تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: بوت نشدن ویندوز ایکس پی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض بوت نشدن ویندوز ایکس پی

با سلام
    متاسفانه ویندوزم بوت نمیشه و فقط در حالت سیف مد بالا میاد
    از سی دی ویندوز هم برای ریپیر کمک گرفتم اما گزینه ریپیر نداره
    فقط تونستم از قسمت سیف مد با سی دی ویندوز گزینه آپگریدو انتخاب کنم که اونم فقط یه ویندوز موازی در درایو سی نصب کرد و ویندوزم درست نشد در قسمتی که اف هشت میزنیم
    اون گزینه آخرین باری که ویندوز درست بوت شده هم زدم اما بازم موقع لود شدن گیر میکنه
    لطفا کمک کنید نمیخوام ویندوزمو از دست بدم کلی نرم افزارو تنظیمات روش دارم
    یه سوال دیگه هم دارم نمیشه با دی وی دی ویندوز سون این ویندوزو بدون تغییر در برنامه ها آپدیتش کنم که هم ویندوزم درست بشه هم ارتقا پیدا کنه به ویندوز هفت
    گرچه شنیدم مستقیما نمیشه اینکارو کرد
    یه نرم افزار وقتی ویندوز سالم بود از مایکروسافت دانلود کرده بودم که خودش ویندوز اکس پیو به هفت تبدیل میکرد اما وسط کار خطا میداد
    دلیلش چی بوده
    آیا راه دیگه هم هست
    سپاس فراوان
    Last edited by MOJEBI; 26-12-2017 at 21:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.ممکنه با کم کردن برنامه هایی که موقع استارت آپ ویندوز راه اندازی میشن بتونید وارد ویندوز قبلی بشید.احتمالان چون تعدادشون زیاده این اتفاق میفته.از همون حالت سیف مد وارد ویندوز قبلی بشید.بعد تاسک منیجر رو بزنید.توی قسمت New Task تایپ کنید msconfig.exe یا شایدم msconfig.msi.روی startup کلیک کنید و چند تا از برنامه های سنگین مثلن آنتی ویروس رو غیرفعال کنید .بعد ریستارت کنید.البته بعد دوباره از همون ویندوز میتونید دوباره فعالش کنید ولی بهتر هست تعداد برنامه هایی که موقع استارت ویندوز بالا میان کم باشه.

Sent using Android ForumReader app

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    ممنون از شما
    اما مشکل حل نشد
    ضمنا قبلا داشته با همین نرم افزارها کار میکرده!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

الان ویندوزی که خراب شده توی کدوم درایو هست.چون گفتید یه ویندوز موازی نصب شده.منظورتون اینه که دوتا ویندوز روی درایو سی دارید.اگه اینجور باشه باید دوتا پوشه ویندوز توی درایو سی داشته باشید.ولی به نظرم اشتباه میکنید.چون گزینه آپگرید به نظرم فقط ویندوز موجود رو تغییر میده و نصب جدید انجام نمیده.
    حالا اگه ویندوز دیگه ای نصب شده میخوام بدونم درست کار میکنه یا نه و توی کدوم درایو نصب شده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    بله 3تا ویندوز در درایو c نصب شده که اون دوتایی که جدید نصب شده درست کار میکنند اما اون ویندوز اصلی کار نمیکنه

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

ممکنه از طریق system restore بشه درستش کرد.البته اگه قبلن غیرفعالش نکرده باشید.معمولن هر چند وقت یه بار بطور خودکار یه بکاپ میگیره. ازطریق سیف مود وارد ویندوز قبلی بشید. روی منوی start کلیک کنید
    Start-->program files-->accessories-->system tools-->system restore
    از اونجا آخرین تاریخی که از سیستم بکاپ گرفته رو پیدا کنید .ولی نرم افزارهایی که بعد از آخرین بکاپ نصب کردید احتمالن درست کار نمیکنن.
    البته باید وارد سیف مود همون ویندوز قبلی بشید.یعنی توی منوی بوت برید روی ویندوز قبلی و F8 رو بزنید.
    بهتر هست قبل از اینکه سیستم ریستور رو اجرا کنید از رجیستری ویندوز یه بکاپ بگیرید.احتمال داره با اجرای فایل بکاپ رجیستری نرم افزارهایی که بعد از سیستم ریستور کار نمیکنن درست بشن.
    به نظرم اطلاعاتتون از ویندوز زیاد هست.ولی اگه بکاپ گرفتن از رجیستری رو نمیدونید میتونم براتون توضیح بیشتری بدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام قربان
    قبلا غیر فعال شده
    ضمنا معمولا سیستم ریستور وقتهایی به کار میاد که یه نرم افزار یا دیوایس جدید اختلال ایجاد میکنه یا گاها ویروس سیستمو مختل میکنه
    مطمئنم هیچ کدوم از اینها پیش نیامده که با سیستم ریستور درست بشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگر دوستان بتونید با این سوالم هم پاسخ بدید فکر کنم مشکلم حل بشه!

چند وقت پیش هارد کامپیوتری که وینوز ایکس پی روش داشتمو به سیستمی که ویندوز ده روش نصب داشتم وصل کردم و از درایو ویندوز هاردی که ویندوز ایکس پی روش داشتم بک آپ تهیه کردم فقط این درایوری که ازش بک آپ گرفتم حدود 50 گیگ بود که الا حدود 30تا فایل 1.7 گیگی دارم که نتیجه اون بک آپ گیری هست حالا دلیل اینکه اون موقع چرا در چند قسمت کوچکتر از این فضای 50 گیگی بک آپ گرفته شدو نمیدونم
    چون هاردش قدیمی بود و هر لحظه ممکن بود ویندوزش دیگه بالا نیاد سعی کردم ازش بک آپ بگیرم
    حالا این اتفاق افتاده و خواستم از فایلهای بک آپ استفاده کنم و دوباره کل درایو ویندوز قدیمی ایکس پیو از طریق این فایلهای بک آپ به حالت زمانی که مشکل نداشت برگردونم
    دوباره الان هارد قدیمیو وصل کردم به سیستم ویندوز 10
    اما فقط الان چند تا مشکل دارم
    اول اینکه نمیدونم این فایلهارو دوباره چطور ازشون استفاده کنم چون چند وقت پیش یادم نیست که از طریق قابلیت خود ویندوز ده برای بک آپ گیری استفاده کردم یا با نرم افزار دیگه اینکارو کردم!
    مورد دیگه اینکه اگر از این فایلها استفاده کنم ویندوز ایکس پی دوباره کامل با همه تنظیماتو فایلهاو برنامه ها بازیابی میشه یا نه؟
    فرمت این فایلهارو هم هر چی چک کردم نفهمیدم چیه و با چه نرم افزاری میتونم دوباره بازگردانی کنم!
    ببخشید اگر مجبور شدم مفصل توضیح بدمو وقتتونو بگیرم
    لطفا کمک کنید خیلی بدجور گیر کردم
    ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فایل های بک آپ چه پسوندی دارند؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •