تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشاوره خرید cpuو مادربرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض مشاوره خرید cpuو مادربرد.

سلام دوستان من گیمر معمولی هستم با این سیستم cpu1090t
    main.890gxkgd65

vga.270x

حدود 7سالی هستش که مین سی پی یو دارم و زیاد مشکلی هم ندارم چون مانیتور 1600*900 دارم.(موندم اون دوستانی که میگم دوسال یه بار سیتم تعویض یا ارتقا)
    راستش 1 الی 2سالی هستش که مادربرد ا‌‌‌‌ذیت میکنه(مشکل سخت افزاری) و چون کلا cpu main قدیمیه خیلی مشکلات نرم افزاری برام پیش میاد چون ساپورت نمیشن یا بشن خیلی دیر اپدیت میاد.
    حالا می خواستم یه سیستم اینتل براساس بالا ترین رده i3 ببندم.ایا ارزش داره در مقابل این cpu?
    اصلا i3 کشش گیم داره که تا 5سال راحت باشم یا نه برم سراغ i5.اینم بگم تو این 5 سال فقط کارت گرافیکو ارتقا میدم.
    مادربرد هم موندم مثلا مدل گیمینگ 600 تومنی با 1تومنی برای من تفاوتی داره یانه ؟
    ممنون میشم پاسسخ بدید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من گیمر معمولی هستم با این سیستم cpu1090t
    main.890gxkgd65

vga.270x

حدود 7سالی هستش که مین سی پی یو دارم و زیاد مشکلی هم ندارم چون مانیتور 1600*900 دارم.(موندم اون دوستانی که میگم دوسال یه بار سیتم تعویض یا ارتقا)
    راستش 1 الی 2سالی هستش که مادربرد ا‌‌‌‌ذیت میکنه(مشکل سخت افزاری) و چون کلا cpu main قدیمیه خیلی مشکلات نرم افزاری برام پیش میاد چون ساپورت نمیشن یا بشن خیلی دیر اپدیت میاد.
    حالا می خواستم یه سیستم اینتل براساس بالا ترین رده i3 ببندم.ایا ارزش داره در مقابل این cpu?
    اصلا i3 کشش گیم داره که تا 5سال راحت باشم یا نه برم سراغ i5.اینم بگم تو این 5 سال فقط کارت گرافیکو ارتقا میدم.
    مادربرد هم موندم مثلا مدل گیمینگ 600 تومنی با 1تومنی برای من تفاوتی داره یانه ؟
    ممنون میشم پاسسخ بدید
    بنظر من تو قضیه پردازنده i3 کاملا جوابگو ب شرطی جدیدترین نسل رو بخرین یعنی i3 8100 چون برخلاف i3 نسل قبل 4 هسته ای شده با کش 6 مگ!یعنی عملا شده در حد i5 نسل قبل!پس قطعا بازدهی تکون اساسی خورده و ارزش خرید بالا میره...ولی اینک تا 5 سال جواب بده رو نمیتونم نظر قطعی بدم هرچند شاید با یکم اغراق بشه گفت آره جواب میده!
    اما تو قضیه مادربرد طبق تجربم مادربرد مثلا 600.700 تومنی با 1 تومنی تفاوت بازدهی نداره عملا...مگر ویژگی خاصی مد نظر باشه مث اورکلاک یا پورت های بیشتر و...پس بهتره مثلا 300.400 تومن تفاوت بودجه شو خرج قطعات دیگه کنین...
    واس بقیه قطعاتم ک خب رم 8 گیگ ddr4 حداقل باید باشه تا بشه بازی کرد!
    گرافیک هم ک زیر nvidia 1050 نباید بخرین چون ارزش نداره!
    پاور هم ک ایشالا همین پاورتون جوابگو...
    یه هارد ssdحتی 120گیگ هم اگر تو برنامه بذارین ک دیگه عالی میشه!

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون ssd دارم پاورم گرین 650وات oc.گرافیک فعلا جوابمو میده همین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •