تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل کند شدن سیستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض مشکل کند شدن سیستم

با سلام من چند ماهه ویندوز 7 نصب کردم که بعد از نصب فهمیدم نسخه ویندوز فیک بوده الان کامپیوترم خیلی کند شده مدام هنگ میکنه و کامپیوتر خود به خود تصویر پس زمینه رو عوض میکنه و مشکی میشه آیا باید ویندوز رو دوباره عوض کنم یا نه؟ و اینکه ویندوز فیکه ممکنه برای سیستم مشکل جدی به وجود بیاره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اینکه همه ویندوزهای که توایران استفاده میشه فیکه!!!!!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

با سلام من چند ماهه ویندوز 7 نصب کردم که بعد از نصب فهمیدم نسخه ویندوز فیک بوده الان کامپیوترم خیلی کند شده مدام هنگ میکنه و کامپیوتر خود به خود تصویر پس زمینه رو عوض میکنه و مشکی میشه آیا باید ویندوز رو دوباره عوض کنم یا نه؟
    احتمالا مشکل از فعالسازی ویندوز هستش .
    سمت چپ پایین دسکتاپ نوشته this copy of windows is not geniune ؟

و اینکه ویندوز فیکه ممکنه برای سیستم مشکل جدی به وجود بیاره؟
    چون ویندوز اصل نیستش ، بروز رسانی های امنیتی روی اون نصب نمی شه که این ممکنه سیستم شما رو به خطر بندازه . البته این مشکل بیشتر برای افرادی پیش می یاد که با سیستم خودشون به شبکه وصل می شن .

داره خودمونی میشه v_a1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام. اکثرا ویندوز فیک استفاده میکنن. خریدن یک ویندوز اورجینال با هزینه چند میلیونی توو ایران اصلا به صرفه و عاقلانه نیست. چون باید بعدش باید از نرم افزار های قانونی و اورجینال استفاده کنید در غیر این صورت فرقی با نصب ویندوز فیک نداره. این که کند شده میتونه دلایل زیادی داشته باشه. حتی نصب ویندوز روی ویندوز قبلی و فرمت نکردن درایو ویندوز قبلی میتونه دلیل بر کند شدن سیستم باشه و یا ویروس و نصب یک نرم افزار که روی رجیستری ویندوز اثر مخرب گذاشته باشه و ...
    اینکه میگید عکس عوض میشه هم ربطی به فیک بودن نداره. تم ویندوز رو عوض کنید درست میشه. مشکی شدن لحظه ای صفحه میتونه مشکل از کارت گرافیک ، نصب نبودن یا بروز نبودن درایور نرم افزاریش باشه.
    Last edited by v_a1900; 28-02-2018 at 21:49.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

با سلام من چند ماهه ویندوز 7 نصب کردم که بعد از نصب فهمیدم نسخه ویندوز فیک بوده الان کامپیوترم خیلی کند شده مدام هنگ میکنه و کامپیوتر خود به خود تصویر پس زمینه رو عوض میکنه و مشکی میشه آیا باید ویندوز رو دوباره عوض کنم یا نه؟ و اینکه ویندوز فیکه ممکنه برای سیستم مشکل جدی به وجود بیاره؟
    نرم افزار های کمکی زیادی هستن ک ب کارتون میان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •