تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: صفحه آبی مرگ مربوط به Ntfs.sys

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض صفحه آبی مرگ مربوط به Ntfs.sys

درود به همه
    مدتی است سیستم من هر چند وقت یک بار صفحه آبی مرگ رو نشونم میده و پیغامی مبنی بر ntfs که عکسش رو ضمیمه کردم. این اتفاق گاهی در هنگام شات دان کردن سیستم رخ میده. به این صورت که من سیستم رو خاموش میکنم ولی میبینم که سیستم ری استارت میشه و بعد از بالا اومدن ویندوز پیغامی مبنی بر ریکاور شدن سیستم از یک ارور نمایش داده میشه. گاهی هم وقتی سیستم برای دقایق یا ساعاتی بیکار هست میبینم این اتفاق افتاده و پیغام ریکاور... روی صفحه است. با برنامه blue screen viewer روند این اررور ها رو پیگیری میکنم و در اکثر اوقات علت رو فایل ntfs.sys اعلام میکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by vahidmir2000; 11-01-2018 at 18:59.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    آقا منم مدتیه دقیقا مشکل شما رو پیدا کردم با این تفاوت که وقتی سیستم سرد است و روشن میکنم این صفحه بارها میاد و سیتم ریست میشه ولی بعد از حدودا پنچ شش بار ریست شدن یعنی وقتی سیستم گرم میشه درست میشه و دیگه صفحه مرگ نمیاد ویندوز هم عوض کردم ولی مشکل کماکان پابرجاست ممنون میشم راهنمائی کنید
    اینم عکس از ارور

3. این کاربر از majid@222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    shahsavar

پيش فرض

مشکلات مخلفی ممکنه باشه
    امان از این صفحه مرگ!!
    یا نرمازاری و یا سخت افزاری
    احتمال داره از هارد باشه...بهتره تجهیزات جانبی و اگر دارید قطع کنید+دیفالت بایوس

5. این کاربر از FX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکلات مخلفی ممکنه باشه
    امان از این صفحه مرگ!!
    یا نرمازاری و یا سخت افزاری
    احتمال داره از هارد باشه...بهتره تجهیزات جانبی و اگر دارید قطع کنید+دیفالت بایوس
    ممنون از پاسخ شما. واقعا این صفحه آبی یکی از مزخرف ترین مسائل مربوط به ویندوزه که از گذشته تا بحال وجود داشته و تقریبا هیچکس نمیتونه تفسیر درستی ازش داشته باشه. من نمیفهمم دقیقن چه باید کرد. مگر اینکه خوش شانس باشی و یادت بیفته که همین دو روز پیش یه سخت افزار جدید به سیستم وصل کردی یا یه نرم افزار جدید ریختی که با برگردوندن سیستم به حالت قبل مشکل مرتفع بشه در غیر این صورت به نظر من باید سیستم رو انداخت دور!

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ظاهرا مشکل حل شد. اینطور که در چند سایت خارجی خوندم مشکل به احتمال زیاد از تغییر وضعیت SATA از حال IDE به AHCI بوده که چند وقت پیش انجام دادم. در این موارد باید یک تغییر کوچک هم در رجیستری ویندوز صورت بگیره که انجامش دادم مشکل حل شد.

8. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •