تبلیغات :
پارکت
ساخت سایت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
تبلت لنوو
فروشگاه کیف و گارد موبایل
تعمیر هارد
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بهترین بستر اینترنتی برای استفاده از IPTV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض بهترین بستر اینترنتی برای استفاده از IPTV

سلام دوستان عزیز

همین طور که میدونید برای استفاده از IPTV نیاز به سرعت تک کانکشن بالا داریم . من خودم از پیشگامان ای دی اس ال دارم که متاسفانه از ظهر به بعد سرعت تک کانکشن به حدود 200 کیلوبایت میرسه برای من و شرکت هم چون سرعت دانلود منجر رو ملاک قرار میده اصلا زیر بار این افت سرعت نمیره .

حالا به نظر شما بهترین بستر برای IPTV چی هست ؟ آیا شرکت های دیگه وضعیتشون توی تک کانکشن از پیشگامان بهتر هست یا باید برم سراغ چیزای دیگه مثل وایرلس و فورجی و غیره ؟؟ البته قیمتای این سرویسا نجومی میشه و من تا حدود ماهی 150 بیشتر نمیخوام برای اینترنت هزینه کنم

من تمامی مصرف اینترنتم عصر تا شب هست و اصلا و ابدا نیاز به هیچگونه دانلودی ندارم

میشه راهنمایی بفرمایید

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

کیفیت سرویسها بستگی به منطقه مخابراتتیون داره باید چندتا شرکت یکماهه بگیری تست کنی سرویس تانوما مخابرات هم اگه منطقه شما پوشش بده برای ایپی تیوی عالیه

3. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگه تک کانکشن داخلی شما از خارجی بهتره، به نظرم از جایی ای پی تی وی بگیرید که سرورش داخل کشور باشه. تک کانکشن ۲۰۰ برای فول اچ دی کافی نیست.

پارس انلاین و شاتل که داشتم تک کانکشن واقعی میدادن. یعنی به چهار مگ پارس راحت میشه ای پی تی وی داشت. الان دیده بان نت دارم برای سرویس ۲ مگ بالای دویسته تک کانکشن و فک کنم اگه سرویس هشت مگش تهیه بشه مشکلی نباشه از این لحاظ برا استریم فول اچ دی.

اسیاتک هم حجم و قیمت شانزده خوبی داره و کیفیت خوبی رو تحویل میده.

5. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

البته سروری نداریم که بستر داخل کشور باشه ، اگر هم باشه نباید خیلی پابلیک بشه چون با یه ریپورت درجا دیتاسنتر مجبور میشه کلا قطعش کنه .
    میمونه سایتهای داخلی مثل aio و فیلیمو و ... که اتفاقا خانوادگی به قضیه نگاه کنیم برای خیلیا مناسبه .

ولی گفتید تک کانکشن ;
    ظاهرا فقط پارامتر تک کانکشن کافی نیست . من تک کانکشنی که دارم هر وقت تست میکنم رو سرور آلمان 9 تا 10 مگابیته و خیلی خوبه ، ولی حتی برای یه شبکه 4 مگابیتی گهگاه می بینم کافی نیست و باعث استپ و فریز تصویر میشه.
    متاسفانه سرور استانداری هم خودم سراغ ندارم که از نظر فنی ازشون مطمئن باشیم ...
    البته مشکلاتی که گفتم در مورد لایو iptv بود وگرنه با این سرعت تک کانکشن حتی نوسان هم داشته باشه ، مثلا تو یوتیوب 1080p 60 fps رو کامل و عالی جواب میده بدون هیچ مشکلی .

توصیه ای هم میکنم اینه به تاپیک isp ها سر بزنید سعی کنید بفهمید تو منطقه شما کدوم isp ها برای سرعت ترجیحا 16 مگ ، تو بازه زمانی مدنظر شما ،سرعت تک کانکشن خوبی میدن . اونم نه تک کانکشن داخلی که بدرد نمیخوره قاعدتا ، از سایت testmy.net رو سروری مثل آلمان خیلی بهتره .
    مثلا من خودم فن آوا داشتم تا همین چند روز پیش ، تو منطقه ما تک کانکشن شاید 2 مگابیت هم نمیداد ، ولی بودن دوستانی که تست میذاشتن تک کانکشن با سرعت 1.8 مگابایت!!
    منطقه با منطقه فرق میکنه خلاصه ...

در مورد پروایدرهای iptv هم اطلاعاتی داشتید در صورت تمایل بیاید تو خصوصی با هم اشتراک بذاریم .

7. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

البته سروری نداریم که بستر داخل کشور باشه ، اگر هم باشه نباید خیلی پابلیک بشه چون با یه ریپورت درجا دیتاسنتر مجبور میشه کلا قطعش کنه .
    میمونه سایتهای داخلی مثل aio و فیلیمو و ... که اتفاقا خانوادگی به قضیه نگاه کنیم برای خیلیا مناسبه .

ولی گفتید تک کانکشن ;
    ظاهرا فقط پارامتر تک کانکشن کافی نیست . من تک کانکشنی که دارم هر وقت تست میکنم رو سرور آلمان 9 تا 10 مگابیته و خیلی خوبه ، ولی حتی برای یه شبکه 4 مگابیتی گهگاه می بینم کافی نیست و باعث استپ و فریز تصویر میشه.
    متاسفانه سرور استانداری هم خودم سراغ ندارم که از نظر فنی ازشون مطمئن باشیم ...
    البته مشکلاتی که گفتم در مورد لایو iptv بود وگرنه با این سرعت تک کانکشن حتی نوسان هم داشته باشه ، مثلا تو یوتیوب 1080p 60 fps رو کامل و عالی جواب میده بدون هیچ مشکلی .

توصیه ای هم میکنم اینه به تاپیک isp ها سر بزنید سعی کنید بفهمید تو منطقه شما کدوم isp ها برای سرعت ترجیحا 16 مگ ، تو بازه زمانی مدنظر شما ،سرعت تک کانکشن خوبی میدن . اونم نه تک کانکشن داخلی که بدرد نمیخوره قاعدتا ، از سایت testmy.net رو سروری مثل آلمان خیلی بهتره .
    مثلا من خودم فن آوا داشتم تا همین چند روز پیش ، تو منطقه ما تک کانکشن شاید 2 مگابیت هم نمیداد ، ولی بودن دوستانی که تست میذاشتن تک کانکشن با سرعت 1.8 مگابایت!!
    منطقه با منطقه فرق میکنه خلاصه ...

در مورد پروایدرهای iptv هم اطلاعاتی داشتید در صورت تمایل بیاید تو خصوصی با هم اشتراک بذاریم .

یکی از فروشنده های iptv مکرر در سایتشون داره تبلیغ سرورهای واقع در تهران رو میکنه!! البته من مبلغش نیستم و راست و دروغش با خودشون! چون استفاده نکردم نمیتونم بگم راسته یا دروغه.

اما بحث یوتیوب بخاطر فرمت ویدئویی خاص خودش کمی فرق میکنه با ای پی تی وی ولی همچنان تک کانکشن و نبود تایم اوت کافیه!
    من تست که کردم با همین تک کانکشن حدود 220 از بین اسپورت اچ دی بصورت منقطع استریم میشد و مطمئنم در صورتی که دوبرابر می بود تک کانکشنم بدون مشکل بصورت زنده پخش میشد.

9. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه xshya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

شما با اینترنت LTE همراه اول تست تک کانکشن انجام بدهی سرعت معمولا کمتر از 40 مگابیت نمیشود اگر هم خوش شانس باشید و منزل در منطقه مناسبی باشد پینگ تایم شما
    در بدترین حالت همیشه کمتر از 90ms است ( در مورد سرعت و کیفیت, شبکه LTE بالاتر از شبکه ADSL قرار میگیرد ) مگر اینکه ارتباط از نوع VDSL و بالاتر ّباشد

11. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شما با اینترنت LTE همراه اول تست تک کانکشن انجام بدهی سرعت معمولا کمتر از 40 مگابیت نمیشود اگر هم خوش شانس باشید و منزل در منطقه مناسبی باشد پینگ تایم شما
    در بدترین حالت همیشه کمتر از 90ms است ( در مورد سرعت و کیفیت, شبکه LTE بالاتر از شبکه ADSL قرار میگیرد ) مگر اینکه ارتباط از نوع VDSL و کلا XDSL ّباشد
    سلام .. ممنون

این حرف شما درسته اما قیمت بسته های فورجی بالا هست . مثلا 70 گیگ سه ماه 125 تومن . ایپی تی وی هم مصرفش بالاس .. میانگین ساعتی 1 تا 2 گیگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

12 بهترین بستر اینترنت

سلام به نظر من برای این که بتونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را داشته باشید در هر صورت اولین و آخرین انتخاب شما ایرانسله شما با یک مدم می توانید به راحتی سرعت بسیار خوبی را برای هر کاری تجربه کنید
    به این لینک مراجعه کنید تا در باره بهترین اینتر نت ایرانسل اطلاع کسب کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •