مجبور میشه کلا قطعش کنه .
    میمونه سایتهای داخلی مثل aio و فیلیمو و ... که اتفاقا خانوادگی به قضیه نگاه کنیم برای خیلیا مناسبه .

ولی گفتید تک کانکشن ;
    ظاهرا فقط پارامتر تک کانکشن کافی نیست . من تک کانکشنی که دارم هر وقت تست میکنم رو سرور آلمان 9 تا 10 مگابیته و خیلی خوبه ، ولی حتی برای یه شبکه 4 مگابیتی گهگاه می بینم کافی نیست و باعث استپ و فریز تصویر میشه.
    متاسفانه سرور استانداری هم خودم سراغ ندارم که از نظر فنی ازشون مطمئن باشیم ...
    البته مشکلاتی که گفتم در مورد لایو iptv بود وگرنه با این سرعت تک کانکشن حتی نوسان هم داشته باشه ، مثلا تو یوتیوب 1080p 60 fps رو کامل و عالی جواب میده بدون هیچ مشکلی .

توصیه ای هم میکنم اینه به تاپیک isp ها سر بزنید سعی کنید بفهمید تو منطقه شما کدوم isp ها برای سرعت ترجیحا 16 مگ ، تو بازه زمانی مدنظر شما ،سرعت تک کانکشن خوبی میدن . اونم نه تک کانکشن داخلی که بدرد نمیخوره قاعدتا ، از سایت testmy.net رو سروری مثل آلمان خیلی بهتره .
    مثلا من خودم فن آوا داشتم تا همین چند روز پیش ، تو منطقه ما تک کانکشن شاید 2 مگابیت هم نمیداد ، ولی بودن دوستانی که تست میذاشتن تک کانکشن با سرعت 1.8 مگابایت!!
    منطقه با منطقه فرق میکنه خلاصه ...

در مورد پروایدرهای iptv هم اطلاعاتی داشتید در صورت تمایل بیاید تو خصوصی با هم اشتراک بذاریم .

8. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

البته سروری نداریم که بستر داخل کشور باشه ، اگر هم باشه نباید خیلی پابلیک بشه چون با یه ریپورت درجا دیتاسنتر مجبور میشه کلا قطعش کنه .
    میمونه سایتهای داخلی مثل aio و فیلیمو و ... که اتفاقا خانوادگی به قضیه نگاه کنیم برای خیلیا مناسبه .

ولی گفتید تک کانکشن ;
    ظاهرا فقط پارامتر تک کانکشن کافی نیست . من تک کانکشنی که دارم هر وقت تست میکنم رو سرور آلمان 9 تا 10 مگابیته و خیلی خوبه ، ولی حتی برای یه شبکه 4 مگابیتی گهگاه می بینم کافی نیست و باعث استپ و فریز تصویر میشه.
    متاسفانه سرور استانداری هم خودم سراغ ندارم که از نظر فنی ازشون مطمئن باشیم ...
    البته مشکلاتی که گفتم در مورد لایو iptv بود وگرنه با این سرعت تک کانکشن حتی نوسان هم داشته باشه ، مثلا تو یوتیوب 1080p 60 fps رو کامل و عالی جواب میده بدون هیچ مشکلی .

توصیه ای هم میکنم اینه به تاپیک isp ها سر بزنید سعی کنید بفهمید تو منطقه شما کدوم isp ها برای سرعت ترجیحا 16 مگ ، تو بازه زمانی مدنظر شما ،سرعت تک کانکشن خوبی میدن . اونم نه تک کانکشن داخلی که بدرد نمیخوره قاعدتا ، از سایت testmy.net رو سروری مثل آلمان خیلی بهتره .
    مثلا من خودم فن آوا داشتم تا همین چند روز پیش ، تو منطقه ما تک کانکشن شاید 2 مگابیت هم نمیداد ، ولی بودن دوستانی که تست میذاشتن تک کانکشن با سرعت 1.8 مگابایت!!
    منطقه با منطقه فرق میکنه خلاصه ...

در مورد پروایدرهای iptv هم اطلاعاتی داشتید در صورت تمایل بیاید تو خصوصی با هم اشتراک بذاریم .

یکی از فروشنده های iptv مکرر در سایتشون داره تبلیغ سرورهای واقع در تهران رو میکنه!! البته من مبلغش نیستم و راست و دروغش با خودشون! چون استفاده نکردم نمیتونم بگم راسته یا دروغه.

اما بحث یوتیوب بخاطر فرمت ویدئویی خاص خودش کمی فرق میکنه با ای پی تی وی ولی همچنان تک کانکشن و نبود تایم اوت کافیه!
    من تست که کردم با همین تک کانکشن حدود 220 از بین اسپورت اچ دی بصورت منقطع استریم میشد و مطمئنم در صورتی که دوبرابر می بود تک کانکشنم بدون مشکل بصورت زنده پخش میشد.

10. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

شما با اینترنت LTE همراه اول تست تک کانکشن انجام بدهی سرعت معمولا کمتر از 40 مگابیت نمیشود اگر هم خوش شانس باشید و منزل در منطقه مناسبی باشد پینگ تایم شما
    در بدترین حالت همیشه کمتر از 90ms است ( در مورد سرعت و کیفیت, شبکه LTE بالاتر از شبکه ADSL قرار میگیرد ) مگر اینکه ارتباط از نوع VDSL و بالاتر ّباشد

12. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شما با اینترنت LTE همراه اول تست تک کانکشن انجام بدهی سرعت معمولا کمتر از 40 مگابیت نمیشود اگر هم خوش شانس باشید و منزل در منطقه مناسبی باشد پینگ تایم شما
    در بدترین حالت همیشه کمتر از 90ms است ( در مورد سرعت و کیفیت, شبکه LTE بالاتر از شبکه ADSL قرار میگیرد ) مگر اینکه ارتباط از نوع VDSL و کلا XDSL ّباشد
    سلام .. ممنون

این حرف شما درسته اما قیمت بسته های فورجی بالا هست . مثلا 70 گیگ سه ماه 125 تومن . ایپی تی وی هم مصرفش بالاس .. میانگین ساعتی 1 تا 2 گیگ

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

اگه کسی از دوستان سرویس IPTV مطمئن و معتبر سراغ داره تو پیام خصوصی
    به بنده اطلاع بده.
    جایی که تعهد داشته باشند برای کیفیت خوب و اینکه پول آدم رو نخورن!

با تشکر

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

علاوه بر سرعت و پهنای باند واقعی و سرعت دانلود تک کانکشن اپراتور شما . 50 درصد قضایا به
    پروایدرهای iptv مربوط میشه . اکثرا غیر قانونی هستن و همشون در ساعاتی از روز یا روزهایی از هفته مشکل دارن و زیاد نمیشه تقصیر رو انداخت گردن اپراتورهای اینترنت و بستر اینترنت خودمون . من در بهترین حالت ایرانسل با شبکه 4.5 در ساعات خلوت مثل 3 تا 4 بامداد با سرعت خیلی خیلی بالا و فضایی از چند جا تست کردم باز هم مشکل فریز و قطع و وصلی داشتم . حتی اکانت تست از بهترین سایتهای فروشنده اکانت iptv چه خارجی چه داخلی ( از نظر سایت و فروشنده ) خریداری کردم ولی فرقی باهم نداشتن . جریان iptv غیر قانونی هم شده عینه جریان اکانت های cccam غیر قانونی ----- . که همیشه یک مشکل و ایراد دارن و با ثبات نیستن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سرویس دهنده های iptv میان 3000 شبکه که هرکدوم مخصوص مناطق و کشورهایی خاصی هستن رو در دسترس عموم قرار میدن. قطعا کارشون قانونی نیست، اوضاع سرورهاشونم معلوم نیست چطوری باشه
    سرویسای قانونی مثل Sling ا 60،70 شبکه (در این مورد آمریکایی) بیشتر ندارن. ولی سرورهای قدرتمندی دارن
    من با adsl پیشگامان (پهنای باندش بد نیست اینجا) و vpn اکسپرس استفاده میکنم HD بدون قطعی

17. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •