تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: آیا دفترچه بیمه های "بیمه سلامت" از درجه اعتبار ساقط شده و نمی شه رفت دکتر و دارو گرفت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

2 آیا دفترچه بیمه های "بیمه سلامت" از درجه اعتبار ساقط شده و نمی شه رفت دکتر و دارو گرفت؟

سلام

یکی به من گفت دفترچه بیمه سلامت دیگه اعتباری نداره و همان یک مقدار مبلغی که برای ویزیت دکتر و دارو کسر می شد رو دیگه هیچ درمانگاه و داروخانه ای قبول نمی کنه, آیا همینطوره؟ البته هیچ فایده ای نداشت و بیشتر هزینه را بیمار بیچاره باید آزاد پرداخت می کرد ولی همان اندک هم غنیمت بود که انگار آن را هم حذف کردند و به گردن بیمار گذاشتند تا پول بره سوریه خرج بشه!

ممنون

2. 2 کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام

یکی به من گفت دفترچه بیمه سلامت دیگه اعتباری نداره و همان یک مقدار مبلغی که برای ویزیت دکتر و دارو کسر می شد رو دیگه هیچ درمانگاه و داروخانه ای قبول نمی کنه, آیا همینطوره؟ البته هیچ فایده ای نداشت و بیشتر هزینه را بیمار بیچاره باید آزاد پرداخت می کرد ولی همان اندک هم غنیمت بود که انگار آن را هم حذف کردند و به گردن بیمار گذاشتند تا پول بره سوریه خرج بشه!

ممنون
    فکر کنم یک ماه دوماهی هست
    البته حذف نشده بلکه تغییراتی دادن

قبلا با هزار تومان دفترچه خدمات درمانی میگرفتید ( تحت عنوان بیمه همگانی ) و همه جا قابل ارائه بود
    الان فقط مراکز و بیمارستان های دولتی این دفترچه رو قبول میکنن ( عملا یعنی هیچی - چون مراکز دولتی واقعا افتضاح هستن )

به جاش نوعی بیمه اومده به اسم بیمه ایرانیان که باید نزدیک به 245 هزارتومان بدید تا دفترچه بگیرید و تو همه مطب های خصوص و دولتی قابل استفاده هست

در واقع از هزار تومان جهش 250 هزار تومانی داشتن ( چند برابر میشه ؟؟ )
    تخم مرغ 700 تومان باشه دیگه دفترچه نباید 250 باشه ؟؟

4. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام

ممنون
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    راستش من تامین اجتماعی هستم و نمی دونم چه تغییراتی برای بیمه سلامت داشته
    ولی فکر کنم در رابطه با این خبر پست زدی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید ایتو کسایی که استفاده کردن نظر بدن چیزی تغییر داشته یا نه
    +
    حرف albertxx رو نقض نمی کنم ( مخصوصا که خودم باسه یک مورد درمانی تو دوره ای که ورود دارو خیلی مشکل داشت مجبور بودیم از 3-4-5 نوبت بگیریم تا بتونیم مثلا 9-10 کار درمانی انجام بشه ) ولی باز داشتنش رو بهتر از نداشتن دفترچه می دونم مخصوصا وقتی حادثه خبر نمی کند.
    در کنار ان در صورتی که بودجه اجازه میده، بسته به نوع کار، بیمه تکمیلی مناسب شرایط و حساسیت کار، شرایط بهتری رو می تونه فراهم کنه ( البته بخاطر تنوع زیاد باید قبلش وقت گذاشت و بررسی کرد)

6. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    راستش من تامین اجتماعی هستم و نمی دونم چه تغییراتی برای بیمه سلامت داشته
    ولی فکر کنم در رابطه با این خبر پست زدی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید ایتو کسایی که استفاده کردن نظر بدن چیزی تغییر داشته یا نه
    +
    حرف albertxx رو نقض نمی کنم ( مخصوصا که خودم باسه یک مورد درمانی تو دوره ای که ورود دارو خیلی مشکل داشت مجبور بودیم از 3-4-5 نوبت بگیریم تا بتونیم مثلا 9-10 کار درمانی انجام بشه ) ولی باز داشتنش رو بهتر از نداشتن دفترچه می دونم مخصوصا وقتی حادثه خبر نمی کند.
    در کنار ان در صورتی که بودجه اجازه میده، بسته به نوع کار، بیمه تکمیلی مناسب شرایط و حساسیت کار، شرایط بهتری رو می تونه فراهم کنه ( البته بخاطر تنوع زیاد باید قبلش وقت گذاشت و بررسی کرد)
    تامین اجتماعی فکر کنم ماهیانه باید 150 بدید ؟؟ درسته ؟؟
    البته 30 ساله هست و بازنشستگی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من یکیو میشناسم بازنشسته شرکت واحد هست الان 6 ماه حقوق ندادن.چه تضمینی وجود داره که تامین اجتماعی ورشکست نشه؟

9. 2 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یکیو میشناسم بازنشسته شرکت واحد هست الان 6 ماه حقوق ندادن.چه تضمینی وجود داره که تامین اجتماعی ورشکست نشه؟
    همین الان که ورشکسته هست و در سال های آتی که بدتر خواهد شد. دلیلش هم واضح و مشخصه.
    جمعیت کشور جوان هست و به سمت پیری میره و عده زیادی هم بیکار.
    این عده ای که سرکار هستند ، دارن بیمه رد میکنند و یک عده کمی نسبت به اونهایی که بیمه رد میکنند، حقوق بازنشستگی میگیرند. با این حساب باز مشکل دارند.
    حساب کنید روز به روز از جمعیت جوان که بیمه میدهند کم بشه و به بازنشسته اضافه بشه.

ما وضعمون همین هست و بدتر هم خواهد شد.
    دفترچه بیمه نداریم و با بیکاری و بی پولی به سمت پیری میریم.

11. 4 کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام

ممنون
    نه هنوز هم اعتبار داره اما از آبان ماه امسال محدود شده به مراکز درمانی دولتی.
    من دیروز بیمارستان فارابی بودم با همین دفترچه و مشکلی نبود...

13. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نه هنوز هم اعتبار داره اما از آبان ماه امسال محدود شده به مراکز درمانی دولتی.
    من دیروز بیمارستان فارابی بودم با همین دفترچه و مشکلی نبود...
    مراکز دولتی وقتی خوبه که ویزیتی که میخواهی بشی با امروز یا ماه اینده فرق نداشته باشه و اعصاب فولادین داشته باشی

- - - Updated - - -

همین الان که ورشکسته هست و در سال های آتی که بدتر خواهد شد. دلیلش هم واضح و مشخصه.
    جمعیت کشور جوان هست و به سمت پیری میره و عده زیادی هم بیکار.
    این عده ای که سرکار هستند ، دارن بیمه رد میکنند و یک عده کمی نسبت به اونهایی که بیمه رد میکنند، حقوق بازنشستگی میگیرند. با این حساب باز مشکل دارند.
    حساب کنید روز به روز از جمعیت جوان که بیمه میدهند کم بشه و به بازنشسته اضافه بشه.

ما وضعمون همین هست و بدتر هم خواهد شد.
    دفترچه بیمه نداریم و با بیکاری و بی پولی به سمت پیری میریم.

بله وقتی پول داشتند باید در جاهای مختلف کشور و خارج ازکشور سرمایه گذاری میکردند و سود اون رو می بردند . که الان وضع این نشه

15. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

مراکز دولتی وقتی خوبه که ویزیتی که میخواهی بشی با امروز یا ماه اینده فرق نداشته باشه و اعصاب فولادین داشته باشی

- - - Updated - - -

بله وقتی پول داشتند باید در جاهای مختلف کشور و خارج ازکشور سرمایه گذاری میکردند و سود اون رو می بردند . که الان وضع این نشه
    همه جا اعتبار داره اما به درد نمیخوره
    دولتی خصوصی نداره
    بری مطب تخصصی هم یکم کم میکنن به خاطر این دفترچه

17. 3 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

وقتی حرف از بیمه در این خراب شده میزنی آدم روده بر میشه از خنده
    Last edited by shangil; 27-12-2017 at 14:41.

19. 7 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •