تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: اتصال دو مودم جهت افزایش برد وای فای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض اتصال دو مودم جهت افزایش برد وای فای

مودم دی لینک 2730و تی پی لینک 8151n رو میخوام بهم وصل کنم مودم دیلینک برد وای فای ضعیف شده بود که مودم تی پی لینک خرید که با آسیاتک مشکل داره مرتب قظع وصل میشه پشتیبانی هم ک ... در واقع باید از دیلینک برای اتصال به نت و از تی پی لینک جهت وای فای استفاده کنم ضمنا مودم بیلیون هم با اسیا تک مشکل داشت شدید قطع وصل میشد

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خب میتونید دی لینک رو وصل کنید به خط تلفن و مثلا آدرس ip
    192.168.1.1 به اون بدین و در ضمن DHCP Server اون روشن باشه .
    سپس یکی از پورت های لن مودم دی لینک رو با کابل به مودم تی پی لینک وصل کنید (مثلا از شماره 2 این یکی به شماره 2 اون مودم)
    در نهایت هم مودم tplink رو براش آدرس ip در همون رنج بدین مثلا 192.168.1.2 و در ضمن DHCP Server اون رو خاموش کنید .

میتونید دو نام مختلف برای شبکه های هوایی هر دو مودم در نظر بگیرید و با دستگاه هاتون به هرکدومشون که دوست داشتین متصل بشید و از اینترنت استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام مودم دی لینک نگاه کردم ای پی ادرس 192.168.1.1 بود اما پایینش استارت ای پی ادرس زده 192.168.1.2 و end ip adress 192.168.254 اینا رو تغییر ندم؟
    در ضمن تیک enable wireless مودم دی لینک رو بردارم اشکالی پیش نمیاد؟میخوام گوشیا دگه ب وای فای دیلینک که بردش ضعیف شده وصل نشه
    سوال 3 تی پی لینک فقظ یه پورت داره به شماره یک دی لینک وصل کنم؟ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام مودم دی لینک نگاه کردم ای پی ادرس 192.168.1.1 بود اما پایینش استارت ای پی ادرس زده 192.168.1.2 و end ip adress 192.168.254 اینا رو تغییر ندم؟
    در ضمن تیک enable wireless مودم دی لینک رو بردارم اشکالی پیش نمیاد؟میخوام گوشیا دگه ب وای فای دیلینک که بردش ضعیف شده وصل نشه
    سوال 3 تی پی لینک فقظ یه پورت داره به شماره یک دی لینک وصل کنم؟ممنون
    نه نیازی به تغییر دادن این ها ندارین .
    میتونید استارت ای پی رو تنظیم کنید 192.168.1.3
    و بعد مودم تی پی لینک رو ای پی خودش رو تنظیم کنید 192.168.1.2 درضمن در مودم تی پی لینک این بخش DHCP Server که استارت و اند ای پی داره رو کلا غیر فعال کنید.

میتوید شبکه هوای مودم D-Link رو غیر فعال کنید و فقط از شبکه هوایی Tp-link استفاده کنید.

دستگاه Tp-link رو نگاه کنید باید پشت اون پورت فقط عبارت ETH نوشته شده باشه اگه مخفف WAN روی اون یک دونه پورت نوشته شده بود ، یک مقدار مسائل پیچیده میشه و نیاز به تنظیم بیشتر هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

مدل دقیق مودمم td-w8151n سفید رنگ عکس نمیتونم بفرستم پشتش زیر پورت نوشته LAN

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مدل دقیق مودمم td-w8151n سفید رنگ عکس نمیتونم بفرستم پشتش زیر پورت نوشته LAN
    مشکلی نیست با کابل همون پورت رو به یک پورت معمولی از D-link وصل کنید .
    (پورت زرد رنگ با نوشته ETH یا LAN)
    (از پورت معمولا آبی رنگ که روش نوشته شده internet یا WAN استفاده نکنید)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •