تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: خرید هارد 2 ترا اینترنال یا اکسترنال؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminhitman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض خرید هارد 2 ترا اینترنال یا اکسترنال؟

باسلام
    دوستان بنده تو تاپیک قبلی رم رو مشاوره گرفتم و خیلی خوب به نتیجه رسیدم و خریداری کردم

مشکل فعلیم هارد هستش توی دیجی کالا و سایت های مشابه که نگاه میکردم به این نتیجه رسیدم از نظرات که هارد های2 ترا زیر 400 تومن همشون سیگت و وسترن و لنوو هستن حالا این هیچی مارکشون خوبه ولی بدنه ی بسیار بسیار ظریف و کیفیت ساخت و عمر بسیار پایین دارن که همه ازش شاکی بودن چه وسترن مدل پاسپورت و چه سیگیت و چه لنوو همه میگن کیفیت ساخت بدنه خیلی پایینه و اصلا محافظت شده نیست ضمن اینکه ضد شوک و اینا هم نیست و سرعتشم میگن پایینه و زودم خراب میشه و عمر کمی داره
    حالا با توجه به اینکه من بودجم خیلی نیست

یه نفر بهم پیشنهاد داد که یه هارد اینترنال بگیرم لپ تاپی و با یه قاب و یه تبدیل به اکسترنال تبدیلش کنم گفت عمرش خیلی بیشتره و بهترم عمل میکنه گفت وقتی هاردت سوخت به حرفم میرسی گفت قیمتشم یکی در میاد!

آیا این صحبت صحیحه ؟؟ به نظر شما چیکار کنم؟چه مدلی بگیرم و چه قیمتی نهایت بودجم 400 تومنه!
    خیلی گیج شدم
    استفادم از هاردم ارشیو کردن خاطرات و فیلم و عکس و ایناست به تلوزیون وصلش نمیکنم ینی کاری باش ندارم!

2. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

باسلام
    دوستان بنده تو تاپیک قبلی رم رو مشاوره گرفتم و خیلی خوب به نتیجه رسیدم و خریداری کردم

مشکل فعلیم هارد هستش توی دیجی کالا و سایت های مشابه که نگاه میکردم به این نتیجه رسیدم از نظرات که هارد های2 ترا زیر 400 تومن همشون سیگت و وسترن و لنوو هستن حالا این هیچی مارکشون خوبه ولی بدنه ی بسیار بسیار ظریف و کیفیت ساخت و عمر بسیار پایین دارن که همه ازش شاکی بودن چه وسترن مدل پاسپورت و چه سیگیت و چه لنوو همه میگن کیفیت ساخت بدنه خیلی پایینه و اصلا محافظت شده نیست ضمن اینکه ضد شوک و اینا هم نیست و سرعتشم میگن پایینه و زودم خراب میشه و عمر کمی داره
    حالا با توجه به اینکه من بودجم خیلی نیست

یه نفر بهم پیشنهاد داد که یه هارد اینترنال بگیرم لپ تاپی و با یه قاب و یه تبدیل به اکسترنال تبدیلش کنم گفت عمرش خیلی بیشتره و بهترم عمل میکنه گفت وقتی هاردت سوخت به حرفم میرسی گفت قیمتشم یکی در میاد!

آیا این صحبت صحیحه ؟؟ به نظر شما چیکار کنم؟چه مدلی بگیرم و چه قیمتی نهایت بودجم 400 تومنه!
    خیلی گیج شدم
    استفادم از هاردم ارشیو کردن خاطرات و فیلم و عکس و ایناست به تلوزیون وصلش نمیکنم ینی کاری باش ندارم!
    مگه شما قراره رو هارد سبزی خورد کنی که ساخت بندش واست مهمه ؟ یا میخوای رو آسفالت اسکی بری باهاش ؟
    اصلا کی گفته ضعیفه ؟؟ ضعیف از چه نظر ؟؟ ملاک قوی و ضعیف بودن چیه ؟؟

ببین دوست عزیز
    روش درست نگه داری و استفاده از تمام قطعات برقی و دیجیتالی باعث میشه که یه قطعه بیشتر عمر کنه و یه قطعه کمتر ( کلیه قطعات سیستم و دیجیتال و ........ )
    در مورد هارد اکسترنال متاسفانه خیلی ها شرایط نگه داری و استفاده اولیه از هارد رو رعایت نمیکنن و انتظار دارن در بدترین شرایط هارد کار کنه
    در مورد اندازه هارد بگم
    و هارد های رومیزی همشون 3.5 اینچی اینترنال pc هستن و با برق آداپتور کار میکنن
    هارد های پرتابل یا همون قابل حمل همشون هارد های 2.5 اینچی لپ تاپ هستن
    پس فرقی نداره شما چه باکس بگیری یا هارد چون جفتشون 2.5 هستن و ظریف

اما شرایط نگه داری هارد خیلی مهمه
    شما وقتی هارد اکسترنال میخری پس در نتیجه لزومی نداری که همیشه به سیستم وصل باشه و در زمانی که نیاز نیست از سیستم جدا کن چون درصد احتمال نوسان برق و یا هر مشکل دیگه ای وجود داره که هارد هرچی کمتر وصل باشه کمتر آسیب میبینه
    هارد هایی که استفاده میشن همشون مکانیکی هستن که با استفاده مداوم دچار استحلاک میشن و در دراز مدت خرابی هارد و از دست رفتن اطلاعات بالاست
    در زمان استفاده هارد تحت هیچ شرایط هارد نباید تکون بخوره ( حتی میلی متر ) چون کوچکترین ضربه هد به پلاتر باعث خرابی میشه
    بعد از استفاده یا در شرایطی که میخواید هارد رو جدا کنید باید یا سیستم خاموش باشه یا حتما باید هارد رو eject کنید ( اکثر هارد ها نرم افزار خاص خودشون رو دارن ) با این کار پلاتر خاموش میشه و جدا کردن پورت امن تر هست
    همیشه هارد باید تو قاب باشه و حتی زمان استفاده داخل قاب باشه فقط دربش رو باز بزارید
    از گرد و خاک باید دور بمونه
    در زمان استفاده طولانی مدت از هارد که به سیستم وصله در جای خنک باشه چون هارد های پورتابل 2.5 هستن و حساسیت بیشتری داره
    به پورت های مورد اطمینان وصل کنید تا مشکلی پیش نیاد

نمیدونم این حرفتون که هارد های اکسترنال زود خراب میشن رو از کجا شنیدید
    خیلی ها حتی ابتدایی ترین شرایط نگه داری هارد رو نمیدونن و رعایت نمیکنن و در دراز مدت هارد باعث خرابی میشه و مشکل رو به پای هارد میزارن
    من خودم از سال 89 یا 90 بود فکر کنم تا الان کلا 2 تا هارد پورتابل اکسترنال داشتم و این دومی رو 4 سالی میشه دارم
    خدا رو شکر سالمه و سرعت اولیش همچنان پابرجاست

شما هارد ضد گلوله هم داشته باشی ولی کوچکترین شرایط رو رعایت نکنی اون هارد عمری نمیکنه ! چون خیلی از مشکلات از طریق پورت به داخل هارد میره مثل نوسانات و تکون دادن و جدا کردن پورت در زمان استفاده
    به خصوص که شما فقط میخوای آرشیو کنی و اصلا لزومی نداره هارد همیشه به سیستم وصل باشه
    فقط وصل کن اطلاعات رو انتقال بده و بعد جدا کن

اصول و رعایت نکات ایمنی باعث عمر هارد میشه نه جنس هارد ( البته در مورد همه قطعات برقی و دیجیتالی صدق میکنه )
    مثل این میمونه یه پیراهن بخری بگی اصله و جنسش خوبه و تا 1 سال عمر میکنه
    حال اگه با چاقو بیفتی به جونش پاره نمیشه ؟

در ضمن الان کلی هارد ضد ضربه و ... تو بازار هست که نسبت به هارد های معمولی شرایط بهتری داره ( اگرچه استفاده نکردم و از معمولی استفاده میکنم چون معتقدم شرایط نگه داری اگه خوب باشه هارد راحت عمر میکنه و لزومی به پرداخت پول اضافه واسه ضد ضربه نیست )

موفق باشید
    Last edited by albertxx; 01-01-2018 at 23:40.

4. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

مگه شما قراره رو هارد سبزی خورد کنی که ساخت بندش واست مهمه ؟ یا میخوای رو آسفالت اسکی بری باهاش ؟

ببین دوست عزیز
    روش درست نگه داری و استفاده از تمام قطعات برقی و دیجیتالی باعث میشه که یه قطعه بیشتر عمر کنه و یه قطعه کمتر ( کلیه قطعات سیستم و دیجیتال و ........ )
    در مورد هارد اکسترنال متاسفانه خیلی ها شرایط نگه داری و استفاده اولیه از هارد رو رعایت نمیکنن و انتظار دارن در بدترین شرایط هارد کار کنه
    در مورد اندازه هارد بگم

شما وقتی هارد اکسترنال میخری پس در نتیجه لزومی نداری که همیشه به سیستم وصل باشه و در زمانی که نیاز نیست از سیستم جدا کن چون درصد احتمال نوسان برق و یا هر مشکل دیگه ای وجود داره که هارد هرچی کمتر وصل باشه کمتر آسیب میبینه
    هارد هایی که استفاده میشن همشون مکانیکی هستن که با استفاده مداوم دچار استحلاک میشن و در دراز مدت خرابی هارد و از دست رفتن اطلاعات بالاست
    در زمان استفاده هارد تحت هیچ شرایط هارد نباید تکون بخوره ( حتی میلی متر ) چون کوچکترین ضربه هد به پلاتر باعث خرابی میشه
    بعد از استفاده یا در شرایطی که میخواید هارد رو جدا کنید باید یا سیستم خاموش باشه یا حتما باید هارد رو eject کنید ( اکثر هارد ها نرم افزار خاص خودشون رو دارن ) با این کار پلاتر خاموش میشه و جدا کردن پورت امن تر هست
    همیشه هارد باید تو قاب باشه و حتی زمان استفاده داخل قاب باشه فقط دربش رو باز بزارید
    در زمان استفاده طولانی مدت از هارد که به سیستم وصله در جای خنک باشه چون هارد های پورتابل 2.5 هستن و حساسیت بیشتری داره

خیلی ها حتی ابتدایی ترین شرایط نگه داری هارد رو نمیدونن و رعایت نمیکنن و در دراز مدت هارد باعث خرابی میشه و مشکل رو به پای هارد میزارن
    من خودم از سال 89 یا 90 بود فکر کنم تا الان کلا 2 تا هارد پورتابل اکسترنال داشتم و این دومی رو 4 سالی میشه دارم

شما هارد ضد گلوله هم داشته باشی ولی کوچکترین شرایط رو رعایت نکنی اون هارد عمری نمیکنه ! چون خیلی از مشکلات از طریق پورت به داخل هارد میره مثل نوسانات و تکون دادن و جدا کردن پورت در زمان استفاده
    به خصوص که شما فقط میخوای آرشیو کنی و اصلا لزومی نداره هارد همیشه به سیستم وصل باشه

اصول و رعایت نکات ایمنی باعث عمر هارد میشه نه جنس هارد ( البته در مورد همه قطعات برقی و دیجیتالی صدق میکنه )

در ضمن الان کلی هارد ضد ضربه و ... تو بازار هست که نسبت به هارد های معمولی شرایط بهتری داره ( اگرچه استفاده نکردم و از معمولی استفاده میکنم چون معتقدم شرایط نگه داری اگه خوب باشه هارد راحت عمر میکنه و لزومی به پرداخت پول اضافه واسه ضد ضربه نیست )

موفق باشید

مرسی بابت وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین بهم
    مشکل اینجاست هارد های ضد ضربه و اینا گاهی تا 100 هزارتومن اختلاف دارن که واقعا ندارم این هزینه رو بدم ضمن اینکه شما مدل 2 ترا چه مدلی پیشنهاد میدین بهم ؟؟
    و اینکه من دوستانم سیلیکون پاور دارن اصن ندیدم نرم افزار خاصی برای ایجکت کردن هارد از خود ویندوز استفاده میکنن ایا درسته اینکار ؟ یا حتما باید نرم افزار خاصی مد نظر داشت ؟؟

و مورد اخر اینکه پس شما معتقدین هارد معمولی با یه کیف برزنتی محافظ بگیرم و فقط وقتی لازم دارم هارد رو در کیف رو باز بزارم وصلش کنم بی تکون و کارم تموم شد جداش کنم مشکلی پیش نخواهد امد؟

6. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

ببین دوست عزیز
    در مورد اندازه هارد بگم

موفق باشید
    سلام. به نظر من اشتباه می کنید. اصلا این تبدیل ها اصولی نیستند. بهترین کار همون خرید هارد اکسترناله به جای تبدیل اون مگر این که هارد لپتاپی اضافه داشته باشید و بخواهید قابل استفاده اش کنید.

اگه از هارد استفاده زیادی ندارید اکسترنال بخرید چون هیچ وقت اشتباهی هاردتون فرمت نمیشه و مشکلی برای اطلاعات پیش نمیاد ولی اگه استفاده زیاده ( منظورم از استفاده کپی و حذف زیاد اطلاعاته ) اینترنال بخرید بهتره. هارد اینترنالم سیگیت و اکسترنالم وسترن دیجیتاله و از جفتش راضی ام.
    ممکنه نظرتون رو راجب دو تبدیل زیر عرض بفرمائید ؟

https://www. Digikala .com/Product/DKP-263512/
    https://www. Digikala .com/Product/DKP-211933
    فاصله های اطراف دیجی کالا رو بردارید
    یه اینترنال وسترن دیجیتال بلو یا پرپل بگیرم 300 با 35 الی 50 تومن اکسترنالش کنم و استفاده کنم

حس میکنم با این کار یه اینترنال دارم که جون سخت تر از اکسترنال باشه نه ؟؟ میشه راهنماییم کنید؟
    Last edited by aminhitman; 02-01-2018 at 00:42.

8. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

مشکل اینجاست هارد های ضد ضربه و اینا گاهی تا 100 هزارتومن اختلاف دارن که واقعا ندارم این هزینه رو بدم ضمن اینکه شما مدل 2 ترا چه مدلی پیشنهاد میدین بهم ؟؟
    قیمت ندارم و سایت ها هم معمولا بیشتر میزنن
    ولی تو وسترن مدل ultra باید همین حدود باشه
    و اینکه من دوستانم سیلیکون پاور دارن اصن ندیدم نرم افزار خاصی برای ایجکت کردن هارد از خود ویندوز استفاده میکنن ایا درسته اینکار ؟ یا حتما باید نرم افزار خاصی مد نظر داشت ؟؟
    بعضی شرکت ها دارند
    از جمله هارد های سری ultra از برند وسترن ( کلا نرم افزارهای امنیتی کدگذاری - بک آپ و .... داخلش هست )
    مرسی بابت وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین بهم

و مورد اخر اینکه پس شما معتقدین هارد معمولی با یه کیف برزنتی محافظ بگیرم و فقط وقتی لازم دارم هارد رو در کیف رو باز بزارم وصلش کنم بی تکون و کارم تموم شد جداش کنم مشکلی پیش نخواهد امد؟
    منظورم اکسترنال بود با یه کیف ( فکر کنم 10 15 تومان باشه )
    بله اصلا نباید تکون بخوره
    متاسفانه خیلی ها هنوز این نکته رو رعایت نمیکنن که موقع استفاده نباید هارد رو تکون داد

ممکنه نظرتون رو راجب دو تبدیل زیر عرض بفرمائید ؟

https://www. Digikala .com/Product/DKP-263512/
    https://www. Digikala .com/Product/DKP-211933
    فاصله های اطراف دیجی کالا رو بردارید
    یه اینترنال وسترن دیجیتال بلو یا پرپل بگیرم 300 با 35 الی 50 تومن اکسترنالش کنم و استفاده کنم

حس میکنم با این کار یه اینترنال دارم که جون سخت تر از اکسترنال باشه نه ؟؟ میشه راهنماییم کنید؟
    نیم ساعت واست روضه خوندم بازم میگی باکس بگیرم چون اینا جون سخت تر هستن !

من اطلاعاتی در مورد این باکس ها ندارم چون استفاده نکردم ( کلا در زمینه ای که تجربه شخصی ندارم چیزی نمیگم )

ولی کلا
    به نظرم هارد اکسترنال بگیری بهتره ( نظر شخصی )
    هارد اکسترنال به دلیل اینکه تو کارخونه بسته بندی و تجهیز میشه فکر میکنم امنیت و کیفیت بالاتری داشته باشه
    باکس ها رو شما باید دستی درست کنید
    در واقع کسانی که از باکس استفاده میکنن بیشتر افرادی هستن که موقت میخوان از یه هاردی استفاده کنن یا اینکه یه هارد اینترنال دارن و میخوان اکسترنال کنن
    برای دراز مدت و آرشیو کردن اکثرا از اکسترنال استفاده میکنن ( نمگیم همه - شایدم همه گفتن هم درست باشه )

چند نکته شخصی
    1 - در مورد هارد اکسترنال و چه اینترنال بیشتر سراغ وسترن دیجیتال و سیگیت برید - چون امتحانشون رو پس دادن ( البته مدل های ضد ضربه رو ADATA بهتره فکر کنم )
    2 - از هر برندی میخواید بخرید بالاترین کلاس کاری همون مدل رو بخرید ( مثلا وسترن دیجیتال چند مدل داره - معمولی - element و ultra ) که مدل اولترا بهتره ( بیشتر نرم افزاری تفاوت دارن )
    3 - در زمان خرید تحت هیچ شرایط به حرف فروشنده گوش نکنید - چون کلا اون چیزی رو میگن که دلشون بخواد ( تو کل عمرتون هم هرچی خواستید بخرید از همه افراد بپرسید بجز فروشندگان همون قطعه مورد نظر )
    4 - با گارانتی معتبر و از فروشنده معتبر بخرید ( یکی میگه بیا فلان جا واست بگیرم آشنا هست رو بیخیال )
    خودم چند سال قبل یه مدل هارد خریدم و بعد اینکه آوردم خونه وصل کردم به سیستم و به دلیل مشکل پاور در همون لحظه اول هارد سوخت
    خودم هارد رو فرستادم گارانتی و واسم تعویض کردن ( نمونه استفاده از گارانتی معتبر )

بنده تجربه شخصی از برند سیگیت ندارم واسه همین معرفی نمیکنم !

یه سوال
    هارد رو زیاد جا به جا میکنید ؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

قیمت ندارم و سایت ها هم معمولا بیشتر میزنن
    ولی تو وسترن مدل ultra باید همین حدود باشه

بعضی شرکت ها دارند
    از جمله هارد های سری ultra از برند وسترن ( کلا نرم افزارهای امنیتی کدگذاری - بک آپ و .... داخلش هست )

منظورم اکسترنال بود با یه کیف ( فکر کنم 10 15 تومان باشه )
    بله اصلا نباید تکون بخوره
    متاسفانه خیلی ها هنوز این نکته رو رعایت نمیکنن که موقع استفاده نباید هارد رو تکون داد

نیم ساعت واست روضه خوندم بازم میگی باکس بگیرم چون اینا جون سخت تر هستن !

من اطلاعاتی در مورد این باکس ها ندارم چون استفاده نکردم ( کلا در زمینه ای که تجربه شخصی ندارم چیزی نمیگم )

ولی کلا
    به نظرم هارد اکسترنال بگیری بهتره ( نظر شخصی )
    هارد اکسترنال به دلیل اینکه تو کارخونه بسته بندی و تجهیز میشه فکر میکنم امنیت و کیفیت بالاتری داشته باشه
    باکس ها رو شما باید دستی درست کنید
    در واقع کسانی که از باکس استفاده میکنن بیشتر افرادی هستن که موقت میخوان از یه هاردی استفاده کنن یا اینکه یه هارد اینترنال دارن و میخوان اکسترنال کنن
    برای دراز مدت و آرشیو کردن اکثرا از اکسترنال استفاده میکنن ( نمگیم همه - شایدم همه گفتن هم درست باشه )

چند نکته شخصی
    1 - در مورد هارد اکسترنال و چه اینترنال بیشتر سراغ وسترن دیجیتال و سیگیت برید - چون امتحانشون رو پس دادن ( البته مدل های ضد ضربه رو ADATA بهتره فکر کنم )
    2 - از هر برندی میخواید بخرید بالاترین کلاس کاری همون مدل رو بخرید ( مثلا وسترن دیجیتال چند مدل داره - معمولی - element و ultra ) که مدل اولترا بهتره ( بیشتر نرم افزاری تفاوت دارن )
    3 - در زمان خرید تحت هیچ شرایط به حرف فروشنده گوش نکنید - چون کلا اون چیزی رو میگن که دلشون بخواد ( تو کل عمرتون هم هرچی خواستید بخرید از همه افراد بپرسید بجز فروشندگان همون قطعه مورد نظر )
    4 - با گارانتی معتبر و از فروشنده معتبر بخرید ( یکی میگه بیا فلان جا واست بگیرم آشنا هست رو بیخیال )
    خودم چند سال قبل یه مدل هارد خریدم و بعد اینکه آوردم خونه وصل کردم به سیستم و به دلیل مشکل پاور در همون لحظه اول هارد سوخت
    خودم هارد رو فرستادم گارانتی و واسم تعویض کردن ( نمونه استفاده از گارانتی معتبر )

بنده تجربه شخصی از برند سیگیت ندارم واسه همین معرفی نمیکنم !

یه سوال
    هارد رو زیاد جا به جا میکنید ؟؟
    نه بابا هارد همش ثابته یه وقت چی بشه بخام ببرمش دانشگاه اونم نمیبرم سالی یه بار
    مورد بعدی گفتی بالاترین مدل هر هارد رو بخریم
    هارد الترا تقریبا هم قیمت میشه با مدل آرمور سیلیکون و ایدیتا که مشکل مالی پیش میاد

من بودجم به پاسپورت المنت سیگیت لنوو 2 ترا میرسه ! بالاتر میشه بیش از 400

11. این کاربر از aminhitman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

نه بابا هارد همش ثابته یه وقت چی بشه بخام ببرمش دانشگاه اونم نمیبرم سالی یه بار
    مورد بعدی گفتی بالاترین مدل هر هارد رو بخریم
    هارد الترا تقریبا هم قیمت میشه با مدل آرمور سیلیکون و ایدیتا که مشکل مالی پیش میاد

من بودجم به پاسپورت المنت سیگیت لنوو 2 ترا میرسه ! بالاتر میشه بیش از 400
    لنوو هم مگه هارد تولید میکنه ؟
    شما فقط دنبال سیگیت و وسترن باش
    راستش واسه این پرسیدم چون میخواستم پیشنهاد بدم هارد رومیزی بگیری
    اگرچه بزرگه و واسه حمل و نقل سخته ( اندازش اونقدرها بزرگ نیست ولی مشکل آداپتور هست که اگه بخواید انتقال بدید باید پریز برق باشه )
    ولی داخلش هارد 3.5 هست که از هارد 2.5 بهتره ( شاید کمی )
    کلا خودم مدل رومیزی رو میپسندم چون مدل های پرتابل حساسیت بالاتری دارن

متاسفانه به دلیل نوسانات بازار خبری از قیمت ها ندارم ( به سایت ها اعتباری نیست چون قیمتش بیشتره )

در مورد مدل المنت هم خوبه و مشکلی نیست

ولی باز بقیه دوستان نظر بدن بیشتر به کمکتون میاد چون من از همه برند ها استفاده نکردم که مدل خاصی رو پیشنهاد بدم
    ولی کلا نظرم رو وسترن و سیگیت هست

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

اگرچه بزرگه و واسه حمل و نقل سخته ( اندازش اونقدرها بزرگ نیست ولی مشکل آداپتور هست که اگه بخواید انتقال بدید باید پریز برق باشه )

متاسفانه به دلیل نوسانات بازار خبری از قیمت ها ندارم ( به سایت ها اعتباری نیست چون قیمتش بیشتره )

ولی باز بقیه دوستان نظر بدن بیشتر به کمکتون میاد چون من از همه برند ها استفاده نکردم که مدل خاصی رو پیشنهاد بدم
    داداش لنوو همه چی تولید میکنه

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

شرمنده خیلی سوال میپرسم
    یه نظریه دیگه ام اینه که من یه هارد 2 ترا لپ تاپی بگیرم چون خودم لپ تاپ دارم و اون هارد و بزارم داخل لپ تاپم و هارد خودش که 1 ترا هست رو در بیارم و بزارم تو قاب ازش استفاده کنم
    ایا ممکنه ؟ بهتر نیست ؟
    هزینش خیلی بیشتر میشه ؟ یا کمتر میشه ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

شرمنده خیلی سوال میپرسم
    یه نظریه دیگه ام اینه که من یه هارد 2 ترا لپ تاپی بگیرم چون خودم لپ تاپ دارم و اون هارد و بزارم داخل لپ تاپم و هارد خودش که 1 ترا هست رو در بیارم و بزارم تو قاب ازش استفاده کنم
    ایا ممکنه ؟ بهتر نیست ؟
    هزینش خیلی بیشتر میشه ؟ یا کمتر میشه ؟
    خواهش میکنم مشکلی نیست بپرس
    فروم واسه سواله دیگه

راستش نمیدونم
    چون در زمینه هارد 2.5 اطلاعاتی ندارم
    نه قیمت نه کیفیت - در مورد هیچ کدوم اطلاعاتی ندارم

16. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •