تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 52

نام تاپيک: آنلاک کردن مودم GP-2101 ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خب به ما هم یاد بده چجوری انلاکش کنیم ^_^
    محبت کنید بزارید ما هم انلاک کنیم
    ما به کارهای ایشون عادت کردیم و ایشون همیشه همه چی رو بلد هستن و انجام دادن و میان در انجمن میگن فلان کار رو کردم یا بلدم انجام بدم ولی بعدش دیگه خبری از یاد دادن اون به دیگران نیست . بیخودی وقت خودتون رو تلف نکنید و دنبال این جور کاربرها نباشید .

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

عجله نکنید اعلام میکنم هم آیر مستر ۳۱۰۰ رو آماده میکنم و هم ca60 هم آنلاک و هم تعمیر من دیگه سودش رو کردم بابت زحمتی که کشیده بودم انشالله چند روز دیگه آموزش کامل تصویری رو ارسال میکنم.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عجله نکنید اعلام میکنم هم آیر مستر ۳۱۰۰ رو آماده میکنم و هم ca60 هم آنلاک و هم تعمیر من دیگه سودش رو کردم بابت زحمتی که کشیده بودم انشالله چند روز دیگه آموزش کامل تصویری رو ارسال میکنم.
    ببینیم و تعریف کنیم . هر چند ما حاضر شدیم بابت انلاک ca60 هزینه بپردازیم و عاجزانه از شما درخواست انلاک کردن این مودم رو خواستار بودیم ولی شما ما رو مورد بی مهری خودتون قرار دادید .

5. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ONLY_NOKIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

2 ماه گذشته کو پس آموزشت؟ :|

7. 2 کاربر از ONLY_NOKIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ONLY_NOKIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دو ماه گذشته ! چی شد آموزش؟!

9. این کاربر از ONLY_NOKIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

2 ماه گذشته کو پس آموزشت؟ :|
    من گفتم خبری از آموزش نیست دیگه . ایشون خودشون رفتن تو کار قبول سفارش و انلاک مودم و هیچ وقت نمیان راز کار خودشون رو اینجا عمومی کنن . البته هر کی باشه این کار رو نمیکنه و پیش خودش نگه میداره بلاخره زحمت کشیده و روش کار کرده . انشاالله در آینده نزدیک بعد پایان سود دهی و تقریبا آنلاک شدن همه مودم های موجود در بازار روش رو میان اینجا برا همه آموزش میدن و عمومی میکنن .

11. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دو ماه گذشته ! چی شد آموزش؟!
    واقعا انتظار داشتی بهراد چیزی بلد باشه؟ در صورتی هم که بلد باشه بیاد اموزش بده؟؟؟
    من مودم Air Master 3100 رو هم دادم حمید انلاک کرد ولی فقط همون فرکانس 3500 رو ساپورت میکرد برام مودم رو باز هم کرد آنتن ها رو نشونم داد فقط دو تا انتن برای فرکانس 3300 تا 3500 داشت و 2 تا انتن برای وایفای توی سایت سازندش هم چک کنید گفته فقط TD-LTE هست ولی باندهاش برای اپراتورها قابل سفارش هست که مبین نت باند 42-43 رو سفارش داده نهایتا با انلاک این مودم میتونید سیم ایرانسل بندازید توش واقعا بهزاد که این چیزارو نمیدونه چطوری فکر میکنید روش انلاک بلد باشه اگر هم واقعا مودم CA60 رو انلاک میکنه که من برای نمونه هم ندیدم از کسی قبول کنه انلاک کنه احتمالا روشش رو خریده

13. این کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

واقعا انتظار داشتی بهراد چیزی بلد باشه؟ در صورتی هم که بلد باشه بیاد اموزش بده؟؟؟
    من مودم Air Master 3100 رو هم دادم حمید انلاک کرد ولی فقط همون فرکانس 3500 رو ساپورت میکرد برام مودم رو باز هم کرد آنتن ها رو نشونم داد فقط دو تا انتن برای فرکانس 3300 تا 3500 داشت و 2 تا انتن برای وایفای توی سایت سازندش هم چک کنید گفته فقط TD-LTE هست ولی باندهاش برای اپراتورها قابل سفارش هست که مبین نت باند 42-43 رو سفارش داده نهایتا با انلاک این مودم میتونید سیم ایرانسل بندازید توش واقعا بهزاد که این چیزارو نمیدونه چطوری فکر میکنید روش انلاک بلد باشه اگر هم واقعا مودم CA60 رو انلاک میکنه که من برای نمونه هم ندیدم از کسی قبول کنه انلاک کنه احتمالا روشش رو خریده
    محبت کنید انلاک مستر 3100 مبین نت رو بزارید یا فریمور اصلی که سیم ایرانسل هم ساپورت کنه

15. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

محبت کنید انلاک مستر 3100 مبین نت رو بزارید یا فریمور اصلی که سیم ایرانسل هم ساپورت کنه
    فایل انلاک رو من ندارم ولی رو همون فریمور مبین نت برام انلاک کرد اگر میخواید باید با حمید هماهنگ کنبد براتون انلاک کنه
    سیم معمولی و TD ایرانسل رو بعد انلاک ساپورت میکنه

17. این کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فایل انلاک رو من ندارم ولی رو همون فریمور مبین نت برام انلاک کرد اگر میخواید باید با حمید هماهنگ کنبد براتون انلاک کنه
    سیم معمولی و TD ایرانسل رو بعد انلاک ساپورت میکنه
    از محیط انلاک با سیمکارت ایرانسل عکس بزارید ممنون میشم

19. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •