تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: آیا دفترچه بیمه های "بیمه سلامت" از درجه اعتبار ساقط شده و نمی شه رفت دکتر و دارو گرفت؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

مراکز دولتی وقتی خوبه که ویزیتی که میخواهی بشی با امروز یا ماه اینده فرق نداشته باشه و اعصاب فولادین داشته باشی
    بله خب در اکثر مواقع همینطوره... هرچند من دیروز کارم یه روزه انجام شد ولی حرفتون درسته و خدماتی که از مراکز دولتی میاد عمدتا باشلوغی و دشواری زیاده و کیفیت خیلی پائینی هم داره در اکثر مواقع... از طرفی من برای بیمه سلامتم پولی پرداخت نکردم... یعنی یک trade offی هم وجود داره بین هزینه ای که برای بیمه میدیم و خدماتی که میگیرم و برای یه بیمه رایگان اونم تو کشور فقیری مثل ایران بیش از این اگر بخوان خدمات بده یه چیزی شبیه به معجزه هست

2. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

کشور فقیری مثل ایران خوابیده بر معادن نفت و طلا و مس ساخته شده برا ادمای ساده لوح و یا خودی ها!!
    بسی از خنده روده بر میشه آدم با حرفای که یه عده با دو کلاس سواد و بدون مطالعه میزنن

برای همچین کسایی باید گفت برین گوسفندای خودتون رو چرا کنین و یا اگر واقعا خوابیدین سعی کنین بیار بشین و واقعیات رو ببینین که چطور سرتون کلاه میره
    البته خودشون هم میدونن وقتی حرف از بیمه زده میشه اونم تو ایران بسی به کلمه بیمه توهین میشه
    Last edited by shangil; 28-12-2017 at 09:56.

4. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بله خب در اکثر مواقع همینطوره... هرچند من دیروز کارم یه روزه انجام شد ولی حرفتون درسته و خدماتی که از مراکز دولتی میاد عمدتا باشلوغی و دشواری زیاده و کیفیت خیلی پائینی هم داره در اکثر مواقع... از طرفی من برای بیمه سلامتم پولی پرداخت نکردم... یعنی یک trade offی هم وجود داره بین هزینه ای که برای بیمه میدیم و خدماتی که میگیرم و برای یه بیمه رایگان اونم تو کشور فقیری مثل ایران بیش از این اگر بخوان خدمات بده یه چیزی شبیه به معجزه هست
    انصاف این نیست . یک عده که واقعا صلاحیت ندارند ، رفتند تو ادارات و ارگان ها بهترین بیمه و حقوق رو دارند با کمترین کار
    بعد ما شاغل بخش خصوصی با کمترین حقوق و بیشترین کار و استرس.
    واقعا انصاف نیست

6. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

انصاف این نیست . یک عده که واقعا صلاحیت ندارند ، رفتند تو ادارات و ارگان ها بهترین بیمه و حقوق رو دارند با کمترین کار
    واقعا انصاف نیست
    بله. متاسفانه انصاف نیست... نه تنها نظام بیمه درمانی بلکه بیمه بازنشستگی هم وضع بدی داره تو ایران.
    کشور مثل بمبی هست که از بابت این نارضایتی ها لب مرز انفجاره...

8. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

واقعا انصاف نیست
    آدمهای زیادی تو این مملکت راست راست راه می رند و می خوابن و حقوق می گیرن. من کسی رو می شناسم تو سایپا کار می کنه و چون فقط یک لیسانس مدیریت در پیت داشته و هیچ ارتباطی با شغلش و کاری که می کنه نداره و صرفا فقط یک مدرک داره الان با اضافه کاری 4 میلیون می گیره و با پولهایی که تو این سالها جمع کرده و گذاشته بانک و یا به کسی داده سود می گیره چیزی حدود 8 تا 10 میلیون عایدی در ماه داره و طرف نه مدیر هست و نه کارشناس و نه تخصصی داره و با پارتی رفت یه شغل گرفت. همش سر کار داره کلش بازی می کنه و تلگرام می ره و با تلفن حرف می زنه و چایی قهوه می خوره. من موندم این آدمها چطوری سرکارن و کسی نظارتی بر اینها نمی کنه و الکی پول مملکت میره تو جیب اینها که مبادا اگر بریزن بیرون شورش بشه، چون یه جمعیت چند میلیونی از این افراد در همه سازمانها و ارگانها فقط نقش هویج رو بازی می کنن و به اندازه یه قرص سرماخوردگی منفت و ارزش برای اقتصاد و مملکت نداشتن.
    پاسدار می شناسم که خودش و خونوادش رو با پول و حقوق مفت میلیاردر کرد و خونه و ماشین و حساب بانکی پر ساخت و از دهات که باید همونجا می موند و کشاورزی و پرورش احشام رو برقرار می کرد و سودی به حال خودش و کشور می داشت اومده چند طبقه خونه ساخته و از چند واحد اجاره هم پول در میاره؛ در حالیکه دوزار نه سواد داره و در کل از هیچ چیز سر رشته نداره و هیچی نمی فهمه و یه اس ام اس رو باید 2 ساعت براش توضیح بدی!و تا ساعت 10 صبح خوابه و روز از نو روزی از نو با حقوق و پول مفت که از نفت پر برکت که خدا زیادش کنه می رسه به این جماعت. میلیونها نفر تو این مملکت همینطوری حقوق، مزایا، وام گنده کم بهره و بیمه عالی دارن و کاری نیست که بکنن و اگر هم باشه باز واسه بیچاره هاست که بکنن و اینها باز مفتخوری می کنن.

10. 4 کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بحث من اینه که من جوان الان چرا باید همش فکرم سر این باشه که اگر یک اتفاق برای من بیوفته یا مریض بشم، میتونم هزینه کنم؟ از پس هزینه درمان بر میام؟
    یک دندان اگر عصب کشی و پر کردن و روکش بخواد، بدون دردسر 1.5 خرج ش میشه.
    وقتی هنوز سر یک کار درست حسابی نیستیم و به این سرکاری ها که نمیشه گفت شغل.
    آخه یک بیمه و شغل با حقوق مناسب که دیگه جز حداقل های انسان باید باشه آن هم وقتی ما میگوییم ظرفیت اداره 200 میلیون نفر رو در کشور داریم.
    چرا من باید برای حداقل نیاز هام اینقدر فکرم درگیر باشه و در استرس باشم؟ این انصاف هست؟
    لعنت بر من اگر بخواهبم ازدواج کنم و بچه بیارم و اون رو گرفتار کنم
    چرا برای حداقل نیاز هایی که در تمام دنیا جز حداقل هاست، آدم رو اینقدر تکان میدید؟

12. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

یه چرک نویس هست این بیمه
    تنها بیمه کاربردی در ایران بیمه تکمیلی هست که اونم پولی که میریزی در نهایت 10 برابر هزینه درمان میشه
    دزدها

- - - Updated - - -

بحث من اینه که من جوان الان چرا باید همش فکرم سر این باشه که اگر یک اتفاق برای من بیوفته یا مریض بشم، میتونم هزینه کنم؟ از پس هزینه درمان بر میام؟
    یک دندان اگر عصب کشی و پر کردن و روکش بخواد، بدون دردسر 1.5 خرج ش میشه.
    وقتی هنوز سر یک کار درست حسابی نیستیم و به این سرکاری ها که نمیشه گفت شغل.
    آخه یک بیمه و شغل با حقوق مناسب که دیگه جز حداقل های انسان باید باشه آن هم وقتی ما میگوییم ظرفیت اداره 200 میلیون نفر رو در کشور داریم.
    چرا من باید برای حداقل نیاز هام اینقدر فکرم درگیر باشه و در استرس باشم؟ این انصاف هست؟
    لعنت بر من اگر بخواهبم ازدواج کنم و بچه بیارم و اون رو گرفتار کنم
    چرا برای حداقل نیاز هایی که در تمام دنیا جز حداقل هاست، آدم رو اینقدر تکان میدید؟
    اندکی صبر...

14. 2 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

آدمهای زیادی تو این مملکت راست راست راه می رند و می خوابن و حقوق می گیرن. من کسی رو می شناسم تو سایپا کار می کنه و چون فقط یک لیسانس مدیریت در پیت داشته و هیچ ارتباطی با شغلش و کاری که می کنه نداره و صرفا فقط یک مدرک داره الان با اضافه کاری 4 میلیون می گیره و با پولهایی که تو این سالها جمع کرده و گذاشته بانک و یا به کسی داده سود می گیره چیزی حدود 8 تا 10 میلیون عایدی در ماه داره و طرف نه مدیر هست و نه کارشناس و نه تخصصی داره و با پارتی رفت یه شغل گرفت. همش سر کار داره کلش بازی می کنه و تلگرام می ره و با تلفن حرف می زنه و چایی قهوه می خوره. من موندم این آدمها چطوری سرکارن و کسی نظارتی بر اینها نمی کنه و الکی پول مملکت میره تو جیب اینها که مبادا اگر بریزن بیرون شورش بشه، چون یه جمعیت چند میلیونی از این افراد در همه سازمانها و ارگانها فقط نقش هویج رو بازی می کنن و به اندازه یه قرص سرماخوردگی منفت و ارزش برای اقتصاد و مملکت نداشتن.
    پاسدار می شناسم که خودش و خونوادش رو با پول و حقوق مفت میلیاردر کرد و خونه و ماشین و حساب بانکی پر ساخت و از دهات که باید همونجا می موند و کشاورزی و پرورش احشام رو برقرار می کرد و سودی به حال خودش و کشور می داشت اومده چند طبقه خونه ساخته و از چند واحد اجاره هم پول در میاره؛ در حالیکه دوزار نه سواد داره و در کل از هیچ چیز سر رشته نداره و هیچی نمی فهمه و یه اس ام اس رو باید 2 ساعت براش توضیح بدی!و تا ساعت 10 صبح خوابه و روز از نو روزی از نو با حقوق و پول مفت که از نفت پر برکت که خدا زیادش کنه می رسه به این جماعت. میلیونها نفر تو این مملکت همینطوری حقوق، مزایا، وام گنده کم بهره و بیمه عالی دارن و کاری نیست که بکنن و اگر هم باشه باز واسه بیچاره هاست که بکنن و اینها باز مفتخوری می کنن.
    به چنین اونایی آتو نمیدم
    الان شما یه ساختمان ساز پیدا کن سوادش حداقل برابر با شما باشه
    در چادر زندگی میکنم ولی به این ها باج نمیدم

16. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

کلا هیچگونه دفترچه درمانی تو ایران بدرد نخوره مگر کارمندی باشی واست بیمه رد کنن همین تامین اجتماعی ماهی 40 تومن سالی تقریبا 500 باید واریز کنی آخرش هم بیشتر از جیب خودت میره خلاصه اینکه بخ بخ شدیم رفت اگه ی روز مریضی بد بگیریم و پول هم نداشته باشیم فاتحه

18. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •