تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل جدی با ریاضی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    Miandoab

پيش فرض مشکل جدی با ریاضی

سلام وقت بخیر من یک دانشجوی کامپیوتر هستم. علاقه زیادی به رشتم دارم ولی متاسفانه به این نتیجه رسیدم که پایه ریاضیم در حد صفر هست. به هیچ عنوان نتونستم خودمو با درس های ریاضی دانشگاه بسازم. الان دست به دامان انجمن ها شدم تا اینکه یک منبع یا یک راه حل خوب برای یادگیری ریاضی از همون پایه پیداکنم. متاسفانه شرایط و هزینه کلاس رفتن رو ندارم. ممنون میشم هر راهنمایی که میتونید بکنید رو بفرستید

2. این کاربر از Meysam_9476 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یک راه حل خوندن ریاضی از کلاس اول ابتدائی هست تا زمان قبل دانشگاه ...
    یک راه حل دیگه کلاس رفتن هست البته معلمی که هم دانا باشه (که خوب یاد بده) و هم منصف (که خوب خوندن رو یادت بده) و فقط به فکر دوشیدن بیشتر نباشه
    منم خودم که یکم پایه ریاضیم از همکلاسیم بهتر بود جزوات نتی رو سرچ میکردم بیشتر اوقات کارم راه می انداخت اما ریاضی مهندسی رو نمیدونم.

4. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام وقت بخیر من یک دانشجوی کامپیوتر هستم. علاقه زیادی به رشتم دارم ولی متاسفانه به این نتیجه رسیدم که پایه ریاضیم در حد صفر هست. به هیچ عنوان نتونستم خودمو با درس های ریاضی دانشگاه بسازم. الان دست به دامان انجمن ها شدم تا اینکه یک منبع یا یک راه حل خوب برای یادگیری ریاضی از همون پایه پیداکنم. متاسفانه شرایط و هزینه کلاس رفتن رو ندارم. ممنون میشم هر راهنمایی که میتونید بکنید رو بفرستید
    سعی کنید اگه میخواد مبحثی رو یاد بگیرید سختش نکنید و با فرمول های ساده و به قول معروف کنکوری یاد بگیرید

من خودم اوایل با یادگیری مشتق و انتگرال مشکل داشتم ولی از هر استاد میپرسیدم کتاب ریاضیات معرفی میکرد که 500 صفحه بود !
    قطعا از حوصله آدم خارجه که بره این همه رو بخونه
    واسه همین تو نت گشتم و فرمول های کاربردی رو تو یه جدول پیدا کردم و یاد گرفتم
    همیشه موقع درس خوندن کنار دستم بود و نگاه میکردم
    بعد یه مدت همه رو یاد گرفتم

این نمونش هست

اینو مثال زدم

مباحثی که میخوای یاد بگیری سعی کن همین شکلی به جواب برسی
    تو این سن و سال به خصوص با این همه دروس فشرده دانشگاه از حوصله آدم خارجه بره بشینه کتاب های متفرقه بخونه
    واسه همین یادگیری به صورت میانبر خیلی بهتره

چون این جداول خلاصه شده هست و هیچ نکته اضافی نداره و شما رو راحت به جواب میرسونه واسه همین یادگیریش راحت تر و شیرینتره

6. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم رشته ی کامپیوتر هستم ولی خب ریاضیم از همون اول خوب بود و الان هم تو دانشگاه اکثر بچه ها میان از من سوال میپرسن در مورد ریاضی . به نظر من در مورد ریاضی داشتن معلم خوب خیلی مهمه اگه معلم بلد نباشه درست درس بده از ریاضی کلا بیزار میشید و برعکسش هم هست. سعی کن همیشه تو خونه تمرین کنی چون بدون تمرین کردن و درگیر کردن ذهنت محاله ریاضیت قوی بشه. برای منابع آموزشی میتونی از سایت هایی که آموزشش رو میفروشن استفاده کنی که خیلی مفیده خوبیش اینه که هر جا رو که نفهمیدی میتونی فیلم رو برگردونی عقب و دوباره ببینی در حالی که سر کلاس این امکان وجود نداره.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شما کتاب ریاضی دوم دبیرستان رو بخر از مبحث تابع شروع کن به خوندن و فقط هم تمرین های آسون کتاب رو حل کن دنبال تست و ... نرو بعدش حد و مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال و ...

9. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •